Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-02 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Katowice - Malta, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Luqa Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-28(Niedziela, Środa).

Wakacyjne przeloty z Katowic na Maltę. Nowe połączenie lotnicze w okresie letnim 2017 uruchamiają tanie linie lotnicze Wizzair. Bezpośrednie loty z Katowic na Maltę w każdy poniedziałek oraz piątek. Z Katowic pasażerowie linii Wizzair wylecą o godz 12:10, przylot na Maltę o godz 14:55. Lot powrotny na trasie Malta - Katowice w godz 15:25-18:10 (poniedziałki, piątki). Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malta

Informacje o lotach Katowice - Malta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-29 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Malta (MLA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-09-15 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 15:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1163

    2017-09-15 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 15:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-22 18:25 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1164

    2017-09-22 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-22 17:25 Valleta (MLA)

Cena 728 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-09-15 07:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 12:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1363

    2017-09-15 07:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 08:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 2801

    2017-09-15 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-09-15 12:35 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-22 18:25 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1164

    2017-09-22 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-22 17:25 Valleta (MLA)

Cena 1768 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-09-15 15:35 Katowice (KTW) 2017-09-15 23:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1357

    2017-09-15 15:35 Katowice (KTW) 2017-09-15 17:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 2807

    2017-09-15 21:20 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-09-15 23:50 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-22 18:25 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1164

    2017-09-22 14:40 Katowice (KTW) 2017-09-22 17:25 Valleta (MLA)

Cena 1746 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-09-15 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 15:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1163

    2017-09-15 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 15:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 22:10 Katowice (KTW) 2017-09-23 18:15 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 19h 5m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 642

    2017-09-22 22:10 Catania (CTA) 2017-09-22 22:50 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1154

    2017-09-23 14:45 Katowice (KTW) 2017-09-23 17:15 Catania (CTA)

Cena 1059 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-09-15 07:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 12:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1363

    2017-09-15 07:10 Katowice (KTW) 2017-09-15 08:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 2801

    2017-09-15 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-09-15 12:35 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 22:10 Katowice (KTW) 2017-09-23 18:15 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 19h 5m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 642

    2017-09-22 22:10 Catania (CTA) 2017-09-22 22:50 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1154

    2017-09-23 14:45 Katowice (KTW) 2017-09-23 17:15 Catania (CTA)

Cena 2106 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-09-15 15:35 Katowice (KTW) 2017-09-15 23:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1357

    2017-09-15 15:35 Katowice (KTW) 2017-09-15 17:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 2807

    2017-09-15 21:20 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-09-15 23:50 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 22:10 Katowice (KTW) 2017-09-23 18:15 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 19h 5m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 642

    2017-09-22 22:10 Catania (CTA) 2017-09-22 22:50 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1154

    2017-09-23 14:45 Katowice (KTW) 2017-09-23 17:15 Catania (CTA)

Cena 2084 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-09-15 07:00 Katowice (KTW) 2017-09-15 16:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1153

    2017-09-15 07:00 Katowice (KTW) 2017-09-15 09:30 Catania (CTA)

  • KM

    1. KM 647

    2017-09-15 16:00 Catania (CTA) 2017-09-15 16:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-09-22 22:10 Katowice (KTW) 2017-09-23 18:15 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 19h 5m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 642

    2017-09-22 22:10 Catania (CTA) 2017-09-22 22:50 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1154

    2017-09-23 14:45 Katowice (KTW) 2017-09-23 17:15 Catania (CTA)

Cena 1511 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-07-2017

    MALTA JESZCZE NIE TAK TRAGICZNIE, PRZYKŁAD LOTU TANIEGO 24-28.07 NIECAŁE 700 PLN W DWIE STRONY. NO TO NIE JEST AZ TAK DROGO.

  • 17-07-2017

    Na lotnisku ludzi jak w ulu, samolot pełny, coraz więcej ludzi lata za granicę i wcale się nie dziwię bo u nas ceny często dużo wyższe są

  • 15-05-2017

    Jestem w szoku jakie dobre ceny na Maltę. Tanie linie maja naprawdę świetne propozycje w tym roku.

  • 17-02-2017

    Co kto lubi i na co go stać, jak ktoś się liczy z kasą to szuka ofert jak najtańszych, pozostali nie mają z tym problemu, kupuja cały pakiet i lecą na wakacje bez stresu co ile kosztuje.

  • 13-02-2017

    Dobre ceny, bardziej opłacalny lot tanich linii od zorganizowanych wczasów na Maltę.

  • 12-01-2017

    Egzotyka przyciąga turystów poszukujących pięknych widoków, piaszczystych plaż i słońca które świeci każdego dnia, nastała moda na opaleniznę, piękny wygląd i zdjęcia którymi można się pochwalić.

  • 08-12-2016

    Wyspy są fajne, woda dookoła, palmy, plaże, co więcej trzeba na wakacje. Słońce i gorące dziewczyny.

  • 02-12-2016

    Malta jest bardzo urokliwa chętnie się tam wybiorę w lecie.

  • 01-11-2016

    Katowice chętnie wyruszą na wyspy, dajcie więcej takich propozycji.

  • 06-09-2016

    TANIE LOTY NA MALTĘ ALE DOPIERO W KWIETNIU Z KATOWIC. POCZEKAMY I CHĘTNIE POLECIMY.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena