Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-01 - 2017-10-29
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Kraków - Kopenhaga, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Copenhagen Apt. Linie lotnicze Norwegian. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty liniami Norwegian z Krakowa do Kopenhagi. Bezpośrednie bilety lotnicze na trasie Kraków - Kopenhaga w sezonie letnim 2017 udostępnia tani przewoźnik Norwegian sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Lot trwa 01h30min. Wyloty w niedziele z Krakowa o godz 15:05, lądowanie w Kopenhadze o godz 16:35, pozostałe dni o godz 22:20-23:50. Loty powrotne z Kopenhagi do Krakowa także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele). Sprawdź promocje tanich lotów do Kopenhagi online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kopenhaga

Informacje o lotach Kraków - Kopenhaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Kopenhaga (CPH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3563

    2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 23:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3562

    2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 433 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-05-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 19:10 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8205

    2017-05-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 17:20 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 8036

    2017-05-30 18:10 Berlin (TXL) 2017-05-30 19:10 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 23:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3562

    2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 634 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-05-30 20:10 Kraków (KRK) 2017-05-30 23:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 3h 15m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8207

    2017-05-30 20:10 Kraków (KRK) 2017-05-30 21:30 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 8030

    2017-05-30 22:25 Berlin (TXL) 2017-05-30 23:25 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 23:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3562

    2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 634 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-05-30 11:40 Kraków (KRK) 2017-05-30 15:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8203

    2017-05-30 11:40 Kraków (KRK) 2017-05-30 13:00 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 8034

    2017-05-30 14:20 Berlin (TXL) 2017-05-30 15:20 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 23:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3562

    2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 634 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-05-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 21:15 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3498

    2017-05-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 17:35 Hamburg (HAM)

  • SK

    1. SK 652

    2017-05-30 20:15 Hamburg (HAM) 2017-05-30 21:15 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 23:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3562

    2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 643 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3563

    2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:45 Kraków (KRK) 2017-06-07 10:30 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 300

    2017-06-06 21:45 Bruksela (CRL) 2017-06-06 23:25 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-06-07 07:30 Kraków (KRK) 2017-06-07 09:30 Bruksela (CRL)

Cena 454 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-05-30 09:55 Kraków (KRK) 2017-05-30 21:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6729

    2017-05-30 09:55 Kraków (KRK) 2017-05-30 11:55 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 301

    2017-05-30 19:45 Bruksela (CRL) 2017-05-30 21:20 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 23:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3562

    2017-06-06 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-06 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 464 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3563

    2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 16:00 Kraków (KRK) 2017-06-06 20:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8035

    2017-06-06 16:00 Berlin (TXL) 2017-06-06 17:00 Kopenhaga (CPH)

  • AB

    1. AB 8206

    2017-06-06 18:15 Kraków (KRK) 2017-06-06 19:40 Berlin (TXL)

Cena 639 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 3563

    2017-05-30 23:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 00:50 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 13:10 Kraków (KRK) 2017-06-06 19:25 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 5h 15m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 306

    2017-06-06 13:10 Sandefjord (TRF) 2017-06-06 14:20 Kopenhaga (CPH)

  • FR

    1. FR 8507

    2017-06-06 16:25 Kraków (KRK) 2017-06-06 18:25 Sandefjord (TRF)

Cena 807 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-05-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 19:10 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8205

    2017-05-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-05-30 17:20 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 8036

    2017-05-30 18:10 Berlin (TXL) 2017-05-30 19:10 Kopenhaga (CPH)

Podróż do Kopenhaga

2017-06-06 16:00 Kraków (KRK) 2017-06-06 20:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8035

    2017-06-06 16:00 Berlin (TXL) 2017-06-06 17:00 Kopenhaga (CPH)

  • AB

    1. AB 8206

    2017-06-06 18:15 Kraków (KRK) 2017-06-06 19:40 Berlin (TXL)

Cena 840 zł

Komentarze
i oceny

Loty z Krakowa do Kopenhagi

4,5 / 5

34 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-05-2017

    Loty powinny odbywać się codziennie, ale biorąc pod uwagę że Kopenhaga z Krakowa lata 6 razy w tygodniu to dużo.

  • 18-04-2017

    Aż sześć razy lata w tygodniu Kopenhaga. To bardzo dużo w porównaniu z innymi kierunkami.

  • 07-03-2017

    Jeśli chodzi o loty do Kopengahi to moim zdaniem Norwegian to najlepsze rozwiązanie

  • 20-02-2017

    O to już wyobrażam sobie teraz niebo skoro coraz więcej lotów to i coraz więcej spalin, smogów, niedługo nie będzie czym oddychać.Co za czasy nastały, samochodów mnóstwo, samolotów też nie mniej, niedługo nic nie wciśnie.

  • 26-01-2017

    W dodatku teraz zwiększa się kursowanie dni do Kopenhagi i Norwegian będzie latał sześć dni w tygodniu. To bardzo dobrze.

  • 10-01-2017

    Ja już znalazłem sobie od 24-29 stycznia w bardzo dobrej cenie, Lot godzinę trzydzieści i w Danii.

  • 28-12-2016

    Choinkę już niedługo rozbierzemy :) oby do trzech króli. Jak stoicie w biletach? Już kupione czy czekacie na zniżki po świętach?

  • 22-12-2016

    Co do Norwegiana nie mam żadnych uwag. Bardzo dobre tanie linie, korzystam jak tylko się przemieszczam. Choinka już ubrana?

  • 21-09-2016

    To nawet logiczne w końcu Norwegian to największy w Skandynawii działający przewoźnik low-cost czyli tanich lotów.

  • 14-06-2016

    Bezpośrednie loty tylko z Norwegianem. Przelot 1godzinę 30 minut.

  • 25-03-2016

    Okazuje się że chyba Norwegian ma tylko bezpośrednie loty z Krakowa do Kopenhagi. Jeszcze nikt nie wpadł na to żeby zrobić mu konkurencję.

  • 20-10-2015

    Nie wydaje mi się żeby dane wpisywane w odprawie były dostępne później w internecie?? Większośc tanich linii wymaga ich więc trochę lepiej byłoby gdyby rozwiązali to jak norwegian - jedynie weryfikacja dokumentów na lotnisku, a nie wklepywanie wszystkiego do systemu.

  • 07-07-2015

    To chyba jedyna tania linia która nie wymaga danych z dokumentów. Przynajmniej wiadomo że nikt ich nie wykorzysta do niecnych celów.

  • 28-04-2015

    Norwegian ma dobra ofert, dodatkowy bagaż 20kg w dobrych cenach, kupowałem kiedyś bilet. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Oby więcej takich przelotów. Szybkość jest zdumiewająca.

  • 20-04-2015

    Nie wiedziałam że takie częste są loty do Kopenhagi. To tylko świadczy o podejściu linii do pasażera. Jestem pod wrażeniem, każdemu będę rekomendować tanie linie.

  • 11-03-2015

    TO BARDZO DOBRE LOTY. CHYBA TANIE LINIE WYGRYWAJĄ WSZELKA KONKURENCJĘ JEŚLI CHODZI O KIERUNEK KOPENHAGA. NAJLEPIEJ ZORGANIZOWANE LOTY, BEZ ZBĘDNYCH PRZESIADEK. BILET DRUKUJECIE W DOMU.

  • 29-09-2014

    Norwegian lata bezpośrednim połączeniem we wtorki czwartki i niedziele, pozostałe dni są z przesiadkami. ja korzystam tylko z lotów bezprzesiadkowych, najwygodniej.

  • 14-11-2013

    Fajne połączenie, fajne linie, obsługa miła, nienachalna, polecam

  • 15-10-2013

    Pierwszy raz leciałem Norwegianem i jestem pozytywnie zaskoczony, miło i elegancko, jeszcze nie raz skorzytam

  • 18-09-2013

    Mozna i elegancko lecieć i tanio

  • 05-09-2013

    Cenie sobie linie Norwegian, miła obsługa w miarę wygodnie na pokładzie, mogliby tylko troche ceny niższe mieć

  • 14-08-2013

    Fajne, bezpośrednie loty do CPH, polecam wszystkim. Nie musicie się przesiadać, wsiadasz w Krakowie i za niecałe 2h jesteś na miejscu. Dobre linie, ceny sierpniowe dość wysokie.

  • 24-07-2013

    Troche dziwne że tak mało jest połączeń do Kopenhagi zwłąszcza na tanich liniach ale to połączenie akurat się sprawdza

  • 08-05-2013

    miło i przyjemnie, polecam choć nie najtaniej :(

  • 25-03-2013

    czasem wolałabym mniej zapłacic za bilet w a mniej komfortowych warunkach lecieć, ale jak sie uda kupić w promocyjnej cenie bilet na tych liniach no to super

  • 21-03-2013

    Wiadomo że nie są to ceny jak na Wizzair czy ryanair ale tez troche standard lotów jest wyższy, co nie oznacza że faktycznie z niektórymi cenami przesadzajai znacznie zawyżają

  • 05-03-2013

    Połączenie super, ale ceny maja jak na tanie linie strasznie zawyżone

  • 16-01-2013

    szkoda że te linie mają tak mało połaczeń z Polski, jestem zadowolona z ich usług i serdecznie polecam

  • 24-10-2012

    Bardzo cenie sobie sobie połączenia tymi liniami, traktuja pasażerów z szacunkiem, wszytsko jasne , szybko i bezpiecznie

  • 19-10-2012

    Połączenie które wszystkim polecam, miło, bezpośrednio i w miarę tanio.

  • 24-08-2012

    Dobre loty za dobra cene- po prostu

  • 25-07-2012

    Często latam tymi liniami, po kupieniu biletu drukujecie tylko dokumenty na lot i w drogę. Piekne barwy, bez problemu ze wszystkim dają rade no i ceny mi odpowiadają.

  • 19-07-2012

    Latam Norwegianem, nie spotkałam nic lepszego i taniego. No i ważne że mają loty bezpośrednie oraz z przesiadka w Oslo jak kto woli. Dobre LINIE

  • 27-04-2012

    szkoda ze jest tak mało możliwości połaczen do Kopenhagi tanimi liniami, ale norwegien w sumie wychodzi w miare

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena