Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-04 - 2018-04-17
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Bydgoszcz - Warszawa, Wylot lotnisko: Szwederowo Apt. - Bydgoszcz, Przylot lotnisko Warszawa Okęcie Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty krajowe z Bydgoszczy do Warszawy liniami Eurolot. Loty z Bydgoszczy startują od poniedziałku do piątki trzy razy dziennie o godz 05:40, 09:15 oraz 17:55, w soboty o godz 05:40, natomiast loty niedzielne odbywają się o godz 17:55.

Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki. Do ceny zostanie dodana opłata transakcyjna. Taryfa obowiązuje na przelot w obie strony. Minimum pobytu - trzy dni lub pierwsza niedziela, maksimum pobytu - pół roku. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji ograniczona.

Rozkład lotów z Bydgoszczy do Warszawy:

05:40 Bydgoszcz (BZG) - 06:30 Warszawa (WAW)
09:15 Bydgoszcz (BZG) - 10:00 Warszawa (WAW)
17:55 Bydgoszcz (BZG) - 18:45 Warszawa (WAW)

Pozostałe tanie loty do Warszawa

Informacje o lotach Bydgoszcz - Warszawa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-22 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Bydgoszcz (BZG) - Warszawa (WAW).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Bydgoszcz

2018-01-18 14:50 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 21:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1383

    2018-01-18 14:50 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 16:20 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 5716

    2018-01-18 19:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-18 21:40 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-25 16:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 03:20 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 763

    2018-01-25 16:20 Lwów (LWO) 2018-01-25 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 742

    2018-01-26 01:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 02:20 Lwów (LWO)

Cena 15065 zł

Lot 2

Podróż z Bydgoszcz

2018-01-18 10:15 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 21:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-01-18 10:15 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 11:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2283

    2018-01-18 18:00 Londyn (STN) 2018-01-18 21:15 Warszawa (WMI)

Podróż do Warszawa

2018-01-25 16:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 03:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 763

    2018-01-25 16:20 Lwów (LWO) 2018-01-25 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 742

    2018-01-26 01:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 02:20 Lwów (LWO)

Cena 834 zł

Lot 3

Podróż z Bydgoszcz

2018-01-18 10:15 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 21:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2463

    2018-01-18 10:15 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 11:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2283

    2018-01-18 18:00 Londyn (STN) 2018-01-18 21:15 Warszawa (WMI)

Podróż do Warszawa

2018-01-25 21:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 10:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2018-01-25 21:40 Londyn (STN) 2018-01-25 23:20 Warszawa (WMI)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-01-26 06:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 09:50 Londyn (STN)

Cena 369 zł

Lot 4

Podróż z Bydgoszcz

2018-01-18 14:50 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-19 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1383

    2018-01-18 14:50 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 16:20 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 1346

    2018-01-19 07:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-19 08:35 Warszawa (WAW)

Podróż do Warszawa

2018-01-25 06:55 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-25 15:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1353

    2018-01-25 06:55 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-25 08:50 Warszawa (WAW)

  • LH

    1. LH 1382

    2018-01-25 12:30 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-25 14:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1182 zł

Lot 5

Podróż z Bydgoszcz

2018-01-18 20:25 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-19 13:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1893

    2018-01-18 20:25 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 22:05 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 8011

    2018-01-19 09:35 Dublin (DUB) 2018-01-19 13:25 Warszawa (WMI)

Podróż do Warszawa

2018-01-25 16:20 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 03:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 763

    2018-01-25 16:20 Lwów (LWO) 2018-01-25 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 742

    2018-01-26 01:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 02:20 Lwów (LWO)

Cena 1074 zł

Lot 6

Podróż z Bydgoszcz

2018-01-18 20:25 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-19 13:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1893

    2018-01-18 20:25 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-18 22:05 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 8011

    2018-01-19 09:35 Dublin (DUB) 2018-01-19 13:25 Warszawa (WMI)

Podróż do Warszawa

2018-01-25 21:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 10:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2018-01-25 21:40 Londyn (STN) 2018-01-25 23:20 Warszawa (WMI)

  • FR

    1. FR 2462

    2018-01-26 06:40 Bydgoszcz (BZG) 2018-01-26 09:50 Londyn (STN)

Cena 620 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-03-2015

    EUROLOT jest skończony, wię na pewno wyjaśniło sie kto lata jak coś to zostaja tylko krajówki na LOT, więc szału nie ma zważywszy na wielkości cen. Nic dla pasażera, echhh.

  • 05-02-2015

    To kto w końcu wykonuje te loty? Lot czy Eurolot, bo nie wiem w końcu takie same są godziny, zresztą jaka to różnica, ceny też są takie same.

  • 27-01-2015

    Eurolot dał dobre ceny, sami się przekonajcie, w różnych kombinacjach, z samym podręcznym bagażem, z dwoma albo taryfa Gold która gwarantuje bezpłatną możliwość zmiany imienia i nazwiska Pasażera oraz daty wylotu i przylotu nawet do 2 godzin przed odlotem.

  • 30-09-2013

    Dziwi mnie strasznie to że lot do Warszawy jest droższy niż do Londynu- gdzie tu logika

  • 06-06-2013

    Wszystko fajne poza ceną, chyba troche przesadzona

  • 21-05-2013

    Wszytko do mnie przemawia poza cena , nie wiem skąd wynika taka róznica w połączeniach krajowych a zagranicznych, wiadomo że jest to LOT a nie inne tanie linie, leci się wygodnie ale musza jakieś promocję robić

  • 10-05-2013

    Faktycznie ceny maja wysokie ale jak potrzebuje szybko dostać się do Wawy to jedyne rozwiązanie

  • 02-04-2013

    Ja latam z Brukseli do Warszawy, a mieszkam w Bydgoszczy. Dla mnie to paranoja ze lot z Polski do Belgi ( czy w odwrotma strone) jest tanszy niz lot krajowy. Place zaledwie €4-5 ze wszystkimi oplatami, a tu ponad 200 zl i to jeszcze bez oplat!!! Wole chyba busem lub pociagiem dojechac i zaoszczedzic zlotowki...

  • 10-03-2013

    Bardzo często jeżdżę z Bydgoszczy do Warszawy Poznania np, często zależy mi na czasie, ale niestety też na pieniądzach. Porażka

  • 23-10-2012

    ile wynosi opłata lotniskowa na 1 osobę z Bydgoszczy do Warszawy?w jedną stronę oczywiście.O ile droższy jest bilet kupowany na lotnisku niż przez internet?

  • 18-10-2012

    Brak konkurencji, brak niskich cen. Pomyślcie o klientach trochę, a nie tylko o sobie. ZA DROGO !!!

  • 05-10-2012

    Tylko bilety mogłyby być tańsze, to w końcu loty krajowe a nie międzynarodowe.

  • 30-07-2012

    dobrze że przynajmniej LOt lata w tym kierunku zawsze to godzinka lotu i jest sie na miejscu a nie w saochodzie kilka godzin jechać- strata czasu, kasy i nerwów

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena