Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-03 - 2018-03-01
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Warszawa - Kopenhaga, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Copenhagen Linie lotnicze Norwegian.

Bezpośrednie loty z Warszawy(WAW) do Kopenhagi(CPH) liniami Norwegian. Przewoźnik oferuje codzienne loty na trasie Warszawa-Kopenhaga. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach w sezonie letnim. Rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kopenhaga

Tanie Loty z Warszawy do Danii

Informacje o lotach Warszawa - Kopenhaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kopenhaga (CPH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-02 23:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 201

    2017-08-03 07:40 Bruksela (CRL) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 21:45 Warszawa (WMI) 2017-08-10 22:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 23h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 300

    2017-08-09 21:45 Bruksela (CRL) 2017-08-09 23:25 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-08-10 19:20 Warszawa (WMI) 2017-08-10 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 479 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-02 23:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 201

    2017-08-03 07:40 Bruksela (CRL) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WMI) 2017-08-10 11:00 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 24h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-08-10 07:55 Warszawa (WMI) 2017-08-10 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 500 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-08-02 15:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 23:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3195

    2017-08-02 15:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 16:10 Gdańsk (GDN)

  • SK

    1. SK 754

    2017-08-02 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-08-02 23:20 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WAW) 2017-08-09 22:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-08-09 19:20 Warszawa (WMI) 2017-08-09 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 462 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-08-02 15:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 23:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3195

    2017-08-02 15:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 16:10 Gdańsk (GDN)

  • SK

    1. SK 754

    2017-08-02 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-08-02 23:20 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 21:45 Warszawa (WAW) 2017-08-10 11:00 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 300

    2017-08-09 21:45 Bruksela (CRL) 2017-08-09 23:25 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-08-10 07:55 Warszawa (WMI) 2017-08-10 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 543 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-08-02 15:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 23:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3195

    2017-08-02 15:15 Warszawa (WAW) 2017-08-02 16:10 Gdańsk (GDN)

  • SK

    1. SK 754

    2017-08-02 22:20 Gdańsk (GDN) 2017-08-02 23:20 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WAW) 2017-08-10 01:05 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • W6

    1. W6 1382

    2017-08-09 22:10 Warszawa (WAW) 2017-08-10 00:05 Bruksela (CRL)

Cena 491 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 21:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-02 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-02 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 301

    2017-08-02 19:45 Bruksela (CRL) 2017-08-02 21:20 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WMI) 2017-08-09 22:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-08-09 19:20 Warszawa (WMI) 2017-08-09 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 550 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-02 23:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 201

    2017-08-03 07:40 Bruksela (CRL) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WMI) 2017-08-09 22:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-08-09 19:20 Warszawa (WMI) 2017-08-09 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 419 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-02 23:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 201

    2017-08-03 07:40 Bruksela (CRL) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 21:45 Warszawa (WMI) 2017-08-10 11:00 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 300

    2017-08-09 21:45 Bruksela (CRL) 2017-08-09 23:25 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-08-10 07:55 Warszawa (WMI) 2017-08-10 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 500 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-08-02 21:50 Warszawa (WMI) 2017-08-02 23:45 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 201

    2017-08-03 07:40 Bruksela (CRL) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WMI) 2017-08-10 01:05 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • W6

    1. W6 1382

    2017-08-09 22:10 Warszawa (WAW) 2017-08-10 00:05 Bruksela (CRL)

Cena 448 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-08-02 19:30 Warszawa (WAW) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1381

    2017-08-02 19:30 Warszawa (WAW) 2017-08-02 21:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 201

    2017-08-03 07:40 Bruksela (CRL) 2017-08-03 09:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-08-09 09:40 Warszawa (WAW) 2017-08-09 22:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 200

    2017-08-09 09:40 Bruksela (CRL) 2017-08-09 11:20 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-08-09 19:20 Warszawa (WMI) 2017-08-09 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 402 zł

Komentarze
i oceny

Loty z Warszawy do Kopenhagi

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-06-2017

    Nie oceniam ludzi, pozory często mylą, a lot wale nie jest jakiś skomplikowany, korzystałem i jest spoko

  • 14-02-2017

    To transport dla osób obytych chodź trochę, zresztą z tego co zauważyłem coraz więcej tzw gumiaków lata po świecie i jakoś im to problemu nie sprawia. Ogarnijcie się ludzie.

  • 24-01-2017

    Jedynie loty z przesiadka, co stanowi czasem problem. Nie każdy ma odwagę przesiąść się, często obawiamy sie że nie zdążymy, albo że nie odnajdziemy się na obcym lotnisku. To spore wyzwanie.

  • 11-10-2016

    Żeby z Warszawy nie było tanich lotów do Kopenhagi to co najmniej dziwna sytuacja, przeważnie nigdy nie było problemu, ale jak się długo nie latało to można mieć stare informacje co do lotów, sprawdzam a tu takie zmiany. Niedługo Warszawka będzie jeździła do Krakowa żeby mieć bezpośrednie połączenie z Danią.

  • 06-04-2016

    Ryanair już nie ma tych bezpośrednich do Kopenhagi, Norwegian także tylko z przesiadką. Ryanair ma najtańsze połączenia na lot kombinowany z przesiadka w Brukseli. jedynie nasze polskie linie LOT lecą bezpośrednio, ceny różne około 800zł tam/powrót.

  • 05-04-2016

    Norwegian zawsze miał bezpośrednie loty do Kopenhagi. To co skłoniło go żeby to zmienić. Dobrze było to przekombinował i wyszło jak zwykle.

  • 21-08-2015

    Nasze linie LOT tez mają bezpośrednie loty z WAW do CPH, tylko cena lekko droga, ale jak się dużo wcześniej kupi, to i ceny niższe można spotkać.

  • 07-04-2015

    Zostają Ci loty z Modlina tanimi liniami Ryanair. Skoro mieszkasz w stolicy dojedziesz trochę dalej niż na Okęcie i masz bezpośrednie loty do Kopenhagi. Miłego taniego lotu.

  • 25-02-2015

    DLACZEGO NIE MA JUŻ LOTÓW BEZPOŚREDNICH. NORWEGIAN PROPONUJE OWSZEM LOTY DO CPH ALE Z PRZESIADKĄ, A TO JUŻ WCALE NIE JEST DOBRE ZWŁASZCZA GDY KOMUS ZALEŻY NA CZASIE. PROSZĘ O INFO JAKIE MAM MOŻLIWOŚCI BEZPOŚREDNICH POŁĄCZEŃ...

  • 25-11-2014

    Genialne linie Norwegian dowiozą Was wszędzie. Bardzo latwo się kupują, nie ma problemów z kartami pokładowymi, dostajecie je na maila tylko drukujecie i gotowe. polecam tym ktorzy sie wahają.

  • 28-08-2014

    W każdych tanich liniach za bagaż rejestrowany płaci się dodatkowo, w cenę wliczony jest jedynie bagaż podręczny. Wiadomo że na wszystkim trzeba zarobić.

  • 02-07-2014

    Leciałem liniami Norwegian bagaż podręczny 10kg oraz dodatkowo płatny 20kg, dlaczego za to się dodatkowo płaci???

  • 07-01-2014

    Proszę o więcej lotów tymi liniami, fajne warunki i obsługa

  • 20-11-2013

    Bardzo dobrze ze to połączenie jest na Norwegianie to jedne z lepszych tańszych linii.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena