Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-03 - 2019-03-31
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Kraków - Wiedeń, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Schwechat Linie lotnicze Ryanair .

Wiedeń to stolica i największe miasto w Austrii, jest jednym z najpiękniejszych miast Europy. Miasto od zawsze przyciąga rzesze turystów z całego Świata. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów linie lotnicze Ryanair uruchamiają nowe połączenie na trasie Kraków Balice- Wiedeń Schwechat (VIE). Lotnisko oddalone jest od centrum miasta o 18 km w kierunku wschodnim, jest największym portem lotniczym w Austrii.

Połączenia z Krakowa do Wiednia w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 realizowane są cztery razy w tygodniu. Wylot z krakowskich Balic w poniedziałek o godz 09:05-10:05, w środy o godz 13:45-14:45, w piątki o godz 21:30-22:30 i w niedziele w godz 21:40-22:40. Loty powrotne z Wiednia do Krakowa także w poniedziałki w godz 07:25-08:25, w środy w godz 12:10-13:10, w piątki w godz 19:55-20:55 i w niedziele w godz 20:00-21:00. Bilety dostępne w sprzedaży już dziś. Zapraszamy do rezerwacji lotów w promocyjnych cenach.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Wiedeń

Tanie Loty z Krakowa do Austrii

Informacje o lotach Kraków - Wiedeń. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-26 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Wiedeń (VIE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 11:20 Kraków (KRK) 2019-01-14 22:45 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 2863

    2019-01-14 11:20 Eindhoven (EIN) 2019-01-14 13:10 Vienna (VIE)

  • FR

    1 . FR 5891

    2019-01-14 19:55 Kraków (KRK) 2019-01-14 21:45 Eindhoven (EIN)

Cena 311 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 13:35 Kraków (KRK) 2019-01-15 00:40 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-01-14 13:35 Warsaw (WAW) 2019-01-14 14:50 Vienna (VIE)

  • LO

    1 . LO 3911

    2019-01-14 22:45 Kraków (KRK) 2019-01-14 23:40 Warsaw (WAW)

Cena 382 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 07:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 09:25 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 304

    2019-01-14 07:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 08:25 Vienna (VIE)

Cena 98 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-01-07 15:15 Kraków (KRK) 2019-01-07 16:20 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 5m / Bezpośrednio

  • OS

    1 . OS 598

    2019-01-07 15:15 Kraków (KRK) 2019-01-07 16:20 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 07:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 09:25 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 304

    2019-01-14 07:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 08:25 Vienna (VIE)

Cena 426 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 13:35 Kraków (KRK) 2019-01-14 18:35 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-01-14 13:35 Warsaw (WAW) 2019-01-14 14:50 Vienna (VIE)

  • LO

    1 . LO 3923

    2019-01-14 16:40 Kraków (KRK) 2019-01-14 17:35 Warsaw (WAW)

Cena 401 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 09:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 14:40 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9755

    2019-01-14 09:25 Düsseldorf (DUS) 2019-01-14 11:00 Vienna (VIE)

  • EW

    1 . EW 9732

    2019-01-14 11:50 Kraków (KRK) 2019-01-14 13:40 Düsseldorf (DUS)

Cena 493 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 15:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 22:25 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • PS

    1 . PS 846

    2019-01-14 15:25 Kiev (KBP) 2019-01-14 18:20 Vienna (VIE)

  • PS

    1 . PS 925

    2019-01-14 20:40 Kraków (KRK) 2019-01-14 21:25 Kiev (KBP)

Cena 493 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 15:25 Kraków (KRK) 2019-01-15 00:10 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • PS

    1 . PS 846

    2019-01-14 15:25 Kiev (KBP) 2019-01-14 18:20 Vienna (VIE)

  • FR

    1 . FR 6641

    2019-01-14 22:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 23:10 Kiev (KBP)

Cena 444 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 11:20 Kraków (KRK) 2019-01-14 21:20 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 2863

    2019-01-14 11:20 Eindhoven (EIN) 2019-01-14 13:10 Vienna (VIE)

  • HV

    1 . HV 5281

    2019-01-14 18:25 Kraków (KRK) 2019-01-14 20:20 Eindhoven (EIN)

Cena 370 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • OE

    1 . OE 305

    2019-01-07 09:05 Kraków (KRK) 2019-01-07 10:05 Vienna (VIE)

Podróż do Vienna

2019-01-14 09:50 Kraków (KRK) 2019-01-14 20:15 Vienna (VIE)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • VK

    1 . VK 4050

    2019-01-14 09:50 London (LGW) 2019-01-14 11:20 Vienna (VIE)

  • U2

    1 . U2 8513

    2019-01-14 15:50 Kraków (KRK) 2019-01-14 19:15 London (LGW)

Cena 426 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena