Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-29 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Gdańsk - Aarhus, Wylot lotnisko: Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Tirstrup Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Czwartek) .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Aarhus (AAR), międzynarodowego portu lotniczego, czwartego pod względem wielkości w Danii, położonego na Półwyspie Jutlandzkim, około 50km od centrum miasta. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 udostępniają irlandzkie Tanie Linie Ryanair dwa razy w tygodniu (czwartki, niedziele). Wyloty z Gdańska w czwartki o godz 14:45, lądowanie w Aarhus o godz 16:05, loty niedzielne o 13:25-14:45. Powrotne połączenia z Danii do Gdańska 2 razy w tygodniu w czwartki o 16:30-17:50 oraz niedziele o godz 15:10-16:30. Zapraszamy do rezerwacji atrakcyjnych, tanich lotów do Aarhus. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Gdańska do Danii

Informacje o lotach Gdańsk - Aarhus. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-21 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Aarhus (AAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1690

    2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 17:35 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1691

    2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 16:35 Aarhus (AAR)

Cena 24 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1690

    2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:50 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 19:05 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1258

    2018-01-15 15:50 Kopenhaga (CPH) 2018-01-15 16:30 Aarhus (AAR)

  • SK

    1. SK 757

    2018-01-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 18:05 Kopenhaga (CPH)

Cena 953 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 18:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 21:30 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 758

    2018-01-08 18:35 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 19:35 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1. SK 1269

    2018-01-08 20:55 Kopenhaga (CPH) 2018-01-08 21:30 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 17:35 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1691

    2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 16:35 Aarhus (AAR)

Cena 1214 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 17:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 3h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 760

    2018-01-08 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 15:30 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1. SK 1259

    2018-01-08 17:15 Kopenhaga (CPH) 2018-01-08 17:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 17:35 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1691

    2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 16:35 Aarhus (AAR)

Cena 965 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 10:30 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 4h 30m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2018-01-08 06:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 07:05 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1. SK 1245

    2018-01-08 09:50 Kopenhaga (CPH) 2018-01-08 10:30 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 17:35 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1691

    2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 16:35 Aarhus (AAR)

Cena 1077 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1690

    2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 07:40 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 13:55 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • BA

    1. BA 8269

    2018-01-15 07:40 Oslo (OSL) 2018-01-15 08:40 Aarhus (AAR)

  • DY

    1. DY 1052

    2018-01-15 11:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 12:55 Oslo (OSL)

Cena 1101 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1690

    2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 18:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-16 00:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1260

    2018-01-15 18:20 Kopenhaga (CPH) 2018-01-15 18:55 Aarhus (AAR)

  • SK

    1. SK 753

    2018-01-15 22:55 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 23:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 717 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 09:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 15:25 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 756

    2018-01-08 09:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 10:30 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1. SK 1257

    2018-01-08 14:45 Kopenhaga (CPH) 2018-01-08 15:25 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 17:35 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1691

    2018-01-15 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 16:35 Aarhus (AAR)

Cena 1101 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1690

    2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 10:55 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 19:05 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1246

    2018-01-15 10:55 Kopenhaga (CPH) 2018-01-15 11:35 Aarhus (AAR)

  • SK

    1. SK 757

    2018-01-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 18:05 Kopenhaga (CPH)

Cena 717 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1690

    2018-01-08 13:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-08 14:50 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2018-01-15 15:50 Gdańsk (GDN) 2018-01-16 00:50 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży: 8h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1258

    2018-01-15 15:50 Kopenhaga (CPH) 2018-01-15 16:30 Aarhus (AAR)

  • SK

    1. SK 753

    2018-01-15 22:55 Gdańsk (GDN) 2018-01-15 23:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 653 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-11-2017

    Mieszkam w Danii, szkoda że te loty tylko z Gdańska, lepiej byłoby z centrum Polski (mam na myśli Warszawę).

  • 02-10-2017

    LOTY KTÓRE SĄ ODWOŁANE NIE SĄ JUŻ AKTYWNE W SYSTEMIE, WIĘC TYM SIĘ SUGERUJCIE. JAK WYBIERACIE SWOJA DATĘ DO AARHUS LOT JEST DOSTĘPNY OZNACZA TO ŻE SIĘ ODBĘDZIE. A JAK ODWOŁAJĄ TO ZAWSZE MOŻNA STARAĆ SIĘ O ZWROT, CENY NISKIE MOŻNA ZARYZYKOWAĆ.

  • 18-09-2017

    Dania (Aarhus) dopiero od listopada, czy to wiarygodny lot? odbędzie się na pewno, zwłaszcza jak teraz tyle się słyszy o odwołanych nowościach.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena