Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Wrzesień 2017

Powrót

Wrzesień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-09-04 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-09-30

Lot na trasie Poznań - Malta, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Luqa Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-30(Poniedziałek).

Bezpośrednie loty Ryanair z Poznania na Maltę. W okresie letnim 2017 tani przewoźnik oferuje przeloty z Poznania na Maltę dwa razy w tygodniu. Planowany wylot poniedziałki oraz piątki z Poznania o godz 10:50, przylot na Maltę o godz 13:45. Loty powrotne także w poniedziałki i piątki w godzinach 07:30-10:25. Rezerwuj tani bilet lotniczy linii Ryanair na przelot Poznań - Malta już dzisiaj 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malta

Informacje o lotach Poznań - Malta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Malta (MLA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5226

    2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 16:25 Poznań (POZ) 2017-11-13 20:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5227

    2017-11-13 16:25 Poznań (POZ) 2017-11-13 19:20 Valleta (MLA)

Cena 869 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5226

    2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 06:20 Poznań (POZ) 2017-11-13 15:30 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 2806

    2017-11-13 06:20 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-11-13 09:00 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1390

    2017-11-13 13:15 Poznań (POZ) 2017-11-13 14:30 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 938 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5226

    2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 14:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:15 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 308

    2017-11-13 14:20 Monachium (MUC) 2017-11-13 16:40 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1640

    2017-11-13 22:00 Poznań (POZ) 2017-11-13 23:15 Monachium (MUC)

Cena 924 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-11-06 17:25 Poznań (POZ) 2017-11-07 10:45 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2807

    2017-11-06 17:25 Poznań (POZ) 2017-11-06 21:10 Athina (ATH)

  • FR

    1. FR 6028

    2017-11-07 09:55 Athina (ATH) 2017-11-07 10:45 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 16:25 Poznań (POZ) 2017-11-13 20:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5227

    2017-11-13 16:25 Poznań (POZ) 2017-11-13 19:20 Valleta (MLA)

Cena 885 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5226

    2017-11-06 19:45 Poznań (POZ) 2017-11-06 22:35 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 11:45 Poznań (POZ) 2017-11-14 01:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2017-11-13 11:45 Londyn (LTN) 2017-11-13 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1904

    2017-11-13 21:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:20 Londyn (LTN)

Cena 588 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2017-11-06 17:25 Poznań (POZ) 2017-11-07 10:45 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2807

    2017-11-06 17:25 Poznań (POZ) 2017-11-06 21:10 Athina (ATH)

  • FR

    1. FR 6028

    2017-11-07 09:55 Athina (ATH) 2017-11-07 10:45 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 14:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:15 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 308

    2017-11-13 14:20 Monachium (MUC) 2017-11-13 16:40 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1640

    2017-11-13 22:00 Poznań (POZ) 2017-11-13 23:15 Monachium (MUC)

Cena 939 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2017-11-06 06:05 Poznań (POZ) 2017-11-06 11:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1641

    2017-11-06 06:05 Poznań (POZ) 2017-11-06 07:25 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 2803

    2017-11-06 09:25 Monachium (MUC) 2017-11-06 11:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 11:45 Poznań (POZ) 2017-11-14 01:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2017-11-13 11:45 Londyn (LTN) 2017-11-13 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1904

    2017-11-13 21:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:20 Londyn (LTN)

Cena 947 zł

Lot 8

Podróż z Poznań

2017-11-06 13:05 Poznań (POZ) 2017-11-06 19:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1637

    2017-11-06 13:05 Poznań (POZ) 2017-11-06 14:25 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 309

    2017-11-06 17:25 Monachium (MUC) 2017-11-06 19:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 11:45 Poznań (POZ) 2017-11-14 01:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2017-11-13 11:45 Londyn (LTN) 2017-11-13 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1904

    2017-11-13 21:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:20 Londyn (LTN)

Cena 947 zł

Lot 9

Podróż z Poznań

2017-11-06 06:05 Poznań (POZ) 2017-11-06 14:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1641

    2017-11-06 06:05 Poznań (POZ) 2017-11-06 07:25 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 307

    2017-11-06 12:40 Monachium (MUC) 2017-11-06 14:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 11:45 Poznań (POZ) 2017-11-14 01:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2017-11-13 11:45 Londyn (LTN) 2017-11-13 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1904

    2017-11-13 21:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:20 Londyn (LTN)

Cena 862 zł

Lot 10

Podróż z Poznań

2017-11-06 17:25 Poznań (POZ) 2017-11-07 10:45 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2807

    2017-11-06 17:25 Poznań (POZ) 2017-11-06 21:10 Athina (ATH)

  • FR

    1. FR 6028

    2017-11-07 09:55 Athina (ATH) 2017-11-07 10:45 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2017-11-13 11:45 Poznań (POZ) 2017-11-14 01:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2017-11-13 11:45 Londyn (LTN) 2017-11-13 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1904

    2017-11-13 21:20 Poznań (POZ) 2017-11-14 00:20 Londyn (LTN)

Cena 603 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

30 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-08-2017

    I jedno i drugie ma swoje plusy i minusy, wcześniej latałam z biura, teraz na własną rękę i póki co tak wole, ale nei krytykuje tych co wolą z biura, po prostu każdy ma inne oczekiwania i wybierają co im pasuje

  • 24-05-2017

    A jaka to różnica jak się kupi tanie wczasy, wszystko wtedy jest zorganizowane i gotowe czeka do korzystania.

  • 26-04-2017

    I tego nam trzeba, lotów, a nie tylko same pakiety wczasów w pełnym pseudo wypasie, dla mnie najważniejszy nie jest komfort, a jak najlepsze oferty cenowe. Malta nie musi być zorganizowana przez biuro.

  • 20-03-2017

    Bardzo dobrze niech w końcu coś się dzieje, wszyscy chcą pełna dostępność lotów szczególnie na kierunkach wakacyjnych.

  • 09-03-2017

    Tanie linie robią chyba konkurencję czarterom. Dawniej na takie kierunki jedynie opcja czarteru się opłacała, teraz jak widać już coraz mniej.

  • 28-02-2017

    KONIECZNIE ODWIEDŹCIE MALTĘ, ŚWIETNE MIEJSCE.

  • 09-01-2017

    Dzięki tanim lotom masz duże pole do popisu. Ceny bardzo niskie, powinnaś zrealizować większość swoich kierunków nawet w jednym roku. Ja też korzystam z tanich lotów, dlaczego? BO SĄ BARDZO TANIE.

  • 02-01-2017

    W Nowym Roku chciałabym zrealizować kilka wymarzonych kierunków, m.in. Malta jest na mojej liście tras. Zobaczymy jak mi pójdzie organizacja. Pamiętajcie trzeba mieć marzenia.

  • 20-12-2016

    Jeszcze ja, jeszcze ja poproszę jeden bilecik, tylko w jedna stronę :)

  • 16-12-2016

    Jak Mikołaj rozdaje bilety to chętnie się załapię. Czekam na informację. Był jakiś konkurs czy co?

  • 25-11-2016

    Każdy się sępi - może Święty Mikołaj wybiera się na Maltę :P Powodzenia, podaj chociaż maila żeby wiedział gdzie ma wysłać bilet :D

  • 21-11-2016

    Gdyby ktoś mi zapłacił za bilet to dla mnie dzień lotu nie jest przeszkodą :-) No to kto jest chętny zabrać mnie ze sobą?

  • 08-11-2016

    Dziwny dzień na wyloty: poniedziałek z Maltą, lepszy byłby weekend (pt, sob lub niedziela). A tak od poniedziałku średnio się zaczyna urlop.

  • 13-10-2016

    Na Malcie jeszcze nie byłam, co wyspa ma do zaoferowania?

  • 10-10-2016

    Zastanawiam się nad Maltą w grudniu? Będzie tam w granicach 17 stopni, to szału nie ma. pewnie trzeba będzie znaleźć coś bardziej egzotycznego.

  • 03-10-2016

    Zawsze zostaje Wam wyspiarska Malta, na tydzień śmiało możecie na niej zakoczować w chłodne jesienne noce.

  • 26-09-2016

    Widać że są tacy którzy się nie boją arabskich kierunków. Nie ryzykowałbym życia dla pięknych fotek na fejsie. To już przesada.

  • 30-08-2016

    Może to i prawda, ale słyszałem też o takich którzy wybrali się do Turcji i do Egiptu, czyli latają wszędzie.

  • 09-08-2016

    Słyszałam że 60% Polaków w tym roku wybrała wczasy w Polsce. Więc to pewnie te 40% siedziało w samolotach.

  • 27-07-2016

    TO PRAWDA ŻE WIĘKSZOŚĆ DOBRYCH KIERUNKÓW JEST JUŻ WYPRZEDANA, SAMOLOTY PEŁNE, NIE MA GDZIE IGŁY WCISNĄĆ. WNIOSEK NASUWA SIĘ JEDEN, BARDZO DUŻO OSÓB PODRÓŻUJE.

  • 26-07-2016

    Najlepiej zadzwoń na infolinię: poniedziałek - sobota od 8:00 do 22:00 | niedziela - od 12:00 do 20:00 tam urocze Panie pomogą Wam coś znaleźć dla rodziny, nie będziesz sama musiała szukać.

  • 11-07-2016

    Wszyscy gdzieś spędzają wakacje, pokazują piękne zdjęcia, ja ciągle szukam okazji żeby znaleźć coś taniego. Gdzie Wy te okazje łapiecie, no gdzie, tez chciałabym pochwalić się po wakacjach swoimi podróżami. Ale jak na razie przerasta to moje oszczędności, szczególnie że oprócz mnie i męża jest jeszcze 2ka dzieci.

  • 23-06-2016

    Najtańsze loty na Maltę maja Balice. To powinno byc tak że wszystkie lotniska maja bilety zbliżone cenowo, a nie Poznań dowalony a reszta spoko.

  • 18-05-2016

    Malta brzmi egzotycznie, ciepło i tego mi trzeba na urlopie.

  • 19-04-2016

    Polubiłam tanie linie, leciałam ostatnio z nimi do Bristolu, teraz przymierzam się do Malty. A jeszcze niedawno ciągle siedziałam w domu, nie wiedziałam że takie ciekawe życie mnie spotka. Wszystkim życzę jak największej ilości nowych miejsc.

  • 13-04-2016

    Coraz więcej fajnych kierunków, nie sądziłam że tanie linie tak się rozwiną z propozycjami. Malta to bardzo dobry kierunek, szczęściarze mieszkający w okolicach Poznania.

  • 23-03-2016

    Malta jest bardzo urokliwa wyspą. Można tam spędzić błogie chwile. Bardzo turystyczna wyspa, fajne knajpki, pensjonaty i mili mieszkańcy. Loty tanich linii to dla nas duży prezent.

  • 29-02-2016

    No nie powiedziałabym że na Malcie jest tak super bezpiecznie...chociaż tego Kajetana już wywieźli ale nigdy nie wiesz co gdzie się komu przytrafi, ale jedno jest pewne że na Malcie jest przepięknie, widoki cudne, pogoda spoko, jedzenie pyszne...można lecieć

  • 20-01-2016

    Dobry pomysł na wakacje, bo już do Arabów strach się pchać, lepiej poszukać sobie nowe kierunki, a na wyspie może będzie bezpiecznie, moi znajomi coraz bardziej boja opuszczać się karaj, a ja w sumie uważam że co kogo ma dopaść to i tak wcześniej czy później dopadnie. Pamiętajcie jedynie że dobro powraca.

  • 21-12-2015

    Do marca już niedaleko, temperatury w marcu 16 stopni, w kwietniu 17 już można się wygrzewać powoli. Loty marcowe w dodatku maja niskie ceny przynajmniej te początkowe więc róbcie sobie wolne od pracy i ruszajcie na wyspę.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena