Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Styczeń 2019

Powrót

Styczeń 2019

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-01 - 2019-11-01
Promocja aktualna: do 2019-01-31

Lot na trasie Kraków - Kopenhaga, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Kastrup Linie lotnicze Ryanair .

W sezonie letnim od 1 kwietnia 2019 z Krakowa do Kopenhagi na międzynarodowy port lotniczy Kopenhaga-Kastrup (CPH) położony w Danii około 8km na południowy-wschód od centrum, bezpośrednie loty oferują tanie linie Ryanair dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki). Wyloty z Krakowa w poniedziałki odbywają się w godzinach wieczornych o 20:15, lądowanie w Danii (Kopenhaga) o godz 22:05, w piątki o godz 19:15-21:05. Powrotne loty z Kopenhagi do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 22:30-00:20 i piątki o godz 21:30-23:20. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.01.2019
  • 18.01.2019

Pozostałe tanie loty do Kopenhaga

Tanie Loty z Krakowa do Danii

Informacje o lotach Kraków - Kopenhaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-01-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Kopenhaga (CPH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-03-07 12:05 Kraków (KRK) 2019-03-07 13:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3561

    2019-03-07 12:05 Kraków (KRK) 2019-03-07 13:35 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 21:25 Kraków (KRK) 2019-03-15 08:25 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 4560

    2019-03-14 21:25 Berlin (SXF) 2019-03-14 22:30 Copenhagen (CPH)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-15 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-15 07:25 Berlin (SXF)

Cena 461 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-03-07 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-07 20:20 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-03-07 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-07 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 2990

    2019-03-07 18:15 Milan (BGY) 2019-03-07 20:20 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 21:25 Kraków (KRK) 2019-03-15 08:25 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 4560

    2019-03-14 21:25 Berlin (SXF) 2019-03-14 22:30 Copenhagen (CPH)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-15 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-15 07:25 Berlin (SXF)

Cena 459 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-03-07 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-07 15:05 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2433

    2019-03-07 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-07 08:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 7382

    2019-03-07 12:05 London (STN) 2019-03-07 15:05 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 21:25 Kraków (KRK) 2019-03-15 08:25 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 4560

    2019-03-14 21:25 Berlin (SXF) 2019-03-14 22:30 Copenhagen (CPH)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-15 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-15 07:25 Berlin (SXF)

Cena 454 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 18:55 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 09:55 Berlin (SXF)

  • D8

    1 . D8 3303

    2019-03-07 17:55 Berlin (SXF) 2019-03-07 18:55 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 21:25 Kraków (KRK) 2019-03-15 08:25 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 4560

    2019-03-14 21:25 Berlin (SXF) 2019-03-14 22:30 Copenhagen (CPH)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-15 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-15 07:25 Berlin (SXF)

Cena 443 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 20:55 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 09:55 Berlin (SXF)

  • U2

    1 . U2 4559

    2019-03-07 19:50 Berlin (SXF) 2019-03-07 20:55 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 21:25 Kraków (KRK) 2019-03-15 08:25 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 4560

    2019-03-14 21:25 Berlin (SXF) 2019-03-14 22:30 Copenhagen (CPH)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-15 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-15 07:25 Berlin (SXF)

Cena 412 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-03-07 12:05 Kraków (KRK) 2019-03-07 13:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3561

    2019-03-07 12:05 Kraków (KRK) 2019-03-07 13:35 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 12:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3560

    2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 11:35 Copenhagen (CPH)

Cena 485 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-03-07 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-07 20:20 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-03-07 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-07 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 2990

    2019-03-07 18:15 Milan (BGY) 2019-03-07 20:20 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 12:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3560

    2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 11:35 Copenhagen (CPH)

Cena 484 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-03-07 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-07 15:05 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2433

    2019-03-07 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-07 08:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 7382

    2019-03-07 12:05 London (STN) 2019-03-07 15:05 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 12:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3560

    2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 11:35 Copenhagen (CPH)

Cena 479 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 18:55 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 09:55 Berlin (SXF)

  • D8

    1 . D8 3303

    2019-03-07 17:55 Berlin (SXF) 2019-03-07 18:55 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 12:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3560

    2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 11:35 Copenhagen (CPH)

Cena 467 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 20:55 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-03-07 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-07 09:55 Berlin (SXF)

  • U2

    1 . U2 4559

    2019-03-07 19:50 Berlin (SXF) 2019-03-07 20:55 Copenhagen (CPH)

Podróż do Copenhagen

2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 12:35 Copenhagen (CPH)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1 . D8 3560

    2019-03-14 10:05 Kraków (KRK) 2019-03-14 11:35 Copenhagen (CPH)

Cena 436 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena