Infolinia i rezerwacja telefoniczna 32 728 30 26 lub 801 080 851


Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00 | Sobota 9:00 - 17:00 | Niedziela 12:00 - 20:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze LOT Szczecin - Warszawa
Loty z Szczecina do Warszawy od 159.00 PLN
Wylot z:
Szczecin, PolskaPL
Kierunek podróży:
Warszawa, PolskaPL

Lotnisko wylotu:

Goleniów (SZZ)

Lotnisko przylotu:

Warszawa Okęcie (WAW)

Termin objęty promocją:

2016-12-012017-08-31

Promocja aktualna:

do 2016-12-31

Lot na trasie Szczecin - Warszawa, Wylot lotnisko: Goleniów - Szczecin, Przylot lotnisko Warszawa Okęcie linie lotnicze LOT.

Bezpośrednie loty krajowe ze Szczecina do Warszawy liniami LOT. W sezonie jesień - zima 2016/2017 połączenia startują trzy razy dziennie 7 dni w tygodniu. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki. Do ceny zostanie dodana opłata transakcyjna. Taryfa obowiązuje na przelot w obie strony. Minimum pobytu trzy dni lub pierwsza niedziela, maksimum pobytu - pół roku. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Rozkład lotów ze Szczecina do Warszawy:

09:10 Szczecin (SZZ) - 10:15 Warszawa (WAW)

15:05 Szczecin (SZZ)- 16:10 Warszawa (WAW)

21:05 Szczecin (SZZ) - 22:10 Warszawa (WAW)

Tanie loty - Warszawa
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Warszawa

2016-12-01

2017-08-31

LOT 159.00 PLN
Kraków - Warszawa

2016-12-02

2017-09-01

LOT 159.00 PLN
Wrocław - Warszawa

2016-12-02

2017-07-01

LOT 159.00 PLN
Bydgoszcz - Warszawa

2016-12-01

2017-07-31

LOT 159.00 PLN
Tanie loty z Szczecina do Polski
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Szczecina do Krakowa

2013-06-28

2013-10-30

LOT 199.00 PLN
Informacje o lotach Szczecin - Warszawa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2016-11-09 znaleziono 9 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Warszawa (WAW).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3932
2017-02-06 09:10 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 10:15 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3933
2017-02-13 13:25 Warszawa (WAW)
2017-02-13 15:35 Szczecin (SZZ)
Lot 1
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3932
2017-02-06 09:10 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 10:15 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3931
2017-02-13 07:30 Warszawa (WAW)
2017-02-13 09:40 Szczecin (SZZ)
Lot 2
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3932
2017-02-06 09:10 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 10:15 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3935
2017-02-13 19:25 Warszawa (WAW)
2017-02-13 21:35 Szczecin (SZZ)
Lot 3
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3934
2017-02-06 15:05 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 16:10 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3933
2017-02-13 13:25 Warszawa (WAW)
2017-02-13 15:35 Szczecin (SZZ)
Lot 4
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3934
2017-02-06 15:05 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 16:10 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3931
2017-02-13 07:30 Warszawa (WAW)
2017-02-13 09:40 Szczecin (SZZ)
Lot 5
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3934
2017-02-06 15:05 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 16:10 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3935
2017-02-13 19:25 Warszawa (WAW)
2017-02-13 21:35 Szczecin (SZZ)
Lot 6
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3936
2017-02-06 21:05 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 22:10 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3933
2017-02-13 13:25 Warszawa (WAW)
2017-02-13 15:35 Szczecin (SZZ)
Lot 7
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3936
2017-02-06 21:05 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 22:10 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3931
2017-02-13 07:30 Warszawa (WAW)
2017-02-13 09:40 Szczecin (SZZ)
Lot 8
Cena : 224
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio
LO 3936
2017-02-06 21:05 Szczecin (SZZ)
2017-02-06 22:10 Warszawa (WAW)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio
LO 3935
2017-02-13 19:25 Warszawa (WAW)
2017-02-13 21:35 Szczecin (SZZ)
Lot 9
Cena : 224

Komentarze

Loty z Szczecina do Warszawy

Liczba ocen: 33

~ tom 2012-05-21

jak dla mnie mega oszczednosc- czasu i kasy także

~ POLA 2012-06-01

JAK WIDAĆ TE POŁACZENIA KRAJOWE SA POTRZEBNE, ZAMIAST TŁUC SIE NASZYMI DROGAMI WOLE RAZ DWA SAMOLOTEM DOLECIEC

~ Maniak 2012-08-09

Szkoda tylko że tak drogo kosztują bilety PLL LOT. Za drogo jak na loty krajowe. Powinniście obniżyć ceny, bo nie będzie zbyt dużo chętnych.

~ IGA 2012-08-23

jak się trafi na dobra promocje to lot wychodzi dużo taniej niż benzyna nie wspominając o zaoszczedzonym czasie i wygodzie podczas lotu.

~ KATE78 2012-10-17

SZYBKIE I PEWNE POŁACZENIE

~ Fela 2012-12-03

Bezpośrednie, dobre loty, tylko ceny mogłyby być niższe, ale przynajmniej to nasze rodzime linie LOT.

~ Paula 2013-01-28

Jeśli muszę skorzystać to zawsze jestem zadowolona ale troche ból za taką kasę lecieć ma krajowych połączeniach

~ Pati 2013-02-13

Czasami warto skorzystać jak się musi lecieć do Wawy a nie ma za bardzo czasu i ochoty tłuc się autem

~ TOMCIO 2013-03-22

WSZĘDZIE TRĄBIĄ ZE LOT MA UPAŚĆ - NIE WYOBRAŻAM SOBIE TEGO, MOŻE NIE SA TO NIE WIADOMO JAK WYPASIONE LINIE ALE NASZE I SA POTRZEBNE NA WIELU TRASACH JEDYNE DO WYBORU, NIEZASTĄPIONE

~ Wania 2013-04-08

Trochę wychodzi kasowo ale za to oszczędzam kupę czasu który musiałbym spędzić w aucie

~ Basienka 2013-07-25

a co tam zaszalałam i na weekend wyskoczyłam nad morze- można? można.

~ Karolina 2013-08-01

Loty dla bogatych, a reszta niech się męczy w autobusach albo samochodach. Czy nasz kraj zawsze be taki niesprawiedliwy??? Zróbcie niskie ceny na krajówki, do Londynu można taniej polecieć :/

~ realny 2013-08-21

Hej, mam to samo zdanie co do cen, nie po to pracujemy i się męczymy, żeby nasz własny kraj kładł nam belki pod nogi. Dajcie niskie ceny na loty !!!!

~ Waldek 2013-10-01

no trochę to przykre nie dosyć ze takie ceny to jeszcze marny wybór jeśli chodzi o godziny lotów

~ Cyzio 2013-10-29

No rzeczywiście na tych liniach jest tak że to ty musisz się dopasowac do dni i godzin lotu a dopiero potem cała reszta innaczej podrózy nie zaplnujesz

~ Lucjan 2014-01-02

Faktycznie szału nie ma jeśli chodzi o krajowe loty. Czemu tak mało lotów czeka na pasażerów??? Przecież nie zawsze chce się jechać samochodem. Linie LOT mają gdzieś takie krótkie odcinki????

~ Helen 2014-12-02

Faktycznie tylko dwa razy dziennie są wyloty do Warszawy, trochę mało zważywszy na konkurencję przewoźników naziemnych. Czy linie LOT nie chcą zarabiać???

~ Werona 2014-12-16

Mało, moim zdaniem wystarczy i tak mitem jest że tak duzo osób lata, ciekawe kto ma na to kase, no chyba że loty firmowe, ale z drugiej strony kto i za czym tak niby często lata, sporadyczne przypadki.

~ hektor 2015-02-06

Wiele osób lata lotami krajowymi, nie sami biedni przecież żyją na tym świecie, a tak naprawdę 300zł to nie tak dużo zważywszy na ceny połączeń naziemnych

~ TERESA 2015-03-05

DOBRZE ŻE CHOCIAŻ LOT LATA, TERAZ LOTY PRAWIE JAK NA LEKARSTWO.

~ Uszatek 2015-05-05

Fajnie że cokolwiek lata, zawsze to jakaś odmiana od samochodu. Zresztą jadąc trzeba stracić cały dzień na podróż. lecąc ze Szczecina ma się przesiadke w stolicy i bardzo sprawnie to wychodzi.

~ ramona 2015-05-08

Pewnie busy i są ale jaki komfort jazdy jest przy locie samolotem. Wybieram samoloty zdecydowanie.

~ Richards 2015-06-12

LOT dobrze zorganizował godziny lotów. Rano lub wieczorem można polecieć lotem bezpośrednim. Dla każdego wybór jest. Czasem loty są tylko rano i wtedy gorzej z planami. Bardzo dobre rozwiązanie. Popieram.

~ szczena 2015-07-27

Zaoszczędza się dużo czasu i oto chyba chodzi w lotach. Żeby jeszcze linie zeszły trochę z ceny to wtedy wiekszość osób latałaby.

~ Kobieta 2016-04-21

LOT ostatnio wprowadza wiele promocji i obniża ceny, zdecydowanie wyjdzie mu to na lepsze !

~ Rafik 2016-06-14

POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!

~ Pawcio 2016-06-16

Tylko godzinę dzieli Szczecin od Warszawy, nieźle krótko.

~ Ada 2016-08-02

Słyszeliście że linie LOT wprowadziły także loty z Warszawy do Olsztyna na Mazury. Dobra wiadomość.

~ Anglik 2016-09-23

Krajówki teraz maja dobre ceny, zamiast lądem spróbujcie niebem.

~ Szczecin 2016-09-28

Fajnie dopasowane godziny, loty rano po południu i wieczorem. Nareszcie ktoś pomyślał

~ Volvo 2016-10-19

Fajnie że latamy do stolicy, warto od czasu do czasu się odchamić.

~ Melon 2016-11-06

Fajnie że można do Warszawy lecieć o każdej właściwie porze dnia.

~ Lunatyk 2016-11-22

Szczecin pozdrawia Warszawę !

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2016 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo