Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

162 zł Luty
244 zł Marzec
93 zł Kwiecień
84 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22 162zł
23
24
25 336zł
26
27
28

Powrót

Luty 2019

285 zł Luty
99 zł Marzec
126 zł Kwiecień
126 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22 575zł
23
24
25 925zł
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-16 - 2019-10-24
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Kraków - Malta, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Luqa Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa na Maltę (MLA). Loty w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 realizowane są dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki liniami Ryanair. Wyloty z Krakowa w każdy poniedziałek odbywa się o godzinie 10:05, planowane lądowanie na Malcie o godz 12:45, w piątki w godz 17:15-19:55. Loty powrotne na trasie Malta-Kraków także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 07:00-09:40 oraz w piątki w godzinach wieczornych o 20:20-23:00. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.02.2019
  • 18.02.2019

Pozostałe tanie loty do Malta

Informacje o lotach Kraków - Malta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Malta (MLA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8812

    2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 08:15 Kraków (KRK) 2019-04-10 19:20 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • KM

    1 . KM 514

    2019-04-10 08:15 Vienna (VIE) 2019-04-10 10:30 Malta (MLA)

  • OE

    1 . OE 1304

    2019-04-10 17:20 Kraków (KRK) 2019-04-10 18:20 Vienna (VIE)

Cena 389 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8812

    2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 06:50 Kraków (KRK) 2019-04-10 19:05 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • KM

    1 . KM 640

    2019-04-10 06:50 Catania (CTA) 2019-04-10 07:30 Malta (MLA)

  • FR

    1 . FR 7452

    2019-04-10 09:55 Milan (BGY) 2019-04-10 11:50 Catania (CTA)

  • FR

    1 . FR 6876

    2019-04-10 16:15 Kraków (KRK) 2019-04-10 18:05 Milan (BGY)

Cena 445 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8812

    2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 22:55 Kraków (KRK) 2019-04-11 18:30 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1526

    2019-04-10 22:55 Barcelona (BCN) 2019-04-11 01:10 Malta (MLA)

  • FR

    1 . FR 9366

    2019-04-11 07:40 Bologna (BLQ) 2019-04-11 09:25 Barcelona (BCN)

  • FR

    1 . FR 4321

    2019-04-11 15:45 Kraków (KRK) 2019-04-11 17:30 Bologna (BLQ)

Cena 426 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8812

    2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 12:35 Kraków (KRK) 2019-04-11 16:00 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 26h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9875

    2019-04-10 12:35 Bari (BRI) 2019-04-10 13:55 Malta (MLA)

  • FR

    1 . FR 2723

    2019-04-11 13:05 Kraków (KRK) 2019-04-11 15:00 Bari (BRI)

Cena 323 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6729

    2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-03 11:55 City of Brussels (CRL)

  • FR

    1 . FR 2956

    2019-04-03 21:55 City of Brussels (CRL) 2019-04-04 00:40 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 12:35 Kraków (KRK) 2019-04-11 16:00 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 26h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9875

    2019-04-10 12:35 Bari (BRI) 2019-04-10 13:55 Malta (MLA)

  • FR

    1 . FR 2723

    2019-04-11 13:05 Kraków (KRK) 2019-04-11 15:00 Bari (BRI)

Cena 428 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8812

    2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 13:45 Kraków (KRK) 2019-04-11 17:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 27h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7793

    2019-04-10 13:45 Bologna (BLQ) 2019-04-10 15:40 Malta (MLA)

  • OE

    1 . OE 2339

    2019-04-10 21:55 Stuttgart (STR) 2019-04-10 23:10 Bologna (BLQ)

  • OE

    1 . OE 2360

    2019-04-11 15:15 Kraków (KRK) 2019-04-11 16:50 Stuttgart (STR)

Cena 291 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-03 22:30 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6729

    2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-03 11:55 City of Brussels (CRL)

  • FR

    1 . FR 2835

    2019-04-03 15:25 City of Brussels (CRL) 2019-04-03 17:20 Barcelona (BCN)

  • FR

    1 . FR 1527

    2019-04-03 20:20 Barcelona (BCN) 2019-04-03 22:30 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 13:45 Kraków (KRK) 2019-04-11 17:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 27h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7793

    2019-04-10 13:45 Bologna (BLQ) 2019-04-10 15:40 Malta (MLA)

  • OE

    1 . OE 2339

    2019-04-10 21:55 Stuttgart (STR) 2019-04-10 23:10 Bologna (BLQ)

  • OE

    1 . OE 2360

    2019-04-11 15:15 Kraków (KRK) 2019-04-11 16:50 Stuttgart (STR)

Cena 435 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6729

    2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-03 11:55 City of Brussels (CRL)

  • FR

    1 . FR 2956

    2019-04-03 21:55 City of Brussels (CRL) 2019-04-04 00:40 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 13:45 Kraków (KRK) 2019-04-11 17:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 27h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7793

    2019-04-10 13:45 Bologna (BLQ) 2019-04-10 15:40 Malta (MLA)

  • OE

    1 . OE 2339

    2019-04-10 21:55 Stuttgart (STR) 2019-04-10 23:10 Bologna (BLQ)

  • OE

    1 . OE 2360

    2019-04-11 15:15 Kraków (KRK) 2019-04-11 16:50 Stuttgart (STR)

Cena 396 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8812

    2019-04-03 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:50 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 19:05 Kraków (KRK) 2019-04-10 22:45 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8811

    2019-04-10 19:05 Kraków (KRK) 2019-04-10 21:45 Malta (MLA)

Cena 335 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-04 00:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6729

    2019-04-03 09:55 Kraków (KRK) 2019-04-03 11:55 City of Brussels (CRL)

  • FR

    1 . FR 2956

    2019-04-03 21:55 City of Brussels (CRL) 2019-04-04 00:40 Malta (MLA)

Podróż do Malta

2019-04-10 19:05 Kraków (KRK) 2019-04-10 22:45 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 8811

    2019-04-10 19:05 Kraków (KRK) 2019-04-10 21:45 Malta (MLA)

Cena 440 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-01-2019

    Luty ma bardzo niskie ceny na Maltę. Tylko że pewnie lepiej lecieć tam w maju, ewentualnie koniec kwietnia, teraz to chyba bezruch.

  • 11-10-2017

    Malta jest bardzo popularna. Dużo grup się tam wybiera na szkolenia, albo wymianę.

  • 21-06-2017

    Już teraz tanio to nie jest ale warto mimo wszytko polecieć :)

  • 08-06-2017

    Może warto skorzystać póki tanio, to ostatni moment żeby zarezerwować miejsca na wakacje, później tylko drożej.

  • 20-06-2016

    Śliczne ceny w sierpniu na Maltę (szczególne dni w promocji 10, 13, 27 i 31). Ja już kupiłam bilety. Dla Was tez coś zostało.

  • 29-06-2015

    KUPIŁAM BILET W DWIE STRONY, ALE BEZ DODATKOWEGO BAGAŻU, BO PRZERAZIŁA MNIE CENA. OBAWIAM SIĘ ŻE GDYBYM POTRZEBOWAŁA DOKUPIĆ PÓŹNIEJ TO BĘDZIE TO JESZCZE DROŻSZE.

  • 25-06-2015

    Słyszałam że na okres wakacji latają na Maltę także czartery, jak można je kupić? i czy cena różni się od tanich linii, gdzie tu różnica? Czy macie porównanie i doświadczenie w tym temacie?

  • 01-03-2013

    podróż choć stosunkowo długa zleciała raz dwa, chyba za sparwą towarzystwa i igólnie obsługa tez bardzo miła ;)

  • 15-10-2012

    kto się zastanawia, śmiało polecam

  • 09-10-2012

    ciekawe połączenie, jeszcze się zastanawiam ale myśle że się skusze.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena