Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-02 - 2018-03-01
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Kraków - Wiedeń, Wylot lotnisko: Kraków-Balice Apt. - Kraków, Przylot lotnisko Vienna Int. Apt. Linie lotnicze LOT.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Wiednia liniami PLL LOT. Loty w sezonie letnim 2017 startują dwa razy dziennie. Wylot z Krakowa o godz 07:35 oraz 15:10, lądowanie we Wiedniu o godz 08:35 oraz 16:15. Lot trwa 01h00min. Loty powrotne na trasie Wiedeń-Kraków także 2 razy dziennie, wyloty z Wiednia w godzinach 13:05 oraz 20:40, lądowanie w Krakowie o godz 14:05 i 21:40. Możliwa rezerwacja online lub  telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki. Do ceny zostanie dodana opłata transakcyjna. Taryfa obowiązuje na przelot w obie strony. Minimum pobytu - trzy dni lub pierwsza niedziela, maksimum pobytu - pół roku. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji ograniczona.

Pozostałe tanie loty do Wiedeń

Informacje o lotach Kraków - Wiedeń. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-11 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Wiedeń (VIE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-06-30 13:10 Kraków (KRK) 2017-06-30 19:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3908

    2017-06-30 13:10 Kraków (KRK) 2017-06-30 14:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 225

    2017-06-30 18:20 Warszawa (WAW) 2017-06-30 19:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-07-07 20:30 Kraków (KRK) 2017-07-08 10:30 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 226

    2017-07-07 20:30 Warszawa (WAW) 2017-07-07 21:45 Wiedeń (VIE)

  • LO

    1. LO 3903

    2017-07-08 08:35 Kraków (KRK) 2017-07-08 09:30 Warszawa (WAW)

Cena 1082 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-06-30 15:25 Kraków (KRK) 2017-06-30 22:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • SN

    1. SN 2548

    2017-06-30 15:25 Kraków (KRK) 2017-06-30 17:15 Bruksela (BRU)

  • OS

    1. OS 356

    2017-06-30 21:00 Bruksela (BRU) 2017-06-30 22:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-07-07 14:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 22:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 5818

    2017-07-07 14:25 Piza (PSA) 2017-07-07 15:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    1. FR 7931

    2017-07-07 19:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 21:25 Piza (PSA)

Cena 1470 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-06-30 15:25 Kraków (KRK) 2017-06-30 22:00 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka

  • SN

    1. SN 2548

    2017-06-30 15:25 Kraków (KRK) 2017-06-30 17:15 Bruksela (BRU)

  • SN

    1. SN 2907

    2017-06-30 20:20 Bruksela (BRU) 2017-06-30 22:00 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-07-07 14:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 22:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 5818

    2017-07-07 14:25 Piza (PSA) 2017-07-07 15:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    1. FR 7931

    2017-07-07 19:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 21:25 Piza (PSA)

Cena 1673 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-06-30 21:45 Kraków (KRK) 2017-07-01 09:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3498

    2017-06-30 21:45 Kraków (KRK) 2017-06-30 23:20 Hamburg (HAM)

  • EW

    1. EW 7752

    2017-07-01 07:55 Hamburg (HAM) 2017-07-01 09:25 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-07-07 14:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 22:25 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 5818

    2017-07-07 14:25 Piza (PSA) 2017-07-07 15:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    1. FR 7931

    2017-07-07 19:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 21:25 Piza (PSA)

Cena 1175 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-06-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-06-30 21:30 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8205

    2017-06-30 16:00 Kraków (KRK) 2017-06-30 17:20 Berlin (TXL)

  • AB

    1. AB 8412

    2017-06-30 20:20 Berlin (TXL) 2017-06-30 21:30 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-07-07 07:30 Kraków (KRK) 2017-07-07 20:40 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8401

    2017-07-07 07:30 Berlin (TXL) 2017-07-07 08:45 Wiedeń (VIE)

  • AB

    1. AB 8206

    2017-07-07 18:15 Kraków (KRK) 2017-07-07 19:40 Berlin (TXL)

Cena 1101 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-06-30 13:10 Kraków (KRK) 2017-06-30 19:45 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3908

    2017-06-30 13:10 Kraków (KRK) 2017-06-30 14:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 225

    2017-06-30 18:20 Warszawa (WAW) 2017-06-30 19:45 Wiedeń (VIE)

Podróż do Wiedeń

2017-07-07 10:25 Kraków (KRK) 2017-07-07 16:15 Wiedeń (VIE)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 224

    2017-07-07 10:25 Warszawa (WAW) 2017-07-07 11:40 Wiedeń (VIE)

  • LO

    1. LO 3905

    2017-07-07 14:20 Kraków (KRK) 2017-07-07 15:15 Warszawa (WAW)

Cena 1061 zł

Komentarze
i oceny

Loty z Krakowa do Wiednia

4,5 / 5

18 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-01-2017

    Dobre loty (bezpośrednie) maja nasze krajowe linie LOT. Latają dwa razy dziennie i dlatego koniecznie zabierzcie się samolotem, krótki przelot na główne lotnisko, blisko do centrum, miłego zwiedzania.

  • 06-11-2016

    Odwiedziłam Wiedeń wielokrotnie. To piękne miasto. Szczególnie do gustu przypadł mi wiedeński Prater, niesamowite miejsce gdzie każdy zapomni się choć na chwilę korzystając z niezliczonych atrakcji (diabelski młyn). Skorzystajcie odwiedzając Wiedeń koniecznie.

  • 02-08-2016

    Dla tych co latają z dziećmi gdybyście się natchnęli na takie skróty podaje co oznaczają :) i tak np CHML -specjalne menu dziecięce, UMNR -dziecko podróżujące samotnie, CHD -oznaczenie w dokumentach przewozowych dziecka oraz INF -niemowlę, dziecko w wieku do dwóch lat. Warto takie rzeczy wiedzieć.

  • 01-06-2016

    Bez sensu jest dojeżdzać do Warszawy, nie po to wybieram samolot żeby kilka godzin jechać na lotnisko to dodatkowy koszt i czas, zresztą ja akurat bilety kupuje wcześnie i taniej wychodzą, z tego co wiem zniżek już dawno nie ma wiekowych

  • 01-10-2015

    Tańsze loty nawet o połowę są z Okęcia, więc warto przekalkulować dojazd co się bardziej opłaca. Czasem busem można znaleźć tanie dojazdy.

  • 24-07-2015

    DLACZEGO TAK DROGO, CENY DLA SENIORA W DWIE STRONY LOTEM BEZPOŚREDNIM 1300 ZŁ W SIERPNIU. A KAŻDY ZACHĘCA DO ZNIŻEK. DAWNIEJ BYŁY ZNIŻKI WIEKOWE, A TERAZ ??

  • 20-09-2013

    Gdybym mogła i byłoby mnie stać latałabym przynajmniej raz w miesiącu, szkoda że LOT nie ma jakis promocyjnych cen na to połaczenie zwłaszcza że nie ma innych do Wiednia niż Lotem

  • 25-06-2013

    Czasami wcale nie jest taniej niz samochodem ale wiadomo oszczędza sie też czas no i dużo wygodniej

  • 19-04-2013

    Rzeczywiście czasem samolotem opłaca sie najbardziej- wbrew pozorom bo najbardziej komfortowe połaczenia a często najtańsze.

  • 28-02-2013

    Jeśli jeżdze samochodem z kumplami no to jeszcze jakoś można to znieść, ale samemu się nieopłaca a wtedy wiadomo że samolot jest niezastąpiony- szybko i dużo taniej

  • 18-02-2013

    Fajnie, szybko, bezpośrednio i w miarę tanio- czego chcieć więcej

  • 14-01-2013

    Polecam, podróż bardzo szybko mineła, wszytko super

  • 15-11-2012

    JAK NA TAKIE POŁĄCZENIE, W POROWNANIU DO KRAJÓWEK TO TO POŁĄCZENIE WCALE NIE JEST DROGIE, A PODRÓŻ W MIARĘ KOMFORTOWA

  • 24-10-2012

    mega oszczędność czasu i kasy tez biorąc po uwage ceny benzyny

  • 29-08-2012

    Połaczenie które od lat trzyma równy poziom- dobry poziom i cenowy i pod względem obsługi

  • 23-08-2012

    szkoda że nie ma do Wiednia żadych tanich linii, może były by troche tańsze ceny, ale to połaczenie LOTem i tak nie wychodzi tak drogo więc przynajmniej wole nabić kase naszym liniom niż innym

  • 14-07-2012

    JAK DLA MNIE TRASA SAMOCHODEM DO WIEDNIA NIE JEST TAKA ZŁA ALE CZASAMI WYBIERAM SAMOLOT I OSZCZĘDZAM CZAS, POZA TYM OD CZASY DO CZASU MOŻNA ZASZALEĆ

  • 13-04-2012

    Wiedeń wspaniałe miasto! Można trafić naprawdę dobre ceny na przelot z Krakowa do Wiednia liniami LOT !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena