Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-03-29 - 2023-10-31
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Gdańsk - Praga, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Vaclav Havel Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Gdańska do Pragi na lotnisko Praga-Vaclav Havel (PRG) położone 10km na północny zachód od centrum miasta. Połączenia w sezonie letnim od 29 marca 2023 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i soboty. Wyloty z Gdańska w środy realizowane są o godz 20:10, lądowanie w Pradze o godz 21:35, w soboty o godz 17:35-19:00. Loty powrotne z Pragi do Gdańska także 2 razy w tygodniu, w środy o godz 22:00-23:25 i w soboty o godz 19:25-20:50. Promocyjne loty do Pragi online lub za pośrednictwem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Praga

Ile trwa lot Gdańsk - Praga:
1h 25m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Praga obecnie mają 505 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Praga:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Praga rezerwowano:
średnio 277 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
258.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
599.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
450.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
539.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Praga:
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Praga (PRG)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Praga - Gdańsk:
Praga (PRG) -> Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Pragi z Krakowa (72.00zł taniej o 73%), Warszawy (310.00zł drożej o 20%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Pragi

Tanie Loty z Gdańska do Czech

Oferty lotów z Gdańsk - Praga. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-27 znaleziono 14 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Praga (PRG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2023-04-01 18:35 Gdańsk (GDN) 2023-04-01 20:00 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1920

    2023-04-01 18:35 Gdańsk (GDN) 2023-04-01 20:00 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-04-12 23:00 Gdańsk (GDN) 2023-04-13 01:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1921

    2023-04-12 23:00 Praga (PRG) 2023-04-13 00:25 Gdańsk (GDN)

Cena 543 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-03-29 21:10 Gdańsk (GDN) 2023-03-29 22:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1920

    2023-03-29 21:10 Gdańsk (GDN) 2023-03-29 22:35 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-04-05 23:00 Gdańsk (GDN) 2023-04-06 01:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1921

    2023-04-05 23:00 Praga (PRG) 2023-04-06 00:25 Gdańsk (GDN)

Cena 536 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2023-03-29 21:10 Gdańsk (GDN) 2023-03-29 22:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1920

    2023-03-29 21:10 Gdańsk (GDN) 2023-03-29 22:35 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-04-08 20:25 Gdańsk (GDN) 2023-04-08 22:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1921

    2023-04-08 20:25 Praga (PRG) 2023-04-08 21:50 Gdańsk (GDN)

Cena 536 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Gdańsk

2023-03-29 21:10 Gdańsk (GDN) 2023-03-29 22:35 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1920

    2023-03-29 21:10 Gdańsk (GDN) 2023-03-29 22:35 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-04-12 23:00 Gdańsk (GDN) 2023-04-13 01:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1921

    2023-04-12 23:00 Praga (PRG) 2023-04-13 00:25 Gdańsk (GDN)

Cena 536 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-12 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-12 09:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2023-01-12 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-12 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO523

    2023-01-12 07:45 Warszawa (WAW) 2023-01-12 09:05 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-18 12:55 Gdańsk (GDN) 2023-01-18 17:25 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO528

    2023-01-18 12:55 Praga (PRG) 2023-01-18 14:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3815

    2023-01-18 15:25 Warszawa (WAW) 2023-01-18 16:25 Gdańsk (GDN)

Cena 600 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-14 12:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3832

    2023-01-14 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-14 09:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO527

    2023-01-14 10:50 Warszawa (WAW) 2023-01-14 12:10 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-20 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-20 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-20 18:00 Praga (PRG) 2023-01-20 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-20 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-20 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-11 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-11 12:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3832

    2023-01-11 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-11 09:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO527

    2023-01-11 10:50 Warszawa (WAW) 2023-01-11 12:10 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-17 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-17 18:00 Praga (PRG) 2023-01-17 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-17 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-17 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-10 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 12:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3832

    2023-01-10 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 09:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO527

    2023-01-10 10:50 Warszawa (WAW) 2023-01-10 12:10 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-16 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-16 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-16 18:00 Praga (PRG) 2023-01-16 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-16 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-16 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-10 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 12:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3832

    2023-01-10 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 09:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO527

    2023-01-10 10:50 Warszawa (WAW) 2023-01-10 12:10 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-17 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-17 18:00 Praga (PRG) 2023-01-17 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-17 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-17 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-10 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 12:10 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3832

    2023-01-10 08:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 09:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO527

    2023-01-10 10:50 Warszawa (WAW) 2023-01-10 12:10 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-18 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-18 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-18 18:00 Praga (PRG) 2023-01-18 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-18 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-18 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-13 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 09:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2023-01-13 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO523

    2023-01-13 07:45 Warszawa (WAW) 2023-01-13 09:05 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-19 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-19 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-19 18:00 Praga (PRG) 2023-01-19 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-19 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-19 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-11 09:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2023-01-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-11 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO523

    2023-01-11 07:45 Warszawa (WAW) 2023-01-11 09:05 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-17 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-17 18:00 Praga (PRG) 2023-01-17 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-17 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-17 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-10 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 09:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2023-01-10 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO523

    2023-01-10 07:45 Warszawa (WAW) 2023-01-10 09:05 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-16 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-16 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-16 18:00 Praga (PRG) 2023-01-16 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-16 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-16 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-11 09:05 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 3h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2023-01-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-11 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO523

    2023-01-11 07:45 Warszawa (WAW) 2023-01-11 09:05 Praga (PRG)

Podróż do Praga

2023-01-18 18:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-18 21:50 Praga (PRG)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO522

    2023-01-18 18:00 Praga (PRG) 2023-01-18 19:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2023-01-18 19:55 Warszawa (WAW) 2023-01-18 20:50 Gdańsk (GDN)

Cena 601 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-11-2022

    Praga z Gdańska to bardzo dobry pomysł, najfajniejsze miasto jakie odwiedziłem xxx lat temu, chętnie powtórzę wyjazd, może tym razem samolotem, czekam na dobre oferty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena