Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-05
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Praga, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Ruzyne Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Pragi. Rejsy z warszawskiego Okęcia do Pragi wykonywane są w sezonie letnim 2017 cztery razy dziennie (07:15, 10:50, 15:05 i 18:45). Lot trwa 01h10min. Loty powrotne także cztery razy dziennie o godz 09:05, 12:45, 16:55 i 20:40. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Promocyjne ceny biletów lotniczych Warszawa(WAW) - Praga(PRG). Rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Praga

Informacje o lotach Warszawa - Praga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Praga (PRG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-10-23 08:15 Warszawa (WAW) 2017-10-23 09:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 523

    2017-10-23 08:15 Warszawa (WAW) 2017-10-23 09:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-30 15:00 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 528

    2017-10-30 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-30 14:00 Praga (PRG)

Cena 682 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-10-23 08:15 Warszawa (WAW) 2017-10-23 09:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 523

    2017-10-23 08:15 Warszawa (WAW) 2017-10-23 09:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 16:55 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 522

    2017-10-30 16:55 Warszawa (WAW) 2017-10-30 18:10 Praga (PRG)

Cena 682 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-10-23 08:15 Warszawa (WAW) 2017-10-23 09:30 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 523

    2017-10-23 08:15 Warszawa (WAW) 2017-10-23 09:30 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 20:45 Warszawa (WAW) 2017-10-30 23:00 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 526

    2017-10-30 20:45 Warszawa (WAW) 2017-10-30 22:00 Praga (PRG)

Cena 682 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-10-23 20:40 Warszawa (WAW) 2017-10-23 22:15 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 779

    2017-10-23 20:40 Warszawa (WAW) 2017-10-23 22:15 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 07:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 09:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 776

    2017-10-30 07:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 08:35 Praga (PRG)

Cena 672 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-10-23 20:40 Warszawa (WAW) 2017-10-23 22:15 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 779

    2017-10-23 20:40 Warszawa (WAW) 2017-10-23 22:15 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 17:35 Warszawa (WAW) 2017-10-30 20:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 778

    2017-10-30 17:35 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:05 Praga (PRG)

Cena 672 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-10-23 20:40 Warszawa (WAW) 2017-10-23 22:15 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 779

    2017-10-23 20:40 Warszawa (WAW) 2017-10-23 22:15 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 12:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 14:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 782

    2017-10-30 12:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 13:35 Praga (PRG)

Cena 672 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-10-23 10:10 Warszawa (WAW) 2017-10-23 11:45 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 777

    2017-10-23 10:10 Warszawa (WAW) 2017-10-23 11:45 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 07:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 09:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 776

    2017-10-30 07:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 08:35 Praga (PRG)

Cena 724 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-10-23 19:45 Warszawa (WMI) 2017-10-24 16:55 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 21h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-10-23 19:45 Warszawa (WMI) 2017-10-23 21:50 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5507

    2017-10-24 15:30 Milano (BGY) 2017-10-24 16:55 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 12:05 Warszawa (WMI) 2017-10-30 14:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 782

    2017-10-30 12:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 13:35 Praga (PRG)

Cena 660 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-10-23 19:45 Warszawa (WMI) 2017-10-24 16:55 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 21h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-10-23 19:45 Warszawa (WMI) 2017-10-23 21:50 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5507

    2017-10-24 15:30 Milano (BGY) 2017-10-24 16:55 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 17:35 Warszawa (WMI) 2017-10-30 20:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 778

    2017-10-30 17:35 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:05 Praga (PRG)

Cena 660 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-10-23 19:45 Warszawa (WMI) 2017-10-24 16:55 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 21h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-10-23 19:45 Warszawa (WMI) 2017-10-23 21:50 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5507

    2017-10-24 15:30 Milano (BGY) 2017-10-24 16:55 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2017-10-30 07:05 Warszawa (WMI) 2017-10-30 09:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • OK

    1. OK 776

    2017-10-30 07:05 Warszawa (WAW) 2017-10-30 08:35 Praga (PRG)

Cena 660 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-10-2017

    W Pradze bywałam wiele razy, jednak nigdy nie leciałam, może to i najlepsze rozwiązanie, nie tracić czasu na dojazd tylko polecieć, szybko i sprawnie.

  • 08-12-2016

    Bilety do najtańszych nie należą ale jak by sie chciała jechać samochodem to koszty benzyny wychodzą więcej, zresztą w Pradze samochodem jechać / zaparkować to męka, już wole samolotem a tam na miejscu kombinować , zreszta jak jest sie juz w centrum to wszsytko (jeśli chodzi o zwiedzanie) jest blisko

  • 04-10-2016

    Pragę uwielbim o każdej porze roku i jak tylko mam możliwości to lecę a na LOT bilety nie są az takie drogie a komfort lotu spoko

  • 10-09-2015

    Przeczytałam że od 18 września 2015 linie Czech Airlines wprowadzaja nowe loty na trasie RADOM – PRAGA Ceny OW ALL-IN już od 225 PLN 3 loty tygodniowo: poniedziałek, piątek i niedziela. Tylko wypada nam się cieszyć. Coraz więcej lotnisk opanowują czeskie linie.

  • 14-05-2015

    Tanie linie jeszcze nie dorobiły się takiego kierunku niestety, ale jak tak dalej dobrze pójdzie jak do tej pory to kto wie. Trzymam kciuki.

  • 24-02-2014

    A tanich lotów do Pragi nie ma? Tylko linie LOT maja połączenie, czy coś przeoczyłam?

  • 21-08-2013

    Loty regularnymi liniami zaliczam do udanych. Nasze linie PLL LOT starają się zadbać o swoich pasażerów. Loty bezpośrednie, jedyna 1h15min i jest się na miejscu. Koszt w dwie strony to około 600zł.

  • 28-02-2013

    Praga to jedno z moich ulubionych miast i jak tylko widzę dober ceny to lece -nie zastanawiam się nawet

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena