Wylot

Styczeń 2020

44 zł Styczeń
48 zł Luty
48 zł Marzec
75 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 1064zł
28 44zł
29 95zł
30 95zł
31 44zł

Powrót

Styczeń 2020

48 zł Styczeń
84 zł Luty
84 zł Marzec
131 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 342zł
28 48zł
29 48zł
30 342zł
31 227zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-01-03 - 2020-04-01
Promocja aktualna: do 2020-01-29

Lot na trasie Gdańsk - Kopenhaga, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Kastrup Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Kopenhagi na międzynarodowy port lotniczy Kopenhaga-Kastrup (CPH) oddalony około 8km na południowy wschód od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Loty z Gdańska w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 odbywają się codziennie, w poniedziałki o godz 06:45, lądowanie w Kopenhadze o godz 07:45, pozostałe dni w godzinach 06:50-07:50. Powrotne loty z Kopenhagi do Gdańska startują także 7 dni w tygodniu, w poniedziałki o godz 08:10-09:15, natomiast pozostałe dni (wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele) o godz 08:15-09:20. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Danii online lub telefonicznie.


Informacja o locie: Gdańsk - Kopenhaga

Średni czas lotu Gdańsk - Kopenhaga:
1h 0m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy bilet w 2 strony:
44.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
84.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
141.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
136.00
Wysoki sezon przypada na Maj (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Kopenhagi z Warszawy (339.00zł drożej o 670%), Krakowa (335.00zł drożej o 661%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Kopenhagi

Tanie Loty z Gdańska do Danii

Informacje o lotach Gdańsk - Kopenhaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-25 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kopenhaga (CPH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-15 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-15 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-15 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-15 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-23 08:10 Gdańsk (GDN) 2020-03-23 10:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-23 08:10 Kopenhaga (CPH) 2020-03-23 09:15 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-17 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-17 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-17 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-17 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-29 08:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-29 10:55 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-29 08:50 Kopenhaga (CPH) 2020-03-29 09:55 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-17 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-17 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-17 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-17 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-25 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-25 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-25 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-25 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-17 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-17 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-17 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-17 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-29 08:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-29 10:55 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-29 08:50 Kopenhaga (CPH) 2020-03-29 09:55 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-18 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-18 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-18 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-18 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-26 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-26 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-26 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-26 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-15 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-15 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-15 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-15 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-22 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-22 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-22 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-22 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-16 06:45 Gdańsk (GDN) 2020-03-16 07:45 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-16 06:45 Gdańsk (GDN) 2020-03-16 07:45 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-22 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-22 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-22 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-22 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-18 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-18 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-18 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-18 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-29 08:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-29 10:55 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-29 08:50 Kopenhaga (CPH) 2020-03-29 09:55 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-15 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-15 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-15 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-15 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-25 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-25 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-25 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-25 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-19 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-19 07:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-19 06:50 Gdańsk (GDN) 2020-03-19 07:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-24 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-24 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-24 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-24 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-16 06:45 Gdańsk (GDN) 2020-03-16 07:45 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-16 06:45 Gdańsk (GDN) 2020-03-16 07:45 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-23 08:10 Gdańsk (GDN) 2020-03-23 10:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-23 08:10 Kopenhaga (CPH) 2020-03-23 09:15 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2020-03-16 06:45 Gdańsk (GDN) 2020-03-16 07:45 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6844

    2020-03-16 06:45 Gdańsk (GDN) 2020-03-16 07:45 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2020-03-25 08:15 Gdańsk (GDN) 2020-03-25 10:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6845

    2020-03-25 08:15 Kopenhaga (CPH) 2020-03-25 09:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-12-2019

    Kopenhaga bardzo tanio sprzedają, tylko latać.

  • 04-12-2019

    KOPENHAGA MA REWELACYJNIE NISKIE TARYFY. TANIE LINIE NA ŚWIĘTA ZROBIŁY NAM PREZENT.

  • 14-10-2019

    N9e ma co się dziwić tylko kupować, to jest podstawa ceny ale i tak wychodzą bardzo tanio

  • 11-10-2019

    Ryanair udostępnia loty do Kopenhago od 19 złotych???? Czy to jakieś jaja?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena