Wylot

Czerwiec 2022

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2022

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-06-14 - 2022-10-21
Promocja aktualna: do 2022-06-30

Lot na trasie Warszawa - Turku, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Turku Airport Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Turku, miasta w południowo-zachodniej Finlandii na lotnisko Turku Airport (TKU) położone 8km na północ od centrum miasta oferują tanie linie Wizzair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Warszawy Okęcie realizowane są o godz 05:45, lądowanie w Turku o godz 08:40. Powrotne loty z Turku do Warszawy także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 09:15-10:05. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapoznaj się z ofertą promocyjnych lotów do Turku, kup bilet online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Turku

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Turku były oglądane 715 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Turku rezerwowano:
średnio 55 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
77.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
518.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
518.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
518.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Turku:
Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN) -> Turku (TKU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Turku - Warszawa:
Turku (TKU) -> Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW)
Wysoki sezon przypada na Październik (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Turku z Krakowa (109.00zł drożej o 41%), Gdańska (77.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Turku

Tanie Loty z Warszawy do Finlandii

Informacje o lotach Warszawa - Turku. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-06-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Turku (TKU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-15 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3831

    2022-08-15 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-15 09:10 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 452 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-15 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3835

    2022-08-15 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-15 12:25 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 499 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-10 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-10 19:10 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3831

    2022-08-10 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-10 09:10 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-10 16:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-10 19:10 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 505 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-12 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-12 19:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3835

    2022-08-12 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-12 12:25 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-12 17:10 Gdańsk (GDN) 2022-08-12 19:40 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 514 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-15 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3831

    2022-08-15 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-15 09:10 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-19 20:15 Warszawa (WAW) 2022-08-20 00:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-19 20:15 Turku (TKU) 2022-08-19 20:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3826

    2022-08-19 22:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-19 23:20 Warszawa (WAW)

Cena 517 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-11 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-11 20:15 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3831

    2022-08-11 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-11 09:10 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-11 17:45 Gdańsk (GDN) 2022-08-11 20:15 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 518 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-15 14:15 Warszawa (WAW) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3837

    2022-08-15 14:15 Warszawa (WAW) 2022-08-15 15:10 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 526 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-15 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3831

    2022-08-15 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-15 09:10 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-15 17:10 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 19:40 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-18 20:50 Warszawa (WAW) 2022-08-19 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-18 20:50 Turku (TKU) 2022-08-18 21:20 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-19 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-19 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 526 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-10 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-10 19:10 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3835

    2022-08-10 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-10 12:25 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-10 16:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-10 19:10 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 540 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-08-11 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-11 20:15 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3835

    2022-08-11 11:25 Warszawa (WAW) 2022-08-11 12:25 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61751

    2022-08-11 17:45 Gdańsk (GDN) 2022-08-11 20:15 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2022-08-17 23:15 Warszawa (WAW) 2022-08-18 08:40 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61752

    2022-08-17 23:15 Turku (TKU) 2022-08-17 23:45 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

Cena 545 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-12-2019

    2 tygodnie w Turku za 242 PLN w wakacje to mi się podoba :) dajcie więcej promocji to częściej będziemy latać

  • 20-11-2019

    Podobno w Turku jest bardzo dużo muzeów, jeśli macie zamiar je zobaczyć korzystając z pobytu w mieście zaopatrzcie się w kartę Turku Museum Walk Card - jej koszt to około 40 EUR, wtedy najbardziej się opłaca zwiedzanie i nic nie pominiecie z powodu cen.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena