Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-03 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Wrocław - Malta, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Luqa Int. Apt Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Wrocławia na Maltę. Tanie linie lotnicze Ryanair oferują promocyjne loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Wrocławia w środy w godzinach 09:40, lądowanie na Malcie o godzinie 12:30 oraz w niedziele o godz 21:05-23:55. Połączenia powrotne z Malty do Wrocławia również 2 razy w tygodniu każdą środę w godzinach 12:55(wylot), o godz 15:40(lądowanie) oraz w niedziele o godz 17:55-20:40. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malta

Informacje o lotach Wrocław - Malta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Malta (MLA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-01-16 15:55 Wrocław (WRO) 2018-01-16 18:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3462

    2018-01-16 15:55 Wrocław (WRO) 2018-01-16 18:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 22:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3463

    2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 21:50 Valleta (MLA)

Cena 600 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-01-16 15:00 Wrocław (WRO) 2018-01-16 21:00 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3844

    2018-01-16 15:00 Wrocław (WRO) 2018-01-16 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1589

    2018-01-16 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-16 21:00 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 22:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3463

    2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 21:50 Valleta (MLA)

Cena 659 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-01-16 06:15 Wrocław (WRO) 2018-01-16 14:55 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1635

    2018-01-16 06:15 Wrocław (WRO) 2018-01-16 07:25 Monachium (MUC)

  • KM

    1. KM 307

    2018-01-16 12:40 Monachium (MUC) 2018-01-16 14:55 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 22:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3463

    2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 21:50 Valleta (MLA)

Cena 797 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-01-16 15:55 Wrocław (WRO) 2018-01-16 18:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3462

    2018-01-16 15:55 Wrocław (WRO) 2018-01-16 18:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-24 12:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8852

    2018-01-23 21:30 Londyn (STN) 2018-01-23 23:55 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-24 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-24 11:20 Londyn (STN)

Cena 680 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-01-16 06:35 Wrocław (WRO) 2018-01-16 21:05 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2018-01-16 06:35 Wrocław (WRO) 2018-01-16 07:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8853

    2018-01-16 16:50 Londyn (STN) 2018-01-16 21:05 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 22:50 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3463

    2018-01-23 19:05 Wrocław (WRO) 2018-01-23 21:50 Valleta (MLA)

Cena 630 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-01-16 15:00 Wrocław (WRO) 2018-01-16 21:00 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3844

    2018-01-16 15:00 Wrocław (WRO) 2018-01-16 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1589

    2018-01-16 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-16 21:00 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-24 12:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8852

    2018-01-23 21:30 Londyn (STN) 2018-01-23 23:55 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-24 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-24 11:20 Londyn (STN)

Cena 739 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2018-01-16 15:55 Wrocław (WRO) 2018-01-16 18:40 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3462

    2018-01-16 15:55 Wrocław (WRO) 2018-01-16 18:40 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 15:45 Wrocław (WRO) 2018-01-24 14:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 21h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7592

    2018-01-23 15:45 Rzym (CIA) 2018-01-23 17:15 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 9638

    2018-01-24 11:30 Wrocław (WRO) 2018-01-24 13:35 Rzym (CIA)

Cena 675 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2018-01-16 15:00 Wrocław (WRO) 2018-01-16 21:00 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3844

    2018-01-16 15:00 Wrocław (WRO) 2018-01-16 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1589

    2018-01-16 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-16 21:00 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 15:45 Wrocław (WRO) 2018-01-24 14:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 21h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7592

    2018-01-23 15:45 Rzym (CIA) 2018-01-23 17:15 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 9638

    2018-01-24 11:30 Wrocław (WRO) 2018-01-24 13:35 Rzym (CIA)

Cena 734 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2018-01-16 06:35 Wrocław (WRO) 2018-01-16 21:05 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2018-01-16 06:35 Wrocław (WRO) 2018-01-16 07:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8853

    2018-01-16 16:50 Londyn (STN) 2018-01-16 21:05 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 21:30 Wrocław (WRO) 2018-01-24 12:20 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8852

    2018-01-23 21:30 Londyn (STN) 2018-01-23 23:55 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 8405

    2018-01-24 08:20 Wrocław (WRO) 2018-01-24 11:20 Londyn (STN)

Cena 710 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2018-01-16 06:35 Wrocław (WRO) 2018-01-16 21:05 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2018-01-16 06:35 Wrocław (WRO) 2018-01-16 07:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8853

    2018-01-16 16:50 Londyn (STN) 2018-01-16 21:05 Valleta (MLA)

Podróż do Valleta

2018-01-23 15:45 Wrocław (WRO) 2018-01-24 14:35 Valleta (MLA)
Całkowity czas podróży: 21h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7592

    2018-01-23 15:45 Rzym (CIA) 2018-01-23 17:15 Valleta (MLA)

  • FR

    1. FR 9638

    2018-01-24 11:30 Wrocław (WRO) 2018-01-24 13:35 Rzym (CIA)

Cena 705 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

22 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-10-2017

    A tak Cię to dziwi, że za bagaż dodatkowa kasa? Nie tylko tanie linie wpadły na taki pomysł, w liniach regularnych na krótkich trasach obowiązuje podobny system taryf. najniższe mają sam bagaż podręczny, za bagaż dodatkowo płacicie.

  • 08-09-2017

    Bagaże rejestrowane w tanich liniach ZAWSZE kosztują dodatkowe pieniądze.

  • 07-08-2017

    Czy w cenie lotu zawarty jest bagaż rejestrowany? Jak to sprawdzę? Malta z samym podręcznym na tydzień to zdecydowanie za mało, nie spakuje wszystkiego do podręcznego.

  • 24-11-2016

    NIE UCIEKNIESZ PRZED PRZEZNACZENIEM.

  • 18-10-2016

    Malta wcale nie jest aż taka egzotyczna jak się Wam wydaje. Ot kolejna wyspa. Wolałabym już być na półwyspie w razie powodzi można przynajmniej gdzieś uciec.

  • 05-09-2016

    Malta kusi, Malta wabi, tylko ceny jakoś słabiej. Niech promocji czar ożyje -egzotyka niechaj żyje !!!

  • 09-06-2016

    Teraz tanie linie obiecały że cena bagaży dodatkowych typu rejestrowane znacznie się zmniejszy, tylko dlaczego to jeszcze nie działa. Ceny nie zmieniły się odkąd pamiętam, sprawdzałam ostatnio i bez zmian.

  • 24-11-2015

    Najlepiej latać tanimi liniami. Loty są bezpośrednie to warto kupować.

  • 20-10-2015

    Popieram Piotrka, racja, wszystko tutaj dodatkowo kosztuje. Wydaje sie tanio na początku, a ostateczna cena to już szkoda gadać zależy czy w 1 czy w 2 strony. Proponuję obejrzeć ten kabaret: https://www.youtube.com/watch?v=4081OWJaA-g i wszystko będzie wiadomo.

  • 26-05-2015

    JEST POTENCJAŁ NA TE LOTY, W DWIE STRONY 500 ZŁOTYCH Z KAWAŁKIEM Z SAMYM BAGAŻEM 10KG NA POKŁAD SAMOLOTU, HMMM NA TYDZIEŃ TO PASOWAŁOBY COŚ WIĘCEJ ZABRAĆ NIŻ SAME SPODENKI A TU CZEKA NIESPODZIANKA BO KOSZT DODATKOWEGO BAGAŻU TO AŻ 237 ZŁOTYCH ZA JEDYNIE 15 KG. NO TO JUŻ ROBI CENĘ PRAWIE 800 ZŁOTYCH A WTEDY TO NIE SĄ JUZ TANIE LOTY. KTOŚ NIEŹLE TO WYMYSLIŁ.

  • 24-05-2015

    W CZERWCU ZA 500 ZŁ MOŻNA POLECIEĆ NA MALTĘ, WYCHODZI DUO TANIEJ NIŻ WCZASY W PAKIECIE. LOT BEZPOŚREDNI BARDZO WYGODNE POŁĄCZENIE.

  • 06-03-2015

    Tego typu loty latają jedynie w sezonie letnim, który zaczyna się od kwietnia więc niebawem, zresztą bilety mozna już kupować, jak kupisz wcześniej będzie taniej.

  • 27-05-2014

    A kiedy lata ta wakacyjna przygoda, bo na rozkładzie Ryanaira nie ma lotu w terminie w którym szukam czyli pażdziernik listopad.

  • 06-03-2014

    Malta to piękna wyspa pomiędzy Sycylią a Afryką Pn, kto tam nie był niech nie traci czasu, tanie loty Ryanair daja Wam mozliwość wakacyjnej przygody.

  • 23-09-2013

    Tak samo żałowaliśmy że nie zostaliśmy dłużej, szkoda że lecąc Ryanirem nie można bezpłatnie zmieniac dat lotu

  • 20-09-2013

    Skusiliśmy się lecieć i żąluje tylko że tak krótko, przepiękne miejsce a i lot Ryanirem jest do przeżycia

  • 19-07-2013

    coś innego , coś fajnego polecam

  • 18-04-2013

    Faktycznie wystarczy chwile w necie posiedzieć, poszukać okazji na bilety, i fajne wakacje zorganizować

  • 04-01-2013

    Z Malty jest rzut beretem na Sycylię mozna sobie niezly wypadzik zrobić, polecam każdemu:)

  • 22-11-2012

    Bilety jak widzę dopiero od kwietnia 2 razy w tygodniu. Czyli sezon letni rusza od kwietnia 2013.

  • 21-09-2012

    Jestem bardzo ciekawy jak wygląda to połączenie, zastanawiam sie ale chyba dopiero na następny sezon kupie bilet,l bede polował na najtansze , moze się uda w dobrej cenie polecieć, a póki co jeśli ktoś był to prosze o info

  • 11-05-2012

    Wyloty we wtorki i soboty, mozna wybrac sie na fajny wyjazd niedaleko Sycylii, a ceny w dwie strony ok 400 zł to jeszcze fajniej.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena