Wylot

Lipiec 2021

168 zł Lipiec
45 zł Sierpień
48 zł Wrzesień
112 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 168zł
27
28
29
30 270zł
31

Powrót

Lipiec 2021

153 zł Lipiec
49 zł Sierpień
61 zł Wrzesień
124 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 369zł
27
28
29
30 153zł
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-14 - 2021-11-06
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Warszawa - Praga, Wylot lotnisko : Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Praga Airpot Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Pragi na lotnisko Praga-Vaclav-Havel (PRG) położone 10km na północny zachód od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 2 lipca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) w poniedziałki realizowane są o godz 15:10, lądowanie w Pradze o godz 16:25, natomiast w piątki o godz 20:15-21:30. Loty powrotne z Pragi do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 16:50-18:05 i w piątki o godz 21:55-23:10. Zarezerwuj promocyjny lot do Pragi. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Praga

Średni czas lotu Warszawa - Praga:
1h 15m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Praga były oglądane 554 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Warszawa do Praga
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Praga rezerwowano:
średnio 35 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
45.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
312.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
376.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
377.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Praga:
Warszawa (WMI) -> Sztokholm (NYO) -> Praga (PRG)
Warszawa (WMI) -> Edynburg (EDI) -> Praga (PRG)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Praga - Warszawa:
Praga (PRG) -> Göteborg (GOT) -> Warszawa (WMI)
Praga (PRG) -> Sztokholm (NYO) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Pragi z Warszawy (349.00zł drożej o 675%), Krakowa (48.00zł drożej o 6%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Pragi

Tanie Loty z Warszawy do Czech

Informacje o lotach Warszawa - Praga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Praga (PRG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-30 18:50 Warszawa (WMI) 2021-08-30 21:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-08-30 18:50 Praga (PRG) 2021-08-30 20:05 Warszawa (WMI)

Cena 211 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-09-03 23:55 Warszawa (WMI) 2021-09-04 02:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-09-03 23:55 Praga (PRG) 2021-09-04 01:10 Warszawa (WMI)

Cena 171 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-09-03 23:55 Warszawa (WMI) 2021-09-04 02:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-09-03 23:55 Praga (PRG) 2021-09-04 01:10 Warszawa (WMI)

Cena 171 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-09-03 23:55 Warszawa (WMI) 2021-09-04 02:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-09-03 23:55 Praga (PRG) 2021-09-04 01:10 Warszawa (WMI)

Cena 171 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-09-03 23:55 Warszawa (WMI) 2021-09-04 02:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-09-03 23:55 Praga (PRG) 2021-09-04 01:10 Warszawa (WMI)

Cena 171 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-30 18:50 Warszawa (WMI) 2021-08-30 21:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-08-30 18:50 Praga (PRG) 2021-08-30 20:05 Warszawa (WMI)

Cena 211 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-30 18:50 Warszawa (WMI) 2021-08-30 21:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-08-30 18:50 Praga (PRG) 2021-08-30 20:05 Warszawa (WMI)

Cena 211 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Warszawa

2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-29 09:05 Warszawa (WMI) 2021-08-29 19:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8222

    2021-08-29 09:05 Praga (PRG) 2021-08-29 10:35 Göteborg (GOT)

  • FR

    FR546

    2021-08-29 17:20 Göteborg (GOT) 2021-08-29 18:50 Warszawa (WMI)

Cena 239 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-29 09:05 Warszawa (WMI) 2021-08-29 19:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8222

    2021-08-29 09:05 Praga (PRG) 2021-08-29 10:35 Göteborg (GOT)

  • FR

    FR546

    2021-08-29 17:20 Göteborg (GOT) 2021-08-29 18:50 Warszawa (WMI)

Cena 239 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-27 21:15 Warszawa (WMI) 2021-08-27 22:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-30 10:30 Warszawa (WMI) 2021-08-30 17:20 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8230

    2021-08-30 10:30 Praga (PRG) 2021-08-30 12:15 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR7011

    2021-08-30 14:50 Sztokholm (NYO) 2021-08-30 16:20 Warszawa (WMI)

Cena 252 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7110

    2021-08-23 17:10 Warszawa (WMI) 2021-08-23 18:25 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-08-30 10:30 Warszawa (WMI) 2021-08-30 17:20 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8230

    2021-08-30 10:30 Praga (PRG) 2021-08-30 12:15 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR7011

    2021-08-30 14:50 Sztokholm (NYO) 2021-08-30 16:20 Warszawa (WMI)

Cena 252 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-27 12:35 Warszawa (WMI) 2021-08-27 20:20 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7012

    2021-08-27 12:35 Warszawa (WMI) 2021-08-27 14:05 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR8231

    2021-08-27 18:35 Sztokholm (NYO) 2021-08-27 20:20 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-09-03 23:55 Warszawa (WMI) 2021-09-04 02:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-09-03 23:55 Praga (PRG) 2021-09-04 01:10 Warszawa (WMI)

Cena 268 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-27 11:50 Warszawa (WMI) 2021-08-27 19:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4525

    2021-08-27 11:50 Warszawa (WMI) 2021-08-27 13:30 Edynburg (EDI)

  • FR

    FR1054

    2021-08-27 16:00 Edynburg (EDI) 2021-08-27 19:10 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2021-09-03 23:55 Warszawa (WMI) 2021-09-04 02:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7109

    2021-09-03 23:55 Praga (PRG) 2021-09-04 01:10 Warszawa (WMI)

Cena 284 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-05-2021

    Niech no już loty się odnowią i ruszą połączenia. Praga czeka na nas, Świetne stare miasto i urokliwe miejsca. Czekam na dobre ceny i lecimy.

  • 12-04-2021

    Pierwsza fala anulacji jaka miała miejsce rok temu spowodowała nawał zwrotów i linie po prostu nie poradziły sobie z ilością, nie dysponowały może wystarczającą ilością pieniędzy, teraz jak sytuacja się unormowała może już będzie to w szybkim tempie szło.

  • 08-04-2021

    Jeśli chcesz anulować rezerwację i ubiegać się o zwrot kosztów za niewykorzystane loty obecnie otrzymujesz zwrot kosztów w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia procesu zwrotu. Tak przynajmniej podają linie lotnicze.

  • 30-03-2021

    Zwroty zawsze wyglądają tak samo, jeśli anulacja nastąpi macie prawo zwrotu jeśli nie wybierzecie zmiany terminu, natomiast to od linii zależy czy ma płynność finansową i czy zwrócą w szybkim czasie czy przeciągną na dłuższy okres.

  • 29-03-2021

    Że zmieniają to wiadomo, a jak teraz wygląda sytuacja zwrotu pieniędzy za anulowany lot?

  • 26-03-2021

    Ceny bardzo dobre do Pragi, kupujcie póki jest tanio. W razie odwołania lotu linie bez problemu zmieniają termin na najbliższy możliwy.

  • 25-03-2021

    Ja byłam w Prace może 3 razy ale ciągle mam niedosyt. Bardzo dużo wyjazdów na bazie tanich linii proponują biura podróży, kto wie czy w tym roku Praga to niegłupi pomysł ponownie poczuć czeski klimat.

  • 18-03-2021

    Rewelacyjny pomysł żeby uruchomić nowe tanie loty do Pragi, to miasto które uwielbia każdy, na pewno kierunek zyska wielu pasażerów i linia nie pożałuje że go wprowadziła. Chyba każdy był na moście Karola i na wzgórzu dzielnicy Hradczany.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena