Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-26
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Helsinki, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Helsinki-Vantaa Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 bezpośrednie loty z Warszawy do Helsinek oferują regularne linie Finnair codziennie dwa razy w ciągu dnia w godzinach 13:05-15:45 oraz 18:50-21:35. Loty powrotne z Helsinek do Warszawy także dwa razy dziennie o godz 09:30-10:15 oraz 17:20-18:05. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu. Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Pozostałe tanie loty do Helsinki

Informacje o lotach Warszawa - Helsinki. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-16 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Helsinki (HEL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-12-23 13:30 Warszawa (WAW) 2018-12-23 19:50 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3905

    2018-12-23 13:30 Warszawa (WAW) 2018-12-23 14:25 Kraków (KRK)

  • D8

    1 . D8 351

    2018-12-23 16:40 Kraków (KRK) 2018-12-23 19:50 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 21:00 Warszawa (WAW) 2018-12-31 09:20 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 12h 20m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 308

    2018-12-30 21:00 Ryga (RIX) 2018-12-30 22:05 Helsinki (HEL)

  • BT

    1 . BT 461

    2018-12-31 07:55 Warszawa (WAW) 2018-12-31 08:20 Ryga (RIX)

Cena 1198 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-12-23 13:30 Warszawa (WAW) 2018-12-23 19:50 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3905

    2018-12-23 13:30 Warszawa (WAW) 2018-12-23 14:25 Kraków (KRK)

  • D8

    1 . D8 351

    2018-12-23 16:40 Kraków (KRK) 2018-12-23 19:50 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 18:00 Warszawa (WAW) 2018-12-31 12:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 442

    2018-12-30 18:00 Budapeszt (BUD) 2018-12-30 19:15 Helsinki (HEL)

  • W6

    1 . W6 2467

    2018-12-31 10:30 Warszawa (WAW) 2018-12-31 11:40 Budapeszt (BUD)

Cena 1049 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-24 00:15 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 468

    2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-23 22:20 Ryga (RIX)

  • BT

    1 . BT 325

    2018-12-23 23:10 Ryga (RIX) 2018-12-24 00:15 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 18:00 Warszawa (WAW) 2018-12-31 12:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 442

    2018-12-30 18:00 Budapeszt (BUD) 2018-12-30 19:15 Helsinki (HEL)

  • W6

    1 . W6 2467

    2018-12-31 10:30 Warszawa (WAW) 2018-12-31 11:40 Budapeszt (BUD)

Cena 1181 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-12-23 19:10 Warszawa (WAW) 2018-12-24 10:10 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 5742

    2018-12-23 19:10 Warszawa (WAW) 2018-12-23 20:20 Berlin (TXL)

  • U2

    1 . U2 5731

    2018-12-24 07:10 Berlin (TXL) 2018-12-24 10:10 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 18:00 Warszawa (WAW) 2018-12-31 12:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 442

    2018-12-30 18:00 Budapeszt (BUD) 2018-12-30 19:15 Helsinki (HEL)

  • W6

    1 . W6 2467

    2018-12-31 10:30 Warszawa (WAW) 2018-12-31 11:40 Budapeszt (BUD)

Cena 1156 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-12-23 21:45 Warszawa (WMI) 2018-12-24 17:35 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4544

    2018-12-23 21:45 Warszawa (WMI) 2018-12-23 23:45 Dublin (DUB)

  • D8

    1 . D8 495

    2018-12-24 12:25 Dublin (DUB) 2018-12-24 17:35 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 18:00 Warszawa (WMI) 2018-12-31 12:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 442

    2018-12-30 18:00 Budapeszt (BUD) 2018-12-30 19:15 Helsinki (HEL)

  • W6

    1 . W6 2467

    2018-12-31 10:30 Warszawa (WAW) 2018-12-31 11:40 Budapeszt (BUD)

Cena 1114 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-24 16:00 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 19h 5m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 468

    2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-23 22:20 Ryga (RIX)

  • BT

    1 . BT 305

    2018-12-24 14:55 Ryga (RIX) 2018-12-24 16:00 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 10:25 Warszawa (WAW) 2018-12-31 09:20 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 302

    2018-12-30 10:25 Ryga (RIX) 2018-12-30 11:30 Helsinki (HEL)

  • BT

    1 . BT 461

    2018-12-31 07:55 Warszawa (WAW) 2018-12-31 08:20 Ryga (RIX)

Cena 1203 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-12-23 13:30 Warszawa (WAW) 2018-12-23 19:50 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3905

    2018-12-23 13:30 Warszawa (WAW) 2018-12-23 14:25 Kraków (KRK)

  • D8

    1 . D8 351

    2018-12-23 16:40 Kraków (KRK) 2018-12-23 19:50 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 15:10 Warszawa (WAW) 2018-12-30 23:00 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 350

    2018-12-30 15:10 Kraków (KRK) 2018-12-30 16:10 Helsinki (HEL)

  • LO

    1 . LO 3922

    2018-12-30 21:05 Warszawa (WAW) 2018-12-30 22:00 Kraków (KRK)

Cena 1067 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-12-23 21:45 Warszawa (WMI) 2018-12-24 17:35 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4544

    2018-12-23 21:45 Warszawa (WMI) 2018-12-23 23:45 Dublin (DUB)

  • D8

    1 . D8 495

    2018-12-24 12:25 Dublin (DUB) 2018-12-24 17:35 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 15:10 Warszawa (WMI) 2018-12-30 23:00 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 350

    2018-12-30 15:10 Kraków (KRK) 2018-12-30 16:10 Helsinki (HEL)

  • LO

    1 . LO 3922

    2018-12-30 21:05 Warszawa (WAW) 2018-12-30 22:00 Kraków (KRK)

Cena 1192 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-24 08:45 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 468

    2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-23 22:20 Ryga (RIX)

  • BT

    1 . BT 301

    2018-12-24 07:40 Ryga (RIX) 2018-12-24 08:45 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 10:25 Warszawa (WAW) 2018-12-30 19:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 302

    2018-12-30 10:25 Ryga (RIX) 2018-12-30 11:30 Helsinki (HEL)

  • BT

    1 . BT 467

    2018-12-30 18:15 Warszawa (WAW) 2018-12-30 18:40 Ryga (RIX)

Cena 1203 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-24 16:00 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 19h 5m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 468

    2018-12-23 19:55 Warszawa (WAW) 2018-12-23 22:20 Ryga (RIX)

  • BT

    1 . BT 305

    2018-12-24 14:55 Ryga (RIX) 2018-12-24 16:00 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2018-12-30 10:25 Warszawa (WAW) 2018-12-30 19:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 302

    2018-12-30 10:25 Ryga (RIX) 2018-12-30 11:30 Helsinki (HEL)

  • BT

    1 . BT 467

    2018-12-30 18:15 Warszawa (WAW) 2018-12-30 18:40 Ryga (RIX)

Cena 1203 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

46 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-09-2018

    Bezpośrednie loty do helsinek ma w ofercie Finnair, LOT lata z przesiadką chyba w Rydze, to raczej bez sensu, lepiej bez.

  • 17-05-2018

    OD KIEDY DOKŁADNIE LOT UDOSTĘPNIA TE BEZPOŚREDNIE LOTY DO HELSINEK?

  • 09-05-2018

    Jak na taką trasę to myślę że idealnie

  • 10-01-2018

    Mały wybór lotów? Jak dwa razy dziennie lata Finnair od poniedziałku do niedzieli.

  • 05-01-2018

    Szkoda ze jest mały wybór lotów na tej trasie, nie lata nic z tzw tanich linii, ale przynajmniej to połączenie jest pewne, elegancko, czysto- bez zastrzeżeń

  • 13-12-2017

    Helsinki LOT-em latają z przesiadką, najlepsze loty są liniami Finnair. Bezpośrednio tylko z nimi.

  • 04-12-2017

    Helsinki LOTem to chyba najlepsza opcja lotu- najszybciej i najtaniej

  • 16-11-2017

    Ja cenie sobie właśnie to że LOT obsługuje to połączenie - jak dla mnie sprawnie, elegancko i pewnie

  • 03-10-2017

    Brakuje tanich lotów na tej trasie, fajnie by było jak by jakiś Ryanair latał, póki co zostają te loty- niezłe ale drogie

  • 11-09-2017

    Nie każdy lata do Helsinek dla wypoczynku, jest pełno ludzi którzy tam pracują, uczą się i dla wielu ten lot to jedyna forma dostania się do Helsinek więc ceny mogłyby być niższe, aczkolwiek bardzo cenie sobie to ze podróż odbywa się linaimi LOT

  • 07-09-2017

    Helsinki LOT-em grubo ponad tysiąc złotych, a pogoda w Polsce już zimna więc raczej zostaniemy u nas, poczekamy na spadek cen, czy zapowiada się jakaś zniżkowa taryfa na kierunki finlandzkie bo nie ukrywam że za drogo.

  • 10-08-2017

    Jak widzę ten skwar za oknem to już nie mogę doczekać się lotu, tam pogoda całkiem inna, taka jak lubie

  • 11-07-2017

    Nie zawsze weekend podnosi cenę, przed lotem sprawdzajcie wszystkie opcje, Bywa że lot w sobotę też jest tani. Helsinki jednak w obecnej chwili nie świecą przykładem niskich cen :P

  • 03-07-2017

    Nie liczyłabym na to, dużo ludzi woli latać na weekend i wtedy ceny siłą rzeczy są droższe

  • 16-06-2017

    Oj co to za wysokie ceny do Helsinek. Czy na weekendzie ceny mogą spadać, czy nie mam na co liczyć?

  • 07-03-2017

    Z okazji Dnia Kobiet LOT wprowadza promocje. Skorzystaj ze specjalnej zniżki 20% na wszystkie loty! Oferta dotyczy podróży od 19 czerwca 2017 do 31 sierpnia 2017.

  • 18-10-2016

    Dobrze, że są bezpośrednie loty, ale sprostowanie, LOT teraz lata z przesiadka, bez swoje przeloty maja linie Finnair. Wyloty o 13:05 i 18:50. Każdy się załapie jak mu wygodnie.

  • 17-08-2016

    LOT powinien trzymać stały poziom cen - tak żeby stać było na bilety każdego. helsinki leżą daleko, dojazd jest bardzo męczący autobusami.

  • 18-07-2016

    W tym roku nasze linie dwoją się i troją żeby zachęcić wszystkich do lotów. Robią promocje, szalone środy i inne niespodzianki lotnicze. Chyba widzą że nie ma co tak windować cen bo tracą przez to klientów.

  • 02-06-2016

    Z tym LOTem to raz z górki raz pod górkę, jak coś mu wyjdzie, to potem tak dowali że plusy przechodzą w minusy. Ogólnie to nawet nie wiem czy jestem za czy przeciw.

  • 08-01-2016

    LOT ostatnio przechodzi sam siebie, wprowadza nowe połączenia, proponuje niższe ceny niż w 2015 roku, czyżby Nowy Rok faktycznie odmienił naszego polskiego przewoźnika, będę śledził dalsze poczynania i życzę samych sukcesów w Nowym 2016.

  • 04-12-2015

    Linie LOT na Mikołajki robią niespodziankę dla pasażerów. Promocje dotyczą podróży od 16 stycznia 2016 do 16 marca 2016. Oferta ważna do 6 grudnia 2015 Specjalna promocja na loty do Europy, Azji i Ameryki Północnej. Kto ma ochotę i potrzebę to warto skorzystać.

  • 04-11-2015

    Chyba tylko Finnair ma loty do Helsinek, bo nic innego nie widać. Brak konkurencji, to i ceny na jednym poziomie.

  • 15-01-2015

    Dobre loty i w dodatku bezpośrednie maja linie Finnar, godzina czterdziesci minut trwa lot. Bardzo przystępne ceny. Nie zastanawiajcie sie i tak nic bezposredniego lepszego nie ma.

  • 16-12-2014

    Helsinki leżą w Finlandii droga Lukrecjo, chyba Ci się kierunki pomyliły, albo słabo z geografią było :D Na promocje w okresie świątecznym raczej nie licz, to nie butik z sale -50 %

  • 24-11-2014

    Dlaczego na LOT połączenia są takie drogie??? 1400 w dwie strony to za dużo jak na Holandię. Czy planujecie jakieś promocje??? Czekam na spadki cen, oby było niżej niż ostatnio.

  • 17-09-2014

    Do kiedy lata Finnar na trasie Warszawa Helsinki??? Ostatnio chyba do końca października, jak mogę to sprawdzić??? Nie interesują mnie przesiadki tylko loty bezpośrednie.

  • 10-09-2014

    Lecę bezpośrednim połączeniem z Krakowa do Helsinek liniami Finnair, za każdym razem bagaż 8kg i 23kg więc dobrze jest. Niestety posiłków na pokładzie brak w cenie, jedynie za opłatą, coca-cola 4EUR to tak dla porównania.

  • 12-05-2014

    Bezpośrednie loty są liniami Finnair, pozostałe z przesiadką np w Rydze, a jeśli chodzi o LOT to faktycznie chyba zawiesił to połączenie, bo się nie wyświetla.

  • 27-03-2014

    LOT nie ma lotów do Helsinek HEL?? Jak sprawdzam mam komunikat: Dla wprowadzonej daty nie znaleziono odpowiednich połączeń. Prosimy zmienić kryteria wyszukiwania i spróbować ponownie... Coraz więcej połączeń znika.

  • 12-11-2013

    Obawiałam się że LOT bezie drożej , wcześniej latalam tylko tanimi liniami ale nie jest żle a dużo lepiej i wygodniej

  • 29-10-2013

    Rzeczywiście biorąc pod uwage że jest to podróż LO-T em to te ceny nie sa takie złe, no al komfort w porównaniu do tanich linii jest znaczny

  • 15-03-2013

    Fajnie że zdarzają sie od czasu takie promocję ale i tak byłam zdziwiona że na tej trasie bilet można kupić w takie cenie, za około 700 zł kupiłam w obydwie str w normalnej cenie , myślałam że drożej będzie

  • 06-03-2013

    Obstawiałam dzisiaj promocje LOTu która trwa od 6-8 marca, ale chyba mnóstwo osób będzie czatować na niskie ceny, niemniej jednak pomysł zacny i wiele przecenionych kierunków z wysokimi RABATAMI

  • 04-03-2013

    bez przesiadek, bez kombinowania z bagażem, na pokładzie elegancko, miło, polecam

  • 25-02-2013

    Myślałem ze na takiej trasie ceny są wyższe- tanio nie jest ale i tak nie narzekam

  • 16-01-2013

    trasa która jest mi bardzo dobrze znana i śmiało polecam

  • 20-12-2012

    Nie ma za bardzo wyboru jeśli chodzi o loty do Helsinek ale to połaczenie jak dla mnie jest ok więc nie widze sensu kombinować i szukać innych lotów

  • 28-11-2012

    Dobre połączenie, bez przesiadek i kombinowania, do tego naszym LOTem dla mnie to dodatkowy plus.

  • 06-11-2012

    Jeśli chce sie lecieć na tej trasie no to właściwie jest to jedyne połaczenie w rozsądnej cenie no i bezpośrednie a nie z przesiadkami co jak dla mnie ma ogromne znaczenie

  • 17-09-2012

    Nie sa to tanie bilety ale przynajmniej połaczenie bardzo fajne, elegancko i bezpieczne.

  • 06-09-2012

    CHYBA JEDYNE POŁĄCZENIE BEZPOSREDNIE Z POLSKI, LECIAŁAM DWA RAZY NA TEJ TRASIE NIGDY NIE BYŁO PROBLEMÓW, POLECAM

  • 30-07-2012

    Latam stosunkowo często a Helsinki to dla mnie super baza przesiadkowa, z tąd jest duzo więcej lotow w kierunakach które mnie interesuja, gównie Azja- polecam

  • 14-06-2012

    SZKODA ZE Z INNYCH LOTNISK NIE MA BEZPOSREDNICH LOTÓW, ALE I TAK SAMO POŁACZENIE WAWA- HELSINKI- SUPER

  • 11-06-2012

    Raz miałem okazje skorzystać z tego połączenia i byłem bardzo zadowolny

  • 21-05-2012

    fajne połaczenie, elegancko, miło nie martwie sie bagażem- wliczony w cene, polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena