Wybierając się do Niemiec koniecznie kup bilet tanich linii. W naszym serwisie proponujemy dogodne połączenia do Dortmundu, miasta stali i smakoszy piwa. Nasz serwis został stworzony właśnie dla Ciebie, korzystaj z okazji.

 

Port lotniczy Dortmund leży w zachodniej części Niemiec. Oddalony od miasta 16 km w Holzwickede. Dysponuje jednym pasem startowym a także jednym terminalem. Infrastruktura lotniska jest doskonale zorganizowana. Port posiada bankomaty, restauracje, kawiarnie, biura rzeczy znalezionych, wypożyczalnie samochodów. Do dyspozycji pasażerów dostępne są parkingi. Dogodne połączenie oraz codzienne kursy autobusowe z lotniska oferują linie Airport Express.

Dortmund to miasto przemysłowe, leżące w Zagłębiu Ruhry w zachodnich Niemczech. Posiada fascynujące dziedzictwo przemysłowe: kopalnie węgla kamiennego, hutnictwo żelaza. To znany ośrodek produkcji piwa. Przyciąga turystów i fanów sportu. To znany ośrodek kulturowy i naukowy.

 

Tanie loty z Katowic do Dortmundu zapewniają tanie linie Wizzair, które w swojej ofercie proponują także tanie loty z Łodzi i Poznania oraz połączenie Gdańsk-Dortmund. Z Warszawy i Krakowa przeloty do Dortmundu oferują liniie LOT. Tanie linie lotnicze proponują codziennie tanie połączenia. Linie easyJet oferują tanie bilety lotnicze z Krakowa. Złap okazje w swoje ręce i zarezerwuj bilet.

Podróż 2 dni

Podróż z Szymany

2020-01-10 18:15 Szymany (SZY) 2020-01-10 20:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W62185

    2020-01-10 18:15 Szymany (SZY) 2020-01-10 20:00 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2020-01-13 16:05 Szymany (SZY) 2020-01-13 18:45 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W62186

    2020-01-13 16:05 Dortmund (DTM) 2020-01-13 17:45 Szymany (SZY)

Cena 170 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Gdańsk

2020-02-04 06:40 Gdańsk (GDN) 2020-02-04 08:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61661

    2020-02-04 06:40 Gdańsk (GDN) 2020-02-04 08:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2020-02-06 08:45 Gdańsk (GDN) 2020-02-06 11:15 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61662

    2020-02-06 08:45 Dortmund (DTM) 2020-02-06 10:15 Gdańsk (GDN)

Cena 145 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2020-01-24 06:45 Katowice (KTW) 2020-01-24 08:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6892

    2020-01-24 06:45 Katowice (KTW) 2020-01-24 08:20 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2020-01-26 08:45 Katowice (KTW) 2020-01-26 11:20 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6893

    2020-01-26 08:45 Dortmund (DTM) 2020-01-26 10:20 Katowice (KTW)

Cena 98 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2020-01-09 07:10 Wrocław (WRO) 2020-01-09 08:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W61831

    2020-01-09 07:10 Wrocław (WRO) 2020-01-09 08:35 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2020-01-19 16:05 Wrocław (WRO) 2020-01-19 18:25 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61832

    2020-01-19 16:05 Dortmund (DTM) 2020-01-19 17:25 Wrocław (WRO)

Cena 122 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-01-15 15:10 Kraków (KRK) 2020-01-15 16:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4925

    2020-01-15 15:10 Kraków (KRK) 2020-01-15 16:55 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2020-01-19 08:55 Kraków (KRK) 2020-01-19 11:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4926

    2020-01-19 08:55 Dortmund (DTM) 2020-01-19 10:30 Kraków (KRK)

Cena 98 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2020-01-20 18:00 Katowice (KTW) 2020-01-20 19:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6915

    2020-01-20 18:00 Katowice (KTW) 2020-01-20 19:35 Dortmund (DTM)

Podróż do Dortmund

2020-01-29 20:00 Katowice (KTW) 2020-01-29 22:35 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6916

    2020-01-29 20:00 Dortmund (DTM) 2020-01-29 21:35 Katowice (KTW)

Cena 98 zł

Komentarze
i oceny

Dortmund

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-08-2014

    Do Niemiec leciałam na lotnisko Dortmund Tanimi Liniami. Przyznaję, że lot odbył się bez opóźnień, odprawa przebiegła sprawnie, więc śmiało polecam innym podróżnym.

  • 26-04-2012

    Słyszałam o nowych lotach linii OLT. Najprawdopodniej w dobrych cenach będą bilety bezpośrednio do Dortmundu.

  • 29-03-2012

    Ja często latam liniami Wizz Air. Polecam bezpośrednie przeloty z większości lotnisk w Polsce i za nie dużą kasę!

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena