Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-01 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Gdańsk - Malta, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Luqa Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Gdańska na Maltę. Z lotniska w Gdańsku liniami Wizzair wylecimy w sezonie letnim 2016 raz w tygodniu w soboty o godz 18:55, lądowanie na Malcie (MLA) o godz 22:05. Loty na trasie Malta-Gdańsk także w soboty o godz nocnych 22:35-01:50. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów z Gdańska na Maltę online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malta

Tanie Loty z Gdańska do Malta

Informacje o lotach Gdańsk - Malta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Malta (MLA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1377

    2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 16:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 329

    2018-01-10 20:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 16:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 00:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 328

    2018-01-17 16:25 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-17 19:10 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1378

    2018-01-17 22:00 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 23:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1122 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1377

    2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 16:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 329

    2018-01-10 20:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 09:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 17:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 306

    2018-01-17 09:25 Monachium (MUC) 2018-01-17 11:45 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1644

    2018-01-17 15:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-17 16:50 Monachium (MUC)

Cena 1109 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1377

    2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 16:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 329

    2018-01-10 20:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 11:45 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 01:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2018-01-17 11:45 Londyn (LTN) 2018-01-17 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1608

    2018-01-17 21:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 00:40 Londyn (LTN)

Cena 864 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:45 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 307

    2018-01-10 12:40 Monachium (MUC) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 11:45 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 01:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2018-01-17 11:45 Londyn (LTN) 2018-01-17 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1608

    2018-01-17 21:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 00:40 Londyn (LTN)

Cena 850 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1377

    2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 16:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 329

    2018-01-10 20:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 14:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 13:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 22h 20m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 308

    2018-01-17 14:20 Monachium (MUC) 2018-01-17 16:40 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1642

    2018-01-18 11:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 12:40 Monachium (MUC)

Cena 1159 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:45 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 307

    2018-01-10 12:40 Monachium (MUC) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 14:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 13:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 22h 20m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 308

    2018-01-17 14:20 Monachium (MUC) 2018-01-17 16:40 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1642

    2018-01-18 11:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 12:40 Monachium (MUC)

Cena 1146 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1377

    2018-01-10 14:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 16:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • KM

    1. KM 329

    2018-01-10 20:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-01-10 22:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 14:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 17:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 26h 30m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 308

    2018-01-17 14:20 Monachium (MUC) 2018-01-17 16:40 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1644

    2018-01-18 15:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 16:50 Monachium (MUC)

Cena 1159 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:45 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 307

    2018-01-10 12:40 Monachium (MUC) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 14:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 17:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 26h 30m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 308

    2018-01-17 14:20 Monachium (MUC) 2018-01-17 16:40 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1644

    2018-01-18 15:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 16:50 Monachium (MUC)

Cena 1146 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-11 21:05 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 22h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2373

    2018-01-10 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 23:40 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8853

    2018-01-11 16:50 Londyn (STN) 2018-01-11 21:05 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 11:45 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 01:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3883

    2018-01-17 11:45 Londyn (LTN) 2018-01-17 14:15 Valleta (MLA)

  • W6

    1. W6 1608

    2018-01-17 21:30 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 00:40 Londyn (LTN)

Cena 467 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1647

    2018-01-10 06:05 Gdańsk (GDN) 2018-01-10 07:45 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 307

    2018-01-10 12:40 Monachium (MUC) 2018-01-10 14:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-17 09:25 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 13:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 27h 15m / 1 przesiadka

  • KM

    1. KM 306

    2018-01-17 09:25 Monachium (MUC) 2018-01-17 11:45 Valleta (MLA)

  • LH

    1. LH 1642

    2018-01-18 11:10 Gdańsk (GDN) 2018-01-18 12:40 Monachium (MUC)

Cena 1146 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

16 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-09-2017

    Dlaczego Wizz Air ma przestój jesienny. Teraz zimno wszędzie i dobrze byłoby przemieścić się do ciepłych krajów.

  • 08-08-2017

    W środy i niedziele loty ma Ryanair. Wybierając daty sprawdźcie sobie jakie dni lata wtedy system Wam pokaże loty. Malta lata cały rok.

  • 06-06-2017

    No z tymi cenami to tak nie do końca bo wcale nie są takie niskie ale jak na ten kierunek to ok

  • 25-05-2017

    No proszę można i fajny kierunek i w dobrej cenie, super :)

  • 27-01-2017

    Malta lata dwa razy w środy i niedziele - liniami Ryanair. Sprawdź sobie w wyszukiwarce, ona Cie świetnie poprowadzi do wyniku - wpisz sobie termin w jakim chcesz lecieć i gotowe, ceny i godziny podane jak na tacy.

  • 07-12-2016

    A kiedy te loty do Malty właściwie są, bo chce sprawdzić ceny i nic mi się nie wyświetla, piszecie że można uciec na zimę a jednak lotów brak.

  • 23-09-2016

    Wszędzie jest chyba cieplej niż u nas. Zimno, jesień się obudziła, dobrze że na zimę można uciec na Maltę i wygrzać się w słońcu.

  • 08-07-2016

    Wylatujemy z nad morza do morza ale mam nadzieje że cieplejszego niż w Polsce.

  • 17-06-2016

    Jeśli chodzi o widoki, krajobraz super, ludzie przeważnie sympatyczni, uśmiechnięci, pogoda zawsze słoneczna tylko troche drogo tam na miejscu

  • 23-06-2015

    KUSZĄ TAKIE KLIMATY A JAKŻE, OGLĄDAŁEM ZDJĘCIA TO WYSPA MARZENIE.

  • 18-06-2015

    Słyszałam że ruch na Malcie jest lewostronny tak jak w Wielkiej Brytanii, wiec jeśli chcecie wynająć samochód to nastawcie sie na inny rodzaj jazdy :)

  • 12-06-2015

    W dodatku na Malcie jest tylko jedno lotnisko, więc kupując bilety na pewno nikt z was nie pomyli się i nie poleci na jakieś inne za bardzo oddalone od miejsca waszego pobytu. Wszędzie jest ta sama droga.

  • 05-05-2015

    Malta leży w Europie południowej niedaleko Włoch, warto to wiedzieć wybierając się tam, dla zainteresowanych to wyspa mniejsza od Warszawy, ale za to obfitująca w liczne zabytki. Polecam wybrać się tam i samemu się przekonać.

  • 20-03-2015

    To dobry pomysł tanich linii na wprowadzanie tanich bezpośrednich przelotów do miejsc wakacyjnie atrakcyjnych w niskich cenach mam nadzieję. Jestem na tak w imieniu wielu osób.

  • 20-03-2015

    To dobry pomysł tanich linii na wprowadzanie tanich bezpośrednich przelotów do miejsc wakacyjnie atrakcyjnych w niskich cenach mam nadzieję. Jestem na tak w imieniu wielu osób.

  • 23-01-2015

    Fajnie że choć raz w tygodniu, na tydzień albo na dwa mozna zrobić sobie wakacje. A oto raczej chodzi, żeby znaleźć bezpośrednie tanie przeloty. Tutaj wszystkie kryteria się zgadzają.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena