Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-05-01 - 2019-11-01
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Kraków - Turku, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Turku Airport Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Turku(TKU), portu lotniczego w zachodniej Finlandii w sezonie letnim od 1 maja 2019 oferują tanie linie Wizzair. Loty z Krakowa odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i soboty o godz 12:50, planowane lądowanie w Turku o godz 15:55. Powrotne połączenia relacji Turku-Kraków także 2 razy w tygodniu (środy, soboty) o godz 16:30-17:35. Zaplanuj swoją podróż już dzisiaj, kub tani lot do Finlandii(Turku). Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Pozostałe tanie loty do Turku

Tanie Loty z Krakowa do Finlandii

Informacje o lotach Kraków - Turku. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-12-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Turku (TKU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-05-05 13:50 Kraków (KRK) 2019-05-05 16:55 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5035

    2019-05-05 13:50 Kraków (KRK) 2019-05-05 16:55 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 702 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-05-05 15:35 Kraków (KRK) 2019-05-06 01:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7262

    2019-05-05 15:35 Kraków (KRK) 2019-05-05 18:10 Kiev (KBP)

  • BT

    1 . BT 405

    2019-05-05 21:35 Kiev (KBP) 2019-05-05 23:30 Riga (RIX)

  • BT

    1 . BT 359

    2019-05-06 00:30 Riga (RIX) 2019-05-06 01:35 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 932 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-05-05 17:20 Kraków (KRK) 2019-05-06 01:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3902

    2019-05-05 17:20 Kraków (KRK) 2019-05-05 18:15 Warsaw (WAW)

  • BT

    1 . BT 468

    2019-05-05 20:30 Warsaw (WAW) 2019-05-05 22:55 Riga (RIX)

  • BT

    1 . BT 359

    2019-05-06 00:30 Riga (RIX) 2019-05-06 01:35 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 995 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-05-05 20:10 Kraków (KRK) 2019-05-06 10:25 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3502

    2019-05-05 20:10 Kraków (KRK) 2019-05-05 21:30 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1 . W6 1751

    2019-05-06 08:00 Gdańsk (GDN) 2019-05-06 10:25 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 827 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-05-05 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-06 10:25 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3922

    2019-05-05 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-05 23:00 Warsaw (WAW)

  • LO

    1 . LO 3827

    2019-05-05 23:40 Warsaw (WAW) 2019-05-06 00:40 Gdańsk (GDN)

  • W6

    1 . W6 1751

    2019-05-06 08:00 Gdańsk (GDN) 2019-05-06 10:25 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 1073 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-05-05 23:00 Kraków (KRK) 2019-05-06 16:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 2 przesiadki

  • OE

    1 . OE 1305

    2019-05-05 23:00 Kraków (KRK) 2019-05-06 00:00 Vienna (VIE)

  • BT

    1 . BT 432

    2019-05-06 10:35 Vienna (VIE) 2019-05-06 13:50 Riga (RIX)

  • BT

    1 . BT 355

    2019-05-06 15:15 Riga (RIX) 2019-05-06 16:20 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 908 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-05-05 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-06 16:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3922

    2019-05-05 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-05 23:00 Warsaw (WAW)

  • BT

    1 . BT 462

    2019-05-06 10:00 Warsaw (WAW) 2019-05-06 12:25 Riga (RIX)

  • BT

    1 . BT 355

    2019-05-06 15:15 Riga (RIX) 2019-05-06 16:20 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 935 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-05-05 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-06 15:25 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 353

    2019-05-05 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-06 01:05 Helsinki (HEL)

  • AY

    1 . AY 223

    2019-05-06 14:50 Helsinki (HEL) 2019-05-06 15:25 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 1063 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-05-05 22:15 Kraków (KRK) 2019-05-06 16:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 17h 5m / 2 przesiadki

  • D8

    1 . D8 3565

    2019-05-05 22:15 Kraków (KRK) 2019-05-05 23:45 Copenhagen (CPH)

  • BT

    1 . BT 132

    2019-05-06 10:05 Copenhagen (CPH) 2019-05-06 12:40 Riga (RIX)

  • BT

    1 . BT 355

    2019-05-06 15:15 Riga (RIX) 2019-05-06 16:20 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 19:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5036

    2019-05-12 17:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 18:35 Turku (TKU)

Cena 1106 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-05-05 13:50 Kraków (KRK) 2019-05-05 16:55 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5035

    2019-05-05 13:50 Kraków (KRK) 2019-05-05 16:55 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2019-05-12 12:40 Kraków (KRK) 2019-05-12 16:25 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 45m / 1 przesiadka

  • SK

    1 . SK 4233

    2019-05-12 12:40 Stockholm (ARN) 2019-05-12 12:30 Turku (TKU)

  • SK

    1 . SK 1799

    2019-05-12 13:35 Kraków (KRK) 2019-05-12 15:25 Stockholm (ARN)

Cena 1113 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-12-2018

    Wiosna razem z Wizzairem zagości w krakowskim porcie, Turku chyba pierwszy raz poleci z Balic. Lotnisko się rozwija, widać to już od dawna. Wiele nowości u nas.

  • 30-11-2018

    To może na majówkę do Finlandii, czy to nie ciekawa propozycja? Przynajmniej nie tak oczywista jak loty do Rzymu czy Paryża. Jestem za odkrywaniem nowych, nieznanych miast. Brawo dla węgierskich linii, że dogadały się z Krakowem.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena