Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-01 - 2018-10-24
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Gdańsk - Billund, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Billund Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela) .

Billund do miasto położone w południowej części Danii. Główną atrakcją miasta, która przyciąga rzeszę turystów jest najstarszy i największy w Europie Legoland- miasto słynnych klocków LEGO, których produkcja rozpoczęła się właśnie w Billund w 1932 roku.

Port lotniczy Billund to średniego rozmiaru lotnisko, obsługujące zarówno tanie jak i regularne linie lotnicze. Połączenia z Gdańska w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 oferowane są dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wylot z Gdańska o godzinie 10:45, lądowanie w Danii o godzinie 12:05. Połączenia powrotne z Bergen do Gdańska także 2 razy w tygodniu we wtorki i soboty o godz 12:45-14:00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów linii Wizzair na trasie Gdańsk - Billund i zakupu biletów online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Billund

Tanie Loty z Gdańska do Danii

Informacje o lotach Gdańsk - Billund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Billund (BLL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1777

    2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 13:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 16:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1778

    2018-04-14 13:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 15:00 Billund (BLL)

Cena 246 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1777

    2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 20:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • BT

    1. BT 148

    2018-04-14 15:30 Ryga (RIX) 2018-04-14 18:20 Billund (BLL)

  • BT

    1. BT 465

    2018-04-14 19:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 19:50 Ryga (RIX)

Cena 699 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 07:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 15:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1916

    2018-04-07 07:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 09:15 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1345

    2018-04-07 13:55 Amsterdam (AMS) 2018-04-07 15:00 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 00:30 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 8h 0m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1346

    2018-04-14 15:30 Amsterdam (AMS) 2018-04-14 16:45 Billund (BLL)

  • KL

    1. KL 1923

    2018-04-14 21:50 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 23:30 Amsterdam (AMS)

Cena 730 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 07:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 15:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1916

    2018-04-07 07:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 09:15 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1345

    2018-04-07 13:55 Amsterdam (AMS) 2018-04-07 15:00 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 13:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 00:30 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1344

    2018-04-14 13:15 Amsterdam (AMS) 2018-04-14 14:30 Billund (BLL)

  • KL

    1. KL 1923

    2018-04-14 21:50 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 23:30 Amsterdam (AMS)

Cena 730 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 20:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 14:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 18h 30m / 1 przesiadka

  • BT

    1. BT 466

    2018-04-07 20:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 22:35 Ryga (RIX)

  • BT

    1. BT 147

    2018-04-08 13:50 Ryga (RIX) 2018-04-08 14:50 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 13:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 16:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1778

    2018-04-14 13:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 15:00 Billund (BLL)

Cena 684 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1777

    2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 14:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 21h 40m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1284

    2018-04-14 16:10 Kopenhaga (CPH) 2018-04-14 17:00 Billund (BLL)

  • SK

    1. SK 759

    2018-04-15 12:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 13:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 697 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 15:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 23h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1791

    2018-04-07 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 17:40 Wilno (VNO)

  • W6

    1. W6 8069

    2018-04-08 14:05 Wilno (VNO) 2018-04-08 15:00 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 13:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 16:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1778

    2018-04-14 13:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 15:00 Billund (BLL)

Cena 644 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1777

    2018-04-07 11:55 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:15 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 23:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-16 00:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 23h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5179

    2018-04-14 23:35 Londyn (STN) 2018-04-15 00:10 Billund (BLL)

  • FR

    1. FR 2372

    2018-04-15 19:50 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 23:00 Londyn (STN)

Cena 269 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 20:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 14:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 18h 30m / 1 przesiadka

  • BT

    1. BT 466

    2018-04-07 20:20 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 22:35 Ryga (RIX)

  • BT

    1. BT 147

    2018-04-08 13:50 Ryga (RIX) 2018-04-08 14:50 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 23:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-16 00:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 23h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5179

    2018-04-14 23:35 Londyn (STN) 2018-04-15 00:10 Billund (BLL)

  • FR

    1. FR 2372

    2018-04-15 19:50 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 23:00 Londyn (STN)

Cena 707 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-08 15:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 23h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1791

    2018-04-07 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 17:40 Wilno (VNO)

  • W6

    1. W6 8069

    2018-04-08 14:05 Wilno (VNO) 2018-04-08 15:00 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2018-04-14 23:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-16 00:00 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży: 23h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5179

    2018-04-14 23:35 Londyn (STN) 2018-04-15 00:10 Billund (BLL)

  • FR

    1. FR 2372

    2018-04-15 19:50 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 23:00 Londyn (STN)

Cena 667 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-03-2017

    Billund to dobry pomysł na podróż z dzieciakami, moje akurat kochają klocki Lego, kupujemy je "tonami".

  • 27-12-2016

    Nad morzem straszne wiatry, ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja z lotami. Wydaje się bardzo trudna sytuacja powietrzna. Gdzie będzie informacja o aktualnych lotach i ich ewentualnych wstrzymaniach.

  • 18-10-2016

    Większość osób wie że największy Park Rozrywki Legoland jest w Danii właśnie w Billund.

  • 14-10-2016

    Jestem fanem klocków lego, układam je pasjami choć mam ponad 30 lat. Billund mało się kojarzy, mało reklamuje, powinni wykorzystać właśnie klocki do reklamy, więcej osób kojarzyłoby to miasto z nimi.

  • 19-09-2016

    Najfajniejszy jest Legoland. To warto zobaczyć na żywo.

  • 19-08-2016

    Jak dla mnie miasto jak miasto, jest wiele innych na mojej liście które chciałbym odwiedzić ale tam mam pracę więc latam i jest ok

  • 13-07-2016

    W Danii nie byłem nigdy, pomyślałem o wyjeździe wakacyjnym, wszyscy zachwalają to państwo, obawiałem sie cen, że za późno, wszyscy poganiają żeby nie czekać do ostatniej chwili, jednak ku memu zaskoczeniu sierpień ma jeszcze ceny promocyjne. Jak ktoś się spóźnił nic straconego.

  • 17-06-2016

    Masz ostatnia chwilę na kupienie biletów, jak skończy się rok szkolny wszystkie ceny pójdą w górę ! Dania nie wiem czy ma dużo pasażerów w samolotach ale lepiej wcześniej niż później.

  • 02-04-2016

    Wybieram się z dziećmi do Legolandu. Kiedy najlepiej kupić bilety w okresie wakacyjnym lipiec-sierpień ? Teraz widzę ceny ok. 300-400zł , czerwiec widzę dużo tańszy.

  • 04-09-2015

    W dacie 21-28 września lot za 158zł czyli jeszcze niższa cena, najwyraźniej na tym kierunku jest to średnia utrzymująca się na nasze szczęście. Ja latam raz w roku, więc właściwie nie zwracam aż tak uwagi na ceny.

  • 17-07-2015

    Znalazłem na 27.07 bilet za 199 (W tym opłata typu Basic: Bilet na przelot, odprawa internetowa, 1 mały bagaż podręczny) a piszą że na wakacjach jest niby drogo ;)

  • 10-03-2015

    grupa zaczyna się od 10 osób, wtedy kalkulacja zostaje wysłana ze zniżką dla grupy, a nie jak w przypadku sprzedaży indywidualnej. Na pewno bardziej opłaca się kupować bilety grupowe, ale z drugiej strony taszczyć ze sobą całą zgraje to raczej przesada, no chyba że chodzi o wycieczki szkolne.

  • 22-01-2015

    Nowości duńskie mile widziane. Można będzie zorganizować wycieczkę. Czy jeśli zbierze się grupa około 30 osób będą respektowane znizki (chodzi o młodzież szkolną).

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena