Miasto położone w południowych Niemczech na Wyżynie Bawarskiej nad rzeką Izarą. Znane z festynu Oktoberfest – święta piwa, BMW oraz piłkarskiego klubu Bayern. Jego nazwa wywodzi się od benedyktyńskich zakonników. To trzecie co do wielkości miasto w kraju, jedno z największych centrów kultury i czołowy ośrodek handlowy.

Wybierając się do Niemiec koniecznie skorzystaj z naszego serwisu tanich lotów. W naszej wyszukiwarce znajdziesz loty z Warszawy do Monachium liniami LOT, Lufthansa, Air Baltic, Swiss, KLM, SAS, Austrian czy Air France. Połączenie z Gdańska polecają regularne linie LOT, Lufthansa, SAS a także Brussels Airlines. Loty do Monachium z Bydgoszczy oraz Szczecina oferują krajowe linie LOT. Dla pasażerów z Rzeszowa i Katowic polecamy loty liniami LOT oraz Lufthansa. Połączenia z Wrocławia udostępniają linie LOT, Lufthansa a także Brussels Airlines. Tanie loty z Krakowa zapewniają niemieckie linie Lufthansa, linie LOT oraz Austrian, natomiast z Poznania do Monachium linie LOT, Lufthansa oraz SAS.

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2020-08-06 08:20 Warszawa (WAW) 2020-08-06 10:00 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • LO

    LO351

    2020-08-06 08:20 Warszawa (WAW) 2020-08-06 10:00 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2020-08-12 20:35 Warszawa (WAW) 2020-08-12 23:10 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • LO

    LO354

    2020-08-12 20:35 Monachium (MUC) 2020-08-12 22:10 Warszawa (WAW)

Cena 456 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2020-08-25 14:20 Kraków (KRK) 2020-08-25 15:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 1h 20m / Bezpośrednio

  • LH

    LH1623

    2020-08-25 14:20 Kraków (KRK) 2020-08-25 15:40 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2020-09-05 12:25 Kraków (KRK) 2020-09-05 14:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • LH

    LH1622

    2020-09-05 12:25 Monachium (MUC) 2020-09-05 13:40 Kraków (KRK)

Cena 1084 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2020-08-18 14:10 Gdańsk (GDN) 2020-08-18 15:40 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LH

    LH1643

    2020-08-18 14:10 Gdańsk (GDN) 2020-08-18 15:40 Monachium (MUC)

Podróż do Monachium

2020-08-30 15:55 Gdańsk (GDN) 2020-08-30 18:25 Monachium (MUC)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LH

    LH1644

    2020-08-30 15:55 Monachium (MUC) 2020-08-30 17:25 Gdańsk (GDN)

Cena 984 zł

Komentarze
i oceny

Monachium

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-03-2012

    Do Monachium akurat nie ma co narzekać na ilość lotów 7-8 dziennie LOTem cene tez można znalezc tanią, trzeba poszukać a nie narzekać.

  • 12-03-2012

    Latam liniami LOT i czekam na tańsze propozycje. Mamy za mało lotów, a przecież infrastruktura lotnicza ciągle się powiększa.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena