Wylot

Styczeń 2022

Styczeń
48 zł Marzec
48 zł Kwiecień
76 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Styczeń 2022

Styczeń
68 zł Marzec
83 zł Kwiecień
125 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-15 - 2022-03-31
Promocja aktualna: do 2022-01-31

Lot na trasie Wrocław - Billund, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Billund Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Billund na lotnisko Billund Airport (BLL) położone 10km na północ od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Wrocławia w środy realizowane są o godz 21:15, lądowanie w Billund o godz 22:45, natomiast w niedziele o godz 08:10-09:40. Loty powrotne z Billund do Wrocławia również 2 razy w tygodniu, w środy o godz 19:20-20:50, w niedziele o godz 06:15-07:45. Zarezerwuj promocyjne loty do Billund z Wrocławia liniami Ryanair. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Billund

Średni czas lotu Wrocław - Billund:
1h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Billund były oglądane 588 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Billund rezerwowano:
średnio 31 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1051.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
897.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
619.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Billund:
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Billund (BLL)
Wrocław (WRO) -> Kijów (IEV) -> Kraków (KRK) -> Billund (BLL)
Wrocław (WRO) -> Manchester (MAN) -> Billund (BLL)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Billund z Gdańska (52.00zł drożej o 8%), Warszawy (119.00zł drożej o 147%), Poznania (48.00zł), Krakowa (69.00zł drożej o 43%), Berlina (178.00zł drożej o 270%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Billund

Informacje o lotach Wrocław - Billund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-27 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Billund (BLL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2022-03-09 21:15 Wrocław (WRO) 2022-03-09 22:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6344

    2022-03-09 21:15 Wrocław (WRO) 2022-03-09 22:45 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-13 06:15 Wrocław (WRO) 2022-03-13 08:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-13 06:15 Billund (BLL) 2022-03-13 07:45 Wrocław (WRO)

Cena 125 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Wrocław

2022-03-02 21:15 Wrocław (WRO) 2022-03-02 22:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6344

    2022-03-02 21:15 Wrocław (WRO) 2022-03-02 22:45 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-16 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-16 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-16 19:20 Billund (BLL) 2022-03-16 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 125 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2022-03-02 21:15 Wrocław (WRO) 2022-03-02 22:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6344

    2022-03-02 21:15 Wrocław (WRO) 2022-03-02 22:45 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-09 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-09 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-09 19:20 Billund (BLL) 2022-03-09 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 125 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-25 22:45 Wrocław (WRO) 2022-02-26 10:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8408

    2022-02-25 22:45 Wrocław (WRO) 2022-02-25 23:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR5172

    2022-02-26 07:40 Londyn (STN) 2022-02-26 10:15 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-06 06:15 Wrocław (WRO) 2022-03-06 08:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-06 06:15 Billund (BLL) 2022-03-06 07:45 Wrocław (WRO)

Cena 132 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-25 06:50 Wrocław (WRO) 2022-02-25 18:20 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2022-02-25 06:50 Wrocław (WRO) 2022-02-25 08:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR5172

    2022-02-25 15:45 Londyn (STN) 2022-02-25 18:20 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-06 06:15 Wrocław (WRO) 2022-03-06 08:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-06 06:15 Billund (BLL) 2022-03-06 07:45 Wrocław (WRO)

Cena 132 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-25 06:50 Wrocław (WRO) 2022-02-25 18:20 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2022-02-25 06:50 Wrocław (WRO) 2022-02-25 08:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR5172

    2022-02-25 15:45 Londyn (STN) 2022-02-25 18:20 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-02 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-02 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-02 19:20 Billund (BLL) 2022-03-02 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 132 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-25 22:45 Wrocław (WRO) 2022-02-26 10:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8408

    2022-02-25 22:45 Wrocław (WRO) 2022-02-25 23:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR5172

    2022-02-26 07:40 Londyn (STN) 2022-02-26 10:15 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-02 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-02 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-02 19:20 Billund (BLL) 2022-03-02 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 132 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-22 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-22 21:25 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W66270

    2022-02-22 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-22 09:45 Kijów (IEV)

  • W6

    W66293

    2022-02-22 16:55 Kijów (IEV) 2022-02-22 17:30 Kraków (KRK)

  • FR

    FR3684

    2022-02-22 19:40 Kraków (KRK) 2022-02-22 21:25 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-02 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-02 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-02 19:20 Billund (BLL) 2022-03-02 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 176 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-22 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-22 21:25 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W66270

    2022-02-22 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-22 09:45 Kijów (IEV)

  • W6

    W66293

    2022-02-22 16:55 Kijów (IEV) 2022-02-22 17:30 Kraków (KRK)

  • FR

    FR3684

    2022-02-22 19:40 Kraków (KRK) 2022-02-22 21:25 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-06 06:15 Wrocław (WRO) 2022-03-06 08:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-06 06:15 Billund (BLL) 2022-03-06 07:45 Wrocław (WRO)

Cena 176 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-25 08:40 Wrocław (WRO) 2022-02-25 22:30 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8307

    2022-02-25 08:40 Wrocław (WRO) 2022-02-25 10:00 Manchester (MAN)

  • FR

    FR2800

    2022-02-25 19:50 Manchester (MAN) 2022-02-25 22:30 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-02 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-02 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-02 19:20 Billund (BLL) 2022-03-02 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 223 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-25 08:40 Wrocław (WRO) 2022-02-25 22:30 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8307

    2022-02-25 08:40 Wrocław (WRO) 2022-02-25 10:00 Manchester (MAN)

  • FR

    FR2800

    2022-02-25 19:50 Manchester (MAN) 2022-02-25 22:30 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-06 06:15 Wrocław (WRO) 2022-03-06 08:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-06 06:15 Billund (BLL) 2022-03-06 07:45 Wrocław (WRO)

Cena 223 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-21 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-21 17:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8307

    2022-02-21 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-21 08:20 Manchester (MAN)

  • FR

    FR2800

    2022-02-21 15:05 Manchester (MAN) 2022-02-21 17:45 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-02 19:20 Wrocław (WRO) 2022-03-02 21:50 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-02 19:20 Billund (BLL) 2022-03-02 20:50 Wrocław (WRO)

Cena 261 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2022-02-21 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-21 17:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8307

    2022-02-21 07:00 Wrocław (WRO) 2022-02-21 08:20 Manchester (MAN)

  • FR

    FR2800

    2022-02-21 15:05 Manchester (MAN) 2022-02-21 17:45 Billund (BLL)

Podróż do Billund

2022-03-06 06:15 Wrocław (WRO) 2022-03-06 08:45 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6343

    2022-03-06 06:15 Billund (BLL) 2022-03-06 07:45 Wrocław (WRO)

Cena 261 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-05-2021

    No i bardzo fajnie, jesienią odwiedzimy już z Wrocławia bezpośrednim lotem Legoland. To się dzieciaki ucieszą. Mieszkamy we Wrocławiu obok stadionu, pozdrawiamy całe miasto i do zobaczenia na lotnisku.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena