Wylot

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
48 zł Marzec
89 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2022

Styczeń
Luty
68 zł Marzec
129 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-18 - 2022-03-30
Promocja aktualna: do 2022-01-23

Lot na trasie Warszawa - Aarhus, Wylot lotnisko : Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Aarhus Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Aarhus na lotnisko Aarhus-Tirstrup (AAR) położony na Półwyspie Jutlandzkim, 35km od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 1 listopada 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) w poniedziałki realizowane są o godz 11:10, lądowanie w Aarhus o godz 12:45, w piątki o godz 11:30-13:05. Loty powrotne relacji Aarhus-Warszawa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 13:10-14:45, natomiast w piątki o godz 13:30-15:05. Zaplanuj swoja podróż do Danii, kup promocyjny lot do Aarhus online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Aarhus

Średni czas lotu Warszawa - Aarhus:
1h 35m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Aarhus były oglądane 490 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Aarhus rezerwowano:
średnio 40 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
226.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
189.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
199.00
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Aarhus z Gdańska (35.00zł taniej o 28%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Aarhus

Tanie Loty z Warszawy do Danii

Informacje o lotach Warszawa - Aarhus. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-20 znaleziono 2 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Aarhus (AAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2022-03-04 11:05 Warszawa (WMI) 2022-03-04 12:40 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7639

    2022-03-04 11:05 Warszawa (WMI) 2022-03-04 12:40 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2022-03-18 13:05 Warszawa (WMI) 2022-03-18 15:40 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7638

    2022-03-18 13:05 Aarhus (AAR) 2022-03-18 14:40 Warszawa (WMI)

Cena 124 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2022-03-04 11:05 Warszawa (WMI) 2022-03-04 12:40 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7639

    2022-03-04 11:05 Warszawa (WMI) 2022-03-04 12:40 Aarhus (AAR)

Podróż do Aarhus

2022-03-14 13:10 Warszawa (WMI) 2022-03-14 15:45 Aarhus (AAR)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7638

    2022-03-14 13:10 Aarhus (AAR) 2022-03-14 14:45 Warszawa (WMI)

Cena 124 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-10-2021

    Aarhus w Danii już niedługo powinien wystartować, niech no tylko zmienia zdanie. Już wystarczająco długo czekamy na większość połączeń, niech wraca dawny rynek lotniczy, to było coś.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena