Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-27 - 2018-10-31
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Gdańsk - Wiedeń, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Schwechat Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) od 2018-04-27.

Bezpośrednie loty z Gdańska do Wiednia, na port lotniczy Wiedeń-Schwechat (VIE) oferują tanie linie Wizzair. loty w sezonie letnim odbywają się od 27 kwietnia 2018 pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 19:15, lądowanie we Wiedniu o godz 20:45. Powrotne loty z Wiednia do Gdańska także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) w godzinach wieczornych o 21:15-22:40. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do austriackiego Wiednia online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Wiedeń

Informacje o lotach Gdańsk - Wiedeń. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-03-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Wiedeń (VIE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 20:15 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 21:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1781

    2018-05-30 20:15 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 21:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 262 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 06:35 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 09:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3828

    2018-05-30 06:35 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 07:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 223

    2018-05-30 08:20 Warszawa (WAW) 2018-05-30 09:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 687 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 15:55 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 19:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3838

    2018-05-30 15:55 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 225

    2018-05-30 18:20 Warszawa (WAW) 2018-05-30 19:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 687 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 17:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3836

    2018-05-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 14:00 Warszawa (WAW)

  • OS

    1 . OS 624

    2018-05-30 16:05 Warszawa (WAW) 2018-05-30 17:25 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 908 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 11:30 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 17:10 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 5h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1675

    2018-05-30 11:30 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 12:45 Hamburg (HAM)

  • EW

    1 . EW 7754

    2018-05-30 15:40 Hamburg (HAM) 2018-05-30 17:10 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 599 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 12:55 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • SK

    1 . SK 1758

    2018-05-30 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 08:10 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    1 . SK 9403

    2018-05-30 11:15 Kopenhaga (CPH) 2018-05-30 12:55 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 724 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 20:15 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 21:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1781

    2018-05-30 20:15 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 21:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:30 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • KL

    1 . KL 1846

    2018-06-06 15:15 Amsterdam (AMS) 2018-06-06 17:10 Wiedeń (VIE)

  • KL

    1 . KL 1923

    2018-06-06 21:50 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:30 Amsterdam (AMS)

Cena 915 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 22:05 Gdańsk (GDN) 2018-05-31 09:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3826

    2018-05-30 22:05 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 23:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 223

    2018-05-31 08:20 Warszawa (WAW) 2018-05-31 09:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 739 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 20:15 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 21:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1781

    2018-05-30 20:15 Gdańsk (GDN) 2018-05-30 21:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 11:15 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:05 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • OS

    1 . OS 463

    2018-06-06 11:15 Manchester (MAN) 2018-06-06 12:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    1 . FR 704

    2018-06-06 19:50 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:05 Manchester (MAN)

Cena 755 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-05-30 23:25 Gdańsk (GDN) 2018-06-01 00:05 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2373

    2018-05-30 23:25 Gdańsk (GDN) 2018-05-31 00:40 Londyn (STN)

  • EW

    1 . EW 5833

    2018-05-31 21:00 Londyn (STN) 2018-06-01 00:05 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-07 00:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1782

    2018-06-06 22:20 Gdańsk (GDN) 2018-06-06 23:45 Wiedeń (VIE)

Cena 459 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-01-2018

    Lato rusza do Wiednia nawet w niskich cenach, grupy na pewno to wykorzystają, chyba że warunki rezerwacji nie będą sprzyjać. Pomysł jak zwykle przemyślany.

  • 09-01-2018

    No no, tanie linie wkraczają na austriackie salony, Wiedeń to nowość.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena