Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-14 - 2021-10-21
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Kraków - Helsinki, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Vantaa Linie lotnicze Norwegian .

W południowej części kraju, w regionie Uusimaa znajdują się Helsinki, stolica i największe miasto w Finlandii położone nad Zatoką Fińską, zamieszkałe przez blisko 600 tysięcy mieszkańców. Miasto posiada międzynarodowy port lotniczy Helsinki-Vantaa (HEL) oddalony około 15km od centrum Helsinek w mieście Vantaa.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Helsinek udostępniają tanie linie Norwegian. Połączenia w sezonie letnim od 28 marca 2021 odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Krakowa w poniedziałki i środy realizowane są o godz 20:30, planowane lądowanie w Helsinkach o godz 23:40, w piątki o godz 19:05-22:15 oraz niedziele o godz 15:55-19:05. Powrotne loty z Helsinek do Krakowa także 4 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy o godz 18:50-19:50, piątki o godz 17:25-18:25 oraz niedziele o godz 14:15-15:15. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do Finlandii (Helsinki) online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Helsinki

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Helsinki były oglądane 290 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Norwegian
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1329.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1329.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1329.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Helsinki:
Kraków (KRK) -> Sztokholm (ARN) -> Helsinki (HEL)
Kraków (KRK) -> Oslo (OSL) -> Helsinki (HEL)
Kraków (KRK) -> Sztokholm (NYO) -> Helsinki (HEL)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Helsinki - Kraków:
Helsinki (HEL) -> Sztokholm (ARN) -> Kraków (KRK)
Helsinki (HEL) -> Oslo (OSL) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Helsinek z Warszawy (399.00zł drożej o 100%)

Pozostałe tanie loty do Helsinek

Tanie Loty z Krakowa do Finlandii

Informacje o lotach Kraków - Helsinki. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Helsinki (HEL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2021-08-01 23:40 Kraków (KRK) 2021-08-02 13:35 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4904

    2021-08-01 23:40 Kraków (KRK) 2021-08-02 01:30 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4289

    2021-08-02 11:40 Sztokholm (ARN) 2021-08-02 13:35 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-12 17:35 Kraków (KRK) 2021-08-12 23:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4290

    2021-08-12 17:35 Helsinki (HEL) 2021-08-12 17:35 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4901

    2021-08-12 20:35 Sztokholm (ARN) 2021-08-12 22:25 Kraków (KRK)

Cena 606 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2021-08-05 23:05 Kraków (KRK) 2021-08-06 13:35 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4902

    2021-08-05 23:05 Kraków (KRK) 2021-08-06 00:55 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4289

    2021-08-06 11:40 Sztokholm (ARN) 2021-08-06 13:35 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-12 17:35 Kraków (KRK) 2021-08-12 23:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4290

    2021-08-12 17:35 Helsinki (HEL) 2021-08-12 17:35 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4901

    2021-08-12 20:35 Sztokholm (ARN) 2021-08-12 22:25 Kraków (KRK)

Cena 606 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-08-04 19:40 Kraków (KRK) 2021-08-05 20:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 24h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    DY1041

    2021-08-04 19:40 Kraków (KRK) 2021-08-04 21:45 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1190

    2021-08-05 18:15 Oslo (OSL) 2021-08-05 20:40 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-12 17:35 Kraków (KRK) 2021-08-12 23:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4290

    2021-08-12 17:35 Helsinki (HEL) 2021-08-12 17:35 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4901

    2021-08-12 20:35 Sztokholm (ARN) 2021-08-12 22:25 Kraków (KRK)

Cena 629 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2021-08-01 23:40 Kraków (KRK) 2021-08-02 13:35 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4904

    2021-08-01 23:40 Kraków (KRK) 2021-08-02 01:30 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4289

    2021-08-02 11:40 Sztokholm (ARN) 2021-08-02 13:35 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-13 12:20 Kraków (KRK) 2021-08-13 21:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • DY

    DY1191

    2021-08-13 12:20 Helsinki (HEL) 2021-08-13 12:50 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1040

    2021-08-13 18:20 Oslo (OSL) 2021-08-13 20:25 Kraków (KRK)

Cena 684 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-08-05 23:05 Kraków (KRK) 2021-08-06 13:35 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4902

    2021-08-05 23:05 Kraków (KRK) 2021-08-06 00:55 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4289

    2021-08-06 11:40 Sztokholm (ARN) 2021-08-06 13:35 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-13 12:20 Kraków (KRK) 2021-08-13 21:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • DY

    DY1191

    2021-08-13 12:20 Helsinki (HEL) 2021-08-13 12:50 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1040

    2021-08-13 18:20 Oslo (OSL) 2021-08-13 20:25 Kraków (KRK)

Cena 684 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-08-05 07:10 Kraków (KRK) 2021-08-05 20:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W65033

    2021-08-05 07:10 Kraków (KRK) 2021-08-05 09:25 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1190

    2021-08-05 18:15 Oslo (OSL) 2021-08-05 20:40 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-12 17:35 Kraków (KRK) 2021-08-12 23:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4290

    2021-08-12 17:35 Helsinki (HEL) 2021-08-12 17:35 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4901

    2021-08-12 20:35 Sztokholm (ARN) 2021-08-12 22:25 Kraków (KRK)

Cena 729 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9716

    2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 08:50 Sztokholm (NYO)

  • DY

    DY4289

    2021-08-01 14:45 Sztokholm (ARN) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-12 10:55 Kraków (KRK) 2021-08-12 19:05 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    SK705

    2021-08-12 10:55 Helsinki (HEL) 2021-08-12 11:15 Sztokholm (ARN)

  • W6

    W65078

    2021-08-12 16:15 Sztokholm (NYO) 2021-08-12 18:05 Kraków (KRK)

Cena 748 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9716

    2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 08:50 Sztokholm (NYO)

  • DY

    DY4289

    2021-08-01 14:45 Sztokholm (ARN) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-13 17:35 Kraków (KRK) 2021-08-14 01:15 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4290

    2021-08-13 17:35 Helsinki (HEL) 2021-08-13 17:35 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR9715

    2021-08-13 22:30 Sztokholm (NYO) 2021-08-14 00:15 Kraków (KRK)

Cena 776 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9716

    2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 08:50 Sztokholm (NYO)

  • DY

    DY4289

    2021-08-01 14:45 Sztokholm (ARN) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-10 17:25 Kraków (KRK) 2021-08-11 01:55 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • AY

    AY915

    2021-08-10 17:25 Helsinki (HEL) 2021-08-10 18:35 Oslo (OSL)

  • W6

    W65034

    2021-08-10 22:50 Oslo (OSL) 2021-08-11 00:55 Kraków (KRK)

Cena 778 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9716

    2021-08-01 07:05 Kraków (KRK) 2021-08-01 08:50 Sztokholm (NYO)

  • DY

    DY4289

    2021-08-01 14:45 Sztokholm (ARN) 2021-08-01 16:40 Helsinki (HEL)

Podróż do Helsinki

2021-08-12 17:35 Kraków (KRK) 2021-08-12 23:25 Helsinki (HEL)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • DY

    DY4290

    2021-08-12 17:35 Helsinki (HEL) 2021-08-12 17:35 Sztokholm (ARN)

  • DY

    DY4901

    2021-08-12 20:35 Sztokholm (ARN) 2021-08-12 22:25 Kraków (KRK)

Cena 781 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

15 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-08-2020

    Wracam po przerwie i mam nadzieję że lot odbędzie się planowo i że nie bęzie problenó z wylotem/powrotem , nie wyobrażam sobie utknąć tam na dłuższy czas

  • 07-05-2020

    Czy to prawda że Norwegian planuje rozpoczęcie lotów dopiero w przyszłym roku?

  • 07-01-2020

    Jedna z nielicznych linii która nie wprowadziła opłat za duży bagaż podręczny 10kg. Helsinki w ofercie ma jeszcze chyba linia LOT z bagażem 8kg na pokładzie czyli mniejszym.

  • 10-12-2019

    Wszyscy chwalą sobie Norwegiana, ja też jestem pozytywnie zaskoczona, ceny umiarkowane, lot szybki. Bardzo dobre linie- sprawnie działające.

  • 08-08-2019

    Lot rewelacyjny, czas lotu: 2godz. 10min. Norwegian z Balic ma najlepsze połączenie do helsinek, w dodatku w cenie pozostał bagaż 10kg bezpłatnie, a inne linie pobierają za niego opłatę.

  • 16-04-2019

    Porównując Norwegiana do innych tanich linii to wypad dużo lepiej, ja sobie chwalę że ten kierunke jest dostępny z Krakowa właśnie tym przewoźnikiem

  • 26-02-2019

    Same linie jak każde inne, dla mnie nie ma to takiego znaczenia, ale i tak jest tak mało lotów do Helsinek że w zasadzie jestem zdany na Norwegiana chcąc nie chcąc

  • 17-12-2018

    Loty na tych liniach najbardziej lubię , sprawnie, miła obsługa, wygodnie, polecam

  • 06-11-2018

    Norwegian mnie zaskakuje, mało że lata bezpośrednio to jeszcze do Helsinek bardzo niskie ceny. Najlepsza oferta na rynku lotniczym.

  • 19-10-2018

    Fakt faktem ze na tej trasie lotów jest bardzo mało ale przynajmniej to sprawdza się w 100%

  • 12-09-2018

    Norwegian bardzo mało pobiera za lot do Helsinek. bardzo mało jest tak fajnych połączeń. Jedynie dwie godziny lotu. Extra. Znalazłam to czego szukałam.

  • 27-08-2018

    Bardzo fajny kierunek, miasto bardzo klimatyczne i warte odwiedzin

  • 06-08-2018

    Wbrew pozorom trochę ludzi korzysta z tego połączenia, ja latam sporadycznie ale sobie chwalę ten lot

  • 29-05-2018

    Ja też nie wiedziałam że Norwegian ma bezpośrednie połączenia z Krakowa, to mało wypromowany kierunek.

  • 25-05-2018

    Fiu fiu, Helsinki bezpośrednio? Ok kiedy te loty i do kiedy?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena