Neapol to żywiołowe włoskie miasto znajdujące się na południu kraju u stóp Wezuwiusza. Znane jest głównie ze znakomitej pizzy, opery oraz piłki nożnej. To "muzeum pod gołym niebem" fascynuje historyków starożytnymi ruinami. Miasto posiada Narodowe Muzeum Archeologiczne, starówka wpisana jest na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Zamieszkały przez niespełna milion mieszkańców jest ważnym centrum kulturalnym i gospodarczym. Licznie odwiedzany przez podróżnych z całego świata.

Port lotniczy Neapol Capodichino (NAP) to największe lotnisko w regionie Kampanii oraz we Włoszech położone około 7km od centrum miasta. Rocznie obsługuje ponad 6 mln pasażerów korzystających z tanich lotów, czarterów oraz lotów regularnych ponad 40 linii lotniczych.

Bezpośrednie loty do Neapolu oferują tanie linie Wizzair z Warszawy-Okęcie (WAW) w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Położony około 35 km od centrum miasta port lotniczy Warszawa-Modlin (WMI) w swojej ofercie posiada loty do Neapolu tanimi liniami Ryanair także dwa razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki). Dla pasażerów wybierających się do Neapolu z Krakowa tanie linie easyJet udostępniają bezpośrednie loty w środy oraz niedziele, natomiast linie Ryanair z Krakowa latają od 2 listopada 2017 w czwartki i soboty. Katowice-Pyrzowice tanimi liniami Wizzair do Neapolu posiadają loty trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty), Gdańsk-Neapol (Ryanair) lata w poniedziałki i czwartki. Tani przewoźnik Ryanair w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 startuje z Wrocławia od 30 października dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Neapolu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-01-27 09:25 Kraków (KRK) 2020-01-27 11:25 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4046

    2020-01-27 09:25 Kraków (KRK) 2020-01-27 11:25 Neapol (NAP)

Podróż do Neapol

2020-01-31 14:35 Kraków (KRK) 2020-01-31 17:35 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4045

    2020-01-31 14:35 Neapol (NAP) 2020-01-31 16:35 Kraków (KRK)

Cena 351 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-23 06:30 Warszawa (WMI) 2020-01-23 08:50 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1666

    2020-01-23 06:30 Warszawa (WMI) 2020-01-23 08:50 Neapol (NAP)

Podróż do Neapol

2020-01-30 09:15 Warszawa (WMI) 2020-01-30 12:35 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1667

    2020-01-30 09:15 Neapol (NAP) 2020-01-30 11:35 Warszawa (WMI)

Cena 304 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-09 06:30 Warszawa (WMI) 2020-01-09 08:50 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1666

    2020-01-09 06:30 Warszawa (WMI) 2020-01-09 08:50 Neapol (NAP)

Podróż do Neapol

2020-01-16 09:15 Warszawa (WMI) 2020-01-16 12:35 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1667

    2020-01-16 09:15 Neapol (NAP) 2020-01-16 11:35 Warszawa (WMI)

Cena 405 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2020-01-17 11:45 Wrocław (WRO) 2020-01-17 13:50 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1373

    2020-01-17 11:45 Wrocław (WRO) 2020-01-17 13:50 Neapol (NAP)

Podróż do Neapol

2020-01-20 16:10 Wrocław (WRO) 2020-01-20 19:20 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1372

    2020-01-20 16:10 Neapol (NAP) 2020-01-20 18:20 Wrocław (WRO)

Cena 441 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2020-02-03 09:25 Kraków (KRK) 2020-02-03 11:25 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4046

    2020-02-03 09:25 Kraków (KRK) 2020-02-03 11:25 Neapol (NAP)

Podróż do Neapol

2020-02-10 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-10 10:00 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4045

    2020-02-10 07:00 Neapol (NAP) 2020-02-10 09:00 Kraków (KRK)

Cena 207 zł