Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

121 zł Luty
64 zł Marzec
64 zł Kwiecień
75 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 183zł
22
23
24 1080zł
25
26
27
28 121zł

Powrót

Luty 2019

815 zł Luty
338 zł Marzec
388 zł Kwiecień
485 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 1203zł
22
23
24 1427zł
25
26
27
28 815zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-16 - 2019-10-23
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Kraków - Praga, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Ruzyne Linie lotnicze Ryanair .

Tanie bezpośrednie loty z Krakowa do Pragi liniami Ryanair. Tani przewoźnik w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 oferuje loty na trasie Kraków - Praga dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z Krakowa w czwartki o godz 13:55, lądowanie w Pradze o godz 15:00, w niedziele o godz 13:50-14:55. Powrotne loty z Pragi do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w czwartki w godz 12:20-13:30 oraz w niedziele o godz 12:10-13:20. Rezerwacja biletów lotniczych do Pragi 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów linii Ryanair.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.02.2019
  • 18.02.2019

Pozostałe tanie loty do Praga

Informacje o lotach Kraków - Praga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-06 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Praga (PRG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 17:40 Kraków (KRK) 2019-03-29 08:25 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 2 przesiadki

  • OK

    1 . OK 636

    2019-03-28 17:40 City of Brussels (BRU) 2019-03-28 19:10 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 167

    2019-03-28 21:30 Berlin (SXF) 2019-03-28 23:00 City of Brussels (BRU)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-29 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-29 07:25 Berlin (SXF)

Cena 456 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 15:45 Kraków (KRK) 2019-03-29 08:25 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 5508

    2019-03-28 15:45 Milan (BGY) 2019-03-28 17:10 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 4733

    2019-03-28 20:55 Berlin (SXF) 2019-03-28 22:40 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-29 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-29 07:25 Berlin (SXF)

Cena 447 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 22:35 Kraków (KRK) 2019-03-29 18:25 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 2 przesiadki

  • W9

    1 . W9 2601

    2019-03-28 22:35 London (LTN) 2019-03-28 23:40 Prague (PRG)

  • W6

    1 . W6 1602

    2019-03-29 08:45 Gdańsk (GDN) 2019-03-29 11:55 London (LTN)

  • FR

    1 . FR 7150

    2019-03-29 16:15 Kraków (KRK) 2019-03-29 17:25 Gdańsk (GDN)

Cena 460 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-28 14:30 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4069

    2019-03-28 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-28 13:30 Prague (PRG)

Cena 257 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-03-21 07:00 Kraków (KRK) 2019-03-21 12:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 5h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4322

    2019-03-21 07:00 Kraków (KRK) 2019-03-21 08:45 Bologna (BLQ)

  • FR

    1 . FR 5004

    2019-03-21 10:30 Bologna (BLQ) 2019-03-21 12:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-28 14:30 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4069

    2019-03-28 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-28 13:30 Prague (PRG)

Cena 424 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-03-21 19:15 Kraków (KRK) 2019-03-22 22:50 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 27h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 9716

    2019-03-21 19:15 Kraków (KRK) 2019-03-21 21:05 Stockholm (NYO)

  • FR

    1 . FR 9564

    2019-03-22 13:00 Stockholm (NYO) 2019-03-22 15:10 City of Brussels (CRL)

  • FR

    1 . FR 2121

    2019-03-22 21:20 City of Brussels (CRL) 2019-03-22 22:50 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-28 14:30 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4069

    2019-03-28 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-28 13:30 Prague (PRG)

Cena 458 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 20:35 Kraków (KRK) 2019-03-29 18:25 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 20h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-28 20:35 London (STN) 2019-03-28 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 2374

    2019-03-29 07:05 Gdańsk (GDN) 2019-03-29 10:15 London (STN)

  • FR

    1 . FR 7150

    2019-03-29 16:15 Kraków (KRK) 2019-03-29 17:25 Gdańsk (GDN)

Cena 420 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 20:35 Kraków (KRK) 2019-03-29 23:05 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 25h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-28 20:35 London (STN) 2019-03-28 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 6541

    2019-03-29 06:50 Marseille (MRS) 2019-03-29 09:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 4042

    2019-03-29 19:45 Kraków (KRK) 2019-03-29 22:05 Marseille (MRS)

Cena 409 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 20:35 Kraków (KRK) 2019-03-30 09:25 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 35h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-28 20:35 London (STN) 2019-03-28 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 792

    2019-03-29 06:20 Venice (TSF) 2019-03-29 09:20 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2607

    2019-03-29 15:45 Berlin (SXF) 2019-03-29 17:20 Venice (TSF)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-30 07:10 Kraków (KRK) 2019-03-30 08:25 Berlin (SXF)

Cena 401 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 4070

    2019-03-21 13:55 Kraków (KRK) 2019-03-21 15:00 Prague (PRG)

Podróż do Prague

2019-03-28 20:35 Kraków (KRK) 2019-03-30 09:25 Prague (PRG)
Całkowity czas podróży : 35h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2014

    2019-03-28 20:35 London (STN) 2019-03-28 21:45 Prague (PRG)

  • FR

    1 . FR 145

    2019-03-29 07:50 Berlin (SXF) 2019-03-29 10:40 London (STN)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-30 07:10 Kraków (KRK) 2019-03-30 08:25 Berlin (SXF)

Cena 402 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-07-2018

    Blisko i bezpiecznie, jak u siebie ale za każdym razem odkrywam cos nowego, jak dla mnie Praga to jedno z piękniejszych miast w Europie

  • 01-06-2018

    Zakochałam się w Pradze już jako nastolatka i wracam kiedy tylko mogę

  • 15-09-2017

    Na początek odwiedź Pragę z promocyjnymi ofertami przelotów od Czech Airlines! Okres promocji: 5 września – 26 września 2017. Dobra zachęta.

  • 12-05-2017

    Od kiedy można kupować bezpośrednie loty do Pragi?

  • 20-02-2017

    Już się nie mogę doczekać, do tej pory jeżdżę samochodem i nie narzekam ale myślę że jak się pojawi to połączenie to będe korzystać od czasu do czasu

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena