Wylot

Wrzesień 2020

275 zł Wrzesień
169 zł Październik
218 zł Listopad
218 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 407zł
26 517zł
27
28
29
30 275zł

Powrót

Wrzesień 2020

336 zł Wrzesień
182 zł Październik
218 zł Listopad
222 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 336zł
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-09-04 - 2021-03-31
Promocja aktualna: do 2020-09-25

Lot na trasie Warszawa - Ostrawa, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Leos Janacek Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Ostrawy udostępniają krajowe linie PLL LOT. Połączenia w sezonie letnim 2020 odbywają się 5 razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty. Wyloty z Warszawy startują w poniedziałek, czwartek oraz sobotę o godz 11:50, planowany przylot do Ostrawy o godz 12:50, natomiast we wtorki i piątki o godz 15:30-16:30. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do Ostrawy. Możliwa rezerwacje online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Ostrawa

Średni czas lotu Warszawa - Ostrawa:
1h 0m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Ostrawa były oglądane 557 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
345.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
345.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
345.00

Tanie Loty z Warszawy do Czech

Informacje o lotach Warszawa - Ostrawa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Ostrawa (OSR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-27 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-27 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-27 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-27 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-02 13:25 Warszawa (WAW) 2020-11-02 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-11-02 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-11-02 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-26 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-26 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-26 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-26 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-03 17:05 Warszawa (WAW) 2020-11-03 19:10 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO504

    2020-11-03 17:05 Ostrawa (OSR) 2020-11-03 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-29 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-29 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-29 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-29 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-01 17:05 Warszawa (WAW) 2020-11-01 19:10 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO504

    2020-11-01 17:05 Ostrawa (OSR) 2020-11-01 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 325 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-29 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-29 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-29 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-29 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-01 17:05 Warszawa (WAW) 2020-11-01 19:10 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO504

    2020-11-01 17:05 Ostrawa (OSR) 2020-11-01 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 325 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-27 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-27 16:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO503

    2020-10-27 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-27 16:30 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-10-31 13:25 Warszawa (WAW) 2020-10-31 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-10-31 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-10-31 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-25 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-25 16:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO503

    2020-10-25 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-25 16:30 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-10-31 13:25 Warszawa (WAW) 2020-10-31 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-10-31 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-10-31 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-27 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-27 16:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO503

    2020-10-27 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-27 16:30 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-02 13:25 Warszawa (WAW) 2020-11-02 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-11-02 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-11-02 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-27 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-27 16:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO503

    2020-10-27 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-27 16:30 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-03 13:25 Warszawa (WAW) 2020-11-03 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-11-03 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-11-03 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-25 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-25 16:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO503

    2020-10-25 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-25 16:30 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-05 13:25 Warszawa (WAW) 2020-11-05 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-11-05 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-11-05 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-26 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-26 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-26 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-26 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-03 17:05 Warszawa (WAW) 2020-11-03 19:10 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO504

    2020-11-03 17:05 Ostrawa (OSR) 2020-11-03 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-25 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-25 16:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO503

    2020-10-25 15:30 Warszawa (WAW) 2020-10-25 16:30 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-05 17:05 Warszawa (WAW) 2020-11-05 19:10 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO504

    2020-11-05 17:05 Ostrawa (OSR) 2020-11-05 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-27 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-27 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-27 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-27 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-03 13:25 Warszawa (WAW) 2020-11-03 15:30 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO502

    2020-11-03 13:25 Ostrawa (OSR) 2020-11-03 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2020-10-27 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-27 12:50 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO501

    2020-10-27 11:50 Warszawa (WAW) 2020-10-27 12:50 Ostrawa (OSR)

Podróż do Ostrawa

2020-11-04 17:05 Warszawa (WAW) 2020-11-04 19:10 Ostrawa (OSR)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    LO504

    2020-11-04 17:05 Ostrawa (OSR) 2020-11-04 18:10 Warszawa (WAW)

Cena 330 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-09-2020

    Ostrawa to fajna opcja na weekend w Czechach, mieszkańcy Cieszyna mają zaledwie 40 min drogi, a dla pozostałych lotem tez nie macie długiej podróży - 1 godzina z Warszawy.

  • 20-05-2020

    Czesi są bardzo przyjaźni więc chętnie ich odwiedzamy. Maja bardzo malownicze tereny. polecam wszystkim którzy nigdy tam nie byli. Zakosztujcie nowych miejsc.

  • 24-04-2020

    Czeskie klimaty bardzo lubię, zawsze kojarzą mi się z piwem i jedzeniem (mączne knedliki), a co najważniejsze Ostrawa jest zaledwie 10 km od granicy z Polską więc to prawie rodzina.

  • 06-03-2020

    Coraz więcej nowości, rozwój lotów bardzo cieszył nas - teraz jednak jest pod znakiem zapytania jak potoczy się sprawa zachorowań. czekamy na polepszenie sytuacji.

  • 28-01-2020

    Super, będziemy mogli polecieć nie tylko do Pragi, nowości mile widziane, Orawa leży na granicy Śląska Cieszyńskiego więc dla mieszkańców to bardzo blisko, a dla innych od marca loty.

  • 03-12-2019

    Ostrawy jeszcze nie było - super propozycja dla osób lubiących knedliczki i czeskie piwo :D

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena