Oslo, jako stolica Norwegii, stanowi jej finansowe, kulturalne i przemysłowe centrum. Warto zobaczyć siedziby władz państwa, np. Pałac Królewski. Miasto posiada interesującą ofertę rozrywkową - na przyjezdnych czekają liczne restauracje, centra handlowe i szeroka baza hotelowa. Oslo znajduje się także w czołówce najdroższych miast świata. Zaawansowana struktura i dynamika miasta styka się tutaj z bogactwem przyrody - norweskie fiordy od zawsze przyciągają tysiące podróżnych i miłośników cudów natury.

 

Wśród dostępnych w naszym systemie połączeń znajdują się tanie przeloty do norweskich lotnisk Oslo-Torp i Oslo-Rygge. Port lotniczy Torp to międzynarodowe lotnisko, oddalone o ok. 120 km od centrum Oslo. Jest jednym z ważniejszych węzłów komunikacyjnych regionu. Co roku obsługuje ponad 1,5 miliona pasażerów. Dzięki dostępnym na miejscu połączeniom autobusowym i kolejowym szybko i tanio dotrzesz z lotniska do okolicznych miejscowości. Do Twojej dyspozycji są przejazdy liniami Torp Express i Telemark Express. Ta druga dowiezie Cię m.in. do miejscowości Sandefjord, skąd kursuje dodatkowo kolej. Alternatywnie przejazd do Sandefjord taksówką kosztuje ok. 25 EUR.

 

Drugim lotniskiem docelowym w pobliżu Oslo jest port lotniczy Oslo-Rygge (inaczej Moss-Rygge). Jest to nowe i wygodne lotnisko, znajdujące się ok. 66 km od centrum Oslo. Składa się z jednego terminala i obsługuje połączenia międzynarodowe i lokalne. Jest istotnym norweskim węzłem dla tanich linii lotniczych. Port posiada bogatą ofertę turystyczną dla podróżnych. Do dyspozycji pasażerów i klientów portu są liczne sklepy, restauracje i kawiarnie oraz punkty organizacji ruchu turystycznego, w tym również wypożyczalnia samochodów. Z lotniska Rygge do Oslo kursują autobusy Rygge-Ekspressen, rozkład jazdy dostosowany jest do lotów linii Norwegian. Na miejscu funkcjonuje też linia TIMEkspressen, odjazdy do Oslo co godzinę.

 

Wybierz się do Oslo z tanimi liniami lotniczymi! W naszej ofercie znajdują się korzystne bilety lotnicze linii Norwegian, Wizz Air, Ryanair oraz SAS Scandinavian Airlines. Na uwagę zasługuje oferta linii Norwegian, która jeden ze swoich głównych węzłów ma właśnie w Oslo - sprawdź aktualnie dostępne bilety i promocje. Dodatkowo tanie linie Wizz Air i Ryanair stale poszerzają ofertę połączeń - tylko u nas znajdziesz najnowsze informacje o planowanych rejsach do Oslo. Wykorzystaj swoją szansę i zarezerwuj tanie bilety lotnicze do Oslo już teraz.

Podróż 10 dni

Podróż z Lublin

2019-07-31 13:10 Lublin (LUZ) 2019-07-31 15:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W62079

    2019-07-31 13:10 Lublin (LUZ) 2019-07-31 15:15 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-08-11 10:35 Lublin (LUZ) 2019-08-11 13:35 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W62080

    2019-08-11 10:35 Oslo (TRF) 2019-08-11 12:35 Lublin (LUZ)

Cena 347 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Szczecin

2019-08-01 11:45 Szczecin (SZZ) 2019-08-01 13:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W62159

    2019-08-01 11:45 Szczecin (SZZ) 2019-08-01 13:10 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-08-10 09:45 Szczecin (SZZ) 2019-08-10 12:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W62160

    2019-08-10 09:45 Oslo (TRF) 2019-08-10 11:10 Szczecin (SZZ)

Cena 257 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Gdańsk

2019-07-17 08:00 Gdańsk (GDN) 2019-07-17 09:30 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61743

    2019-07-17 08:00 Gdańsk (GDN) 2019-07-17 09:30 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-07-31 10:00 Gdańsk (GDN) 2019-07-31 12:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61744

    2019-07-31 10:00 Oslo (TRF) 2019-07-31 11:20 Gdańsk (GDN)

Cena 98 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2019-07-23 09:30 Poznań (POZ) 2019-07-23 11:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1764

    2019-07-23 09:30 Poznań (POZ) 2019-07-23 11:10 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-07-29 09:45 Poznań (POZ) 2019-07-29 12:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W61980

    2019-07-29 09:45 Oslo (TRF) 2019-07-29 11:20 Poznań (POZ)

Cena 123 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Szczecin

2019-07-18 11:45 Szczecin (SZZ) 2019-07-18 13:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W62159

    2019-07-18 11:45 Szczecin (SZZ) 2019-07-18 13:10 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-07-25 09:45 Szczecin (SZZ) 2019-07-25 12:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    W62160

    2019-07-25 09:45 Oslo (TRF) 2019-07-25 11:10 Szczecin (SZZ)

Cena 151 zł

Komentarze
i oceny

Oslo

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-12-2014

    Chętnie zasugeruje się Waszymi opiniami co do wyboru przewoźnika, kogo mam wybrać??? Jestem z pomorza, wylot planuję z Gdańska a w ofercie widzę Wizz Air i Ryanair, który z nich ma lepsze opinie???

  • 24-06-2014

    Loty można planować na lotniska: Oslo Gardermoen, Oslo Rygge lub Oslo Sandefjord. Świetnie do niektórych miast jest aż 3 możliwości lotu, a do innych jedna albo wcale. Dziwnie to ktoś obmyślił.

  • 14-03-2013

    Fajnie że do Oslo jest duży wybór tanich linii i to w takich promocyjnych cenach

  • 07-02-2012

    sledząc ceny bilet lotniczych wydaje mi się że Oslo jest jednym z najtańszych połączeń, ja latam z Warszawy czasem z Katowic zależy co uda mi się znaleźć taniej ale czasami to naprawde śmieszne pieniądze, najtaniej poleciałem we wrześniu za jakięś 80 zł a za ile wy kupujecie bilety

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena