Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-06-05 - 2018-10-07
Promocja aktualna: do 2018-06-30

Lot na trasie Gdańsk - Turku, Wylot lotnisko : Gdansk Rebiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Turku Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty z Gdańska do Turku, miasta w Finlandii. Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2018 udostępnia tani przewoźnik Wizzair siedem razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska w poniedziałki i środy o godz 09:55, lądowanie w Turku o godz 12:20, we wtorki, czwartki i soboty loty w godzinach 12:10-14:45, natomiast w piątki i w niedziele lot dwa razy w ciągu dnia w godzinach 09:55-12:20 i w godz 19;15-21:40. Loty powrotne z Turku (TKU) do Gdańska także codziennie od poniedziałku do niedzieli. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 23.06.2018
  • 22.06.2018

Informacje o lotach Gdańsk - Turku. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Turku (TKU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 09:55 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 14:50 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1 . SK 786

    2018-08-02 09:55 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 11:15 Sztokholm (ARN)

  • SK

    1 . SK 4234

    2018-08-02 12:55 Sztokholm (ARN) 2018-08-02 14:50 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 06:25 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 10:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 360

    2018-08-09 06:25 Ryga (RIX) 2018-08-09 07:30 Turku (TKU)

  • BT

    1 . BT 465

    2018-08-09 09:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 09:20 Ryga (RIX)

Cena 1034 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 09:55 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 14:50 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1 . SK 786

    2018-08-02 09:55 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 11:15 Sztokholm (ARN)

  • SK

    1 . SK 4234

    2018-08-02 12:55 Sztokholm (ARN) 2018-08-02 14:50 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 17:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1752

    2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 16:35 Turku (TKU)

Cena 727 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 10:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:30 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / 1 przesiadka

  • AY

    1 . AY 1172

    2018-08-02 10:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 13:00 Helsinki (HEL)

  • AY

    1 . AY 223

    2018-08-02 14:55 Helsinki (HEL) 2018-08-02 15:30 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 06:25 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 10:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 360

    2018-08-09 06:25 Ryga (RIX) 2018-08-09 07:30 Turku (TKU)

  • BT

    1 . BT 465

    2018-08-09 09:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 09:20 Ryga (RIX)

Cena 2343 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 10:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:30 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / 1 przesiadka

  • AY

    1 . AY 1172

    2018-08-02 10:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 13:00 Helsinki (HEL)

  • AY

    1 . AY 223

    2018-08-02 14:55 Helsinki (HEL) 2018-08-02 15:30 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 17:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1752

    2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 16:35 Turku (TKU)

Cena 2029 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 13:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1751

    2018-08-02 13:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:35 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 17:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1752

    2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 16:35 Turku (TKU)

Cena 426 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 13:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1751

    2018-08-02 13:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:35 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 06:25 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 10:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 360

    2018-08-09 06:25 Ryga (RIX) 2018-08-09 07:30 Turku (TKU)

  • BT

    1 . BT 465

    2018-08-09 09:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 09:20 Ryga (RIX)

Cena 743 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 13:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1751

    2018-08-02 13:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-02 15:35 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 07:15 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 10:25 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / 1 przesiadka

  • AY

    1 . AY 230

    2018-08-09 07:15 Helsinki (HEL) 2018-08-09 07:50 Turku (TKU)

  • AY

    1 . AY 1171

    2018-08-09 08:25 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 09:25 Helsinki (HEL)

Cena 2304 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 01:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / 1 przesiadka

  • AY

    1 . AY 1174

    2018-08-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 00:05 Helsinki (HEL)

  • AY

    1 . AY 229

    2018-08-03 00:45 Helsinki (HEL) 2018-08-03 01:20 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 06:25 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 10:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • BT

    1 . BT 360

    2018-08-09 06:25 Ryga (RIX) 2018-08-09 07:30 Turku (TKU)

  • BT

    1 . BT 465

    2018-08-09 09:00 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 09:20 Ryga (RIX)

Cena 2343 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 01:20 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / 1 przesiadka

  • AY

    1 . AY 1174

    2018-08-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 00:05 Helsinki (HEL)

  • AY

    1 . AY 229

    2018-08-03 00:45 Helsinki (HEL) 2018-08-03 01:20 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 17:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1752

    2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 16:35 Turku (TKU)

Cena 2029 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2018-08-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 15:30 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 1 przesiadka

  • AY

    1 . AY 1174

    2018-08-02 21:05 Gdańsk (GDN) 2018-08-03 00:05 Helsinki (HEL)

  • AY

    1 . AY 223

    2018-08-03 14:55 Helsinki (HEL) 2018-08-03 15:30 Turku (TKU)

Podróż do Turku

2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 17:35 Turku (TKU)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1752

    2018-08-09 16:10 Gdańsk (GDN) 2018-08-09 16:35 Turku (TKU)

Cena 2029 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-04-2018

    Weekend majowy za 500 zł to zdecydowanie dobra oferta, może Turku odwiedzicie.

  • 22-03-2018

    FINLANDIA JEST FAJNA, GŁÓWNIE KOJARZY SIĘ CHYBA Z REKLAMOWANYM MASŁEM LURPAK ORAZ ZIELONYMI ŁĄKAMI. BARDZO PRZYJEMNE KLIMATY, MOŻNA JE ZOBACZYĆ KUPUJĄC TANIE BILETY.

  • 02-03-2018

    Turku w marcu od 39 złotych w jedna stronę, nie spodziewałam się tak niskich cen.

  • 06-11-2017

    Jak się loty rozkręcą to wejdą wyższe taryfy, jak na razie to jeden z nowszych kierunków, nie mogą od razu przywalić zbyt wysokich cen, najpierw trzeba dać ludziom poznać Turku, potem zdrożeją jak wszędzie.

  • 06-09-2017

    MAŁA POPULARNOŚĆ OZNACZA ŻE TURKU BĘDZIE MIAŁ NISKIE CENY, DO HELSINEK TO ZALEDWIE DWIE GODZINY DROGI.

  • 25-08-2017

    Turku lata poniedziałki, środy, czwartki i niedziele, lot bezpośredni, Tanie linie Wizzair.

  • 31-07-2017

    A od kiedy tak naprawdę lata Turku? Wydaje mi się że to połączenie jest od niedawna.

  • 13-07-2017

    W dodatku loty do Turku - stolicy aż pięć razy w tygodniu, może dlatego ilość pasażerów rozbija się na inne dni?

  • 30-06-2017

    Ciągle zadowalające ceny, widocznie Turku nie ma aż tak wielkiej popularności jak inne miasta.

  • 13-12-2016

    Przed świętami ceny od 39 złotych bez opłat ale i tak wielka przecena, kto zwlekał tym razem nie straci.

  • 14-11-2016

    Na loty zawsze znajda się chętni żeby skrócić sobie potencjalny czas podróży, w dodatku jak coś jest w promocji to tym bardziej. Dłowo SALE ściąga wszystkich amatorów tanich lotów.

  • 01-04-2016

    Do Finlandii ceny nadal niskie, Gdańsk-Turku ma raczej słabe zainteresowanie, czymś trzeba zachęcić turystów.

  • 13-05-2015

    Bardzo dobre ceny mają linie Wizzair, w maju najtaniej 79zł podstawa plus opłata transakcyjna, każdy kierunek ma indywidualne opłaty. Na Europę inaczej i USA inaczej. Niemniej jednak zawsze można tani lot do Finlandii wyszperać.

  • 22-09-2014

    Czy cena 59 zł 9 października obejmuje wszystkie oplaty i bagaże czy za cos się dopłaca. Nie chcę sie zdziwić na lotnisku. Ciągle mi się miesza które linie mają w cenie a ktore nie. Cena sugeruje że pewnie te nie mają ale warto się dopytać.

  • 22-08-2014

    Wyszukałam 30.08 - 03.09 za 138 złotych w dwie strony, to naprawdę opłacalny termin. Rzadko widuje się tak tanie loty i w dodatku bez przesiadek prosto i do celu.

  • 18-06-2013

    Do Finlandii wcale nie jest tak łatwo się dostać,tym bardziej doceniam to połaczenie

  • 11-02-2013

    3 razy w tygodniu tanie linie szybują do Turku, za co niezmiernie jestem wdzięczna, Finlandia to piękny kraj, szczególnie zimową porą, notabene ceny też są niższe.

  • 10-10-2012

    Biorąc po uwage jak mało jest połaczeń z Polski do Finlandii tanimi liniami to szczerze polecam to połączenie.

  • 25-04-2012

    Dobre loty, dobra cena, dobre, dobre linie. Jestem na TAK. Polecam wahającym się. Nie znajdziecie nic tańszego i to na pewno.

  • 18-04-2012

    mało jest połaczeń do Finlandi a to z Warszawy nie dosc ze bezpośrednie to jeszcze w rozsądnej cenie

  • 13-04-2012

    Najlepsze bezpośrednie połączenie w najlepszych cenach. Często latam liniami WizzAir - wszystko OK.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena