Państwo Europy Środkowej, górzysty kraj nie posiadający dostępu do morza, położony w dorzeczu Dunaju. Graniczy z Niemcami, Czechami, Słowacją, Węgrami, Słowenią, Włochami, Szwajcarią oraz Lichtenstainem. Stolicą jest Wiedeń- największe miasto oraz centrum kulturalne kraju. Jej znaczącym źródłem dochodu jest turystyka. Nazywana „miastem-muzeum”, słynie z ośrodków sportów zimowych, alpejskich miejscowości, wiedeńskich cukierni, słynnych kompozytorów oraz piękna krajobrazu. Przyciąga rzesze turystów oraz miłośników białego sportu z całego świata.

 

Najpopularniejszym portem lotniczym wybieranym przez pasażerów jest międzynarodowe lotnisko we Wiedniu. Swoje loty kierują tam niemieckie linie lotnicze Air Berlin z Warszawy. Linie lotnicze LOT posiadają liczne loty do Wiednia z Katowic, Bydgoszczy a także Poznania. Dla osób podróżujących z Wrocławia i Gdańska najlepszym lotem będzie rejs liniami Lufthansa.
U alpejskiego podnóża leży Salzburg, kolejne miasto i port lotniczy. W naszym serwisie znajdziesz dogodne połączenia z tym miastem liniami Lufthansa z takich lotnisk jak Gdańsk, Poznań, Wrocław. Linie LOT proponują natomiast loty z Katowic, Warszawy oraz Rzeszowa. Turystów wybierających się w regiony oferujące doskonałe warunki narciarskie zainteresują loty do Innsbucka. Liniami lotniczymi, które maja w ofercie takie loty są linie Air Berlin oraz linie LOT
z Krakowa. Liniami Lufthnsa proponujemy wyloty z Wrocławia i Gdańska. Z Warszawy bezpośrednie loty proponują linie Austrian Airlines oraz LOT, który posiada także wyloty z Bydgoszczy, Gdańska oraz Poznania. Zaplanuj swoja podróż do Austrii razem z nami.

Komentarze
i oceny

Austria

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-10-2015

    Jak to nie ma lotów do Wiednia, a widzę że to komentarz z 2013, ale widać teraz wszystko duzo lepiej i weselej. Z Krakowa albo Warszawy mamy bardzo dobre loty więc wartko skorzystać. Linie LO oraz OS.

  • 10-04-2013

    W sumie to za bardzo nie ma innego wyboru, szkoda że nie ma żadnych linii do Wiednia czy innego portu w Austrii, ale to połaczenie z Krakowa jest ok

  • 14-03-2013

    Latam z Krakowa naszymi liniami i jestem bardzo zadowolona, polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena