Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Wiedeń, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Vienna Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty PLL LOT z Warszawy do Wiednia. Z warszawskiego Okęcia do Wiednia w sezonie letnim 2017 polecimy 5 razy dziennie. Wyloty z Warszawy o godz 07:20, 10:30, 15:05, 17:20 oraz 19:50. Lot trwa 01h25min. Połączenia relacji odwrotnej z Wiednia do Warszawy także 5 razy dziennie w godzinach 07:15, 09:25, 13:00, 17:45 oraz 19:30. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Promocyjne ceny biletów lotniczych PLL LOT - Rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Wiedeń

Informacje o lotach Warszawa - Wiedeń. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Wiedeń (VIE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-15 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 08:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 223

    2017-11-15 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 08:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 09:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 11:40 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 224

    2017-11-22 09:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 10:40 Wiedeń (VIE)

Cena 659 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-15 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-15 11:50 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 626

    2017-11-15 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-15 11:50 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 17:45 Warszawa (WAW) 2017-11-22 20:05 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 631

    2017-11-22 17:45 Warszawa (WAW) 2017-11-22 19:05 Wiedeń (VIE)

Cena 751 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-15 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-15 11:50 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 626

    2017-11-15 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-15 11:50 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 09:40 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 625

    2017-11-22 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 08:40 Wiedeń (VIE)

Cena 751 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-15 15:10 Warszawa (WAW) 2017-11-15 16:35 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 624

    2017-11-15 15:10 Warszawa (WAW) 2017-11-15 16:35 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 09:40 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 625

    2017-11-22 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 08:40 Wiedeń (VIE)

Cena 751 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-15 15:10 Warszawa (WAW) 2017-11-15 16:35 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 624

    2017-11-15 15:10 Warszawa (WAW) 2017-11-15 16:35 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 17:45 Warszawa (WAW) 2017-11-22 20:05 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 631

    2017-11-22 17:45 Warszawa (WAW) 2017-11-22 19:05 Wiedeń (VIE)

Cena 751 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-15 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 21:10 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 632

    2017-11-15 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 21:10 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-22 15:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 623

    2017-11-22 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:25 Wiedeń (VIE)

Cena 751 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-15 15:10 Warszawa (WAW) 2017-11-15 16:35 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 624

    2017-11-15 15:10 Warszawa (WAW) 2017-11-15 16:35 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-22 15:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • OS

    1. OS 623

    2017-11-22 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:25 Wiedeń (VIE)

Cena 751 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-15 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-15 23:10 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2282

    2017-11-15 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-15 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1. EW 5833

    2017-11-15 20:00 Londyn (STN) 2017-11-15 23:10 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-22 22:40 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 753

    2017-11-22 15:35 Köln (CGN) 2017-11-22 17:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    1. FR 1404

    2017-11-22 19:55 Warszawa (WMI) 2017-11-22 21:40 Köln (CGN)

Cena 720 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-15 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-15 23:10 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2282

    2017-11-15 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-15 17:15 Londyn (STN)

  • EW

    1. EW 5833

    2017-11-15 20:00 Londyn (STN) 2017-11-15 23:10 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 11:35 Warszawa (WMI) 2017-11-22 21:50 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2282

    2017-11-22 11:35 Londyn (LTN) 2017-11-22 12:55 Wiedeń (VIE)

  • W6

    1. W6 1308

    2017-11-22 17:30 Warszawa (WAW) 2017-11-22 20:50 Londyn (LTN)

Cena 726 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-15 06:50 Warszawa (WMI) 2017-11-15 23:10 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1022

    2017-11-15 06:50 Warszawa (WMI) 2017-11-15 08:30 Londyn (STN)

  • EW

    1. EW 5833

    2017-11-15 20:00 Londyn (STN) 2017-11-15 23:10 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-11-22 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-22 22:40 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 753

    2017-11-22 15:35 Köln (CGN) 2017-11-22 17:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    1. FR 1404

    2017-11-22 19:55 Warszawa (WMI) 2017-11-22 21:40 Köln (CGN)

Cena 648 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-09-2017

    Nie zapominajcie o promocjach "szalonej środy" z LOT-em. Połączenia w dwie strony już od 449 zł Promocja dotyczy podróży w okresie 28.10.2017 – 09.12.2017.

  • 08-09-2017

    Dreamlinery nie obsługują tak krótkich lotów jak Warszawa Wiedeń.

  • 16-05-2017

    Polecam wszystkim lot do Wiednia rodzimymi liniami LOT. Coraz lepsze podejście do pracy mają Panie z obsługi samoloty coraz nowsze, słyszałem że w marcu dostajemy nowe drimlainery, więc kto wie może wrzucą do Wiednia jeden.

  • 13-04-2017

    Wiedeń, piękne miasto, ceny dobre, lot krótki, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja byłem pod wrażeniem miasta.

  • 08-05-2015

    Gdzieś przeczytałam że LOT na sezon wakacyjny wrzuca 20% zniżki na swoje loty. Czy to chodzi tylko o połączenia krajowe, czy wszystkie w sezonie letnim wykonywane przez PLL LOT?

  • 15-10-2014

    Przynajmniej bezpośrednie połączenia widać i często więc jest w czym wybierać.

  • 26-06-2012

    Jeśli mam do wyboru polskie linie to zawsze wybieram je, a ten lot do Wiednia bardzo sympatyczny.:)

  • 07-05-2012

    Z tego co wiem bezpośrednie loty do Wiednia oferują linie lotnicze LOT i Austrian Airlines. Ja korzystam z LOTu :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena