Wylot

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-12-09 - 2020-03-30
Promocja aktualna: do 2019-12-18

Lot na trasie Kraków - Marrakesz, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Menara Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Marrakeszu (Maroko) oferują linie Ryanair. Loty z Krakowa odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) o godz 07:25, planowany przylot do Marrakeszu o godz 11:05. Lot y powrotne na trasie Marrakesz - Kraków także 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki o godz 10:30-17:00. W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 połączenia są zawieszone. Rezerwuj swój tani bilet lotniczy z Krakowa do Marrakeszu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Marrakesz

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
872.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
872.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
872.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Marrakesz:
Kraków (KRK) -> Bruksela (CRL) -> Marrakesz (RAK)
Kraków (KRK) -> Bruksela (CRL) -> Santander (SDR) -> Marrakesz (RAK)
Kraków (KRK) -> Bruksela (BRU) -> Marrakesz (RAK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Marrakesz - Kraków:
Marrakesz (RAK) -> Mediolan (BGY) -> Kraków (KRK)
Marrakesz (RAK) -> Eindhoven (EIN) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Marrakesz z Warszawy (139.00zł taniej o 38%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Marrakesz

Informacje o lotach Kraków - Marrakesz. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Marrakesz (RAK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-02-06 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-06 20:55 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6729

    2020-02-06 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-06 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR8075

    2020-02-06 17:30 Bruksela (CRL) 2020-02-06 20:55 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-14 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-14 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-14 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-14 11:20 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-14 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-14 16:25 Kraków (KRK)

Cena 390 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-02-10 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-10 22:50 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6729

    2020-02-10 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-10 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6057

    2020-02-10 12:25 Bruksela (CRL) 2020-02-10 14:20 Santander (SDR)

  • FR

    FR1353

    2020-02-10 20:40 Santander (SDR) 2020-02-10 22:50 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-14 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-14 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-14 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-14 11:20 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-14 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-14 16:25 Kraków (KRK)

Cena 390 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-02-09 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-09 23:35 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6862

    2020-02-09 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-09 09:05 Bruksela (BRU)

  • FR

    FR5297

    2020-02-09 19:55 Bruksela (BRU) 2020-02-09 23:35 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-14 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-14 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-14 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-14 11:20 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-14 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-14 16:25 Kraków (KRK)

Cena 395 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-02-10 06:05 Kraków (KRK) 2020-02-10 19:40 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2020-02-10 06:05 Kraków (KRK) 2020-02-10 07:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3506

    2020-02-10 15:05 Londyn (LTN) 2020-02-10 19:40 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-14 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-14 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-14 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-14 11:20 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-14 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-14 16:25 Kraków (KRK)

Cena 402 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2020-02-06 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-06 20:55 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6729

    2020-02-06 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-06 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR8075

    2020-02-06 17:30 Bruksela (CRL) 2020-02-06 20:55 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-13 06:40 Kraków (KRK) 2020-02-13 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-13 06:40 Marrakesz (RAK) 2020-02-13 10:05 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-13 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-13 16:25 Kraków (KRK)

Cena 415 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2020-02-10 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-10 22:50 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6729

    2020-02-10 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-10 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6057

    2020-02-10 12:25 Bruksela (CRL) 2020-02-10 14:20 Santander (SDR)

  • FR

    FR1353

    2020-02-10 20:40 Santander (SDR) 2020-02-10 22:50 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-13 06:40 Kraków (KRK) 2020-02-13 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-13 06:40 Marrakesz (RAK) 2020-02-13 10:05 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-13 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-13 16:25 Kraków (KRK)

Cena 415 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2020-02-06 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-06 20:55 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6729

    2020-02-06 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-06 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR8075

    2020-02-06 17:30 Bruksela (CRL) 2020-02-06 20:55 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-13 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-13 18:00 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5896

    2020-02-13 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-13 11:40 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W65076

    2020-02-13 15:10 Eindhoven (EIN) 2020-02-13 17:00 Kraków (KRK)

Cena 418 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2020-02-10 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-10 22:50 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6729

    2020-02-10 06:30 Kraków (KRK) 2020-02-10 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6057

    2020-02-10 12:25 Bruksela (CRL) 2020-02-10 14:20 Santander (SDR)

  • FR

    FR1353

    2020-02-10 20:40 Santander (SDR) 2020-02-10 22:50 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-13 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-13 18:00 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5896

    2020-02-13 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-13 11:40 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W65076

    2020-02-13 15:10 Eindhoven (EIN) 2020-02-13 17:00 Kraków (KRK)

Cena 418 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-02-09 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-09 23:35 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6862

    2020-02-09 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-09 09:05 Bruksela (BRU)

  • FR

    FR5297

    2020-02-09 19:55 Bruksela (BRU) 2020-02-09 23:35 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-13 06:40 Kraków (KRK) 2020-02-13 17:25 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8847

    2020-02-13 06:40 Marrakesz (RAK) 2020-02-13 10:05 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2020-02-13 14:35 Mediolan (BGY) 2020-02-13 16:25 Kraków (KRK)

Cena 420 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-02-09 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-09 23:35 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6862

    2020-02-09 07:00 Kraków (KRK) 2020-02-09 09:05 Bruksela (BRU)

  • FR

    FR5297

    2020-02-09 19:55 Bruksela (BRU) 2020-02-09 23:35 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2020-02-13 07:55 Kraków (KRK) 2020-02-13 18:00 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5896

    2020-02-13 07:55 Marrakesz (RAK) 2020-02-13 11:40 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W65076

    2020-02-13 15:10 Eindhoven (EIN) 2020-02-13 17:00 Kraków (KRK)

Cena 423 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-08-2019

    Dobrze by było gdyby wznowiono to połączenia na okres zimowy, Po co tam latać latem jak jest gorąco, lepiej poza sezonem, Marrakesz sprawdza się najlepiej zimową porą.

  • 18-04-2019

    Tanie linie zawiesiły chwilowo Marrakesz. Musisz szukać innego lotu, pewnie z przesiadkami.

  • 14-03-2019

    Od kiedy na wakacjach lata Marrakesz? Nie mogę znaleźć bezpośredniego lotu z Balic.

  • 05-02-2019

    Takie egzotyczne kierunki na pewno robią wrażenie, warto poznawać inne kultury, obyczaje a takie loty bardzo temu sprzyjają

  • 30-10-2018

    CENY TEŻ BARDZO DOBRE, SPRAWDZAŁEM NA STYCZEŃ - REWELACJA. WARTO JUŻ KUPIĆ.

  • 05-10-2018

    Marakesz to bardzo egzotyczny kierunek, tanie linie szaleją w wyszukiwaniu fajnych połączeń. Do tej pory nie spotkałem się z taka propozycją tanich lotów. Dobra opcja dla żądnych nowych doświadczeń.

  • 13-07-2018

    Widac że bardzo mało wiesz, proponuje poczytać trochę a nie pytać w komentarzach

  • 15-06-2018

    A jest tam bezpiecznie? Obawiam się że to trochę dziki kraj.

  • 27-02-2018

    Na blogu http://blogpodrozniczy.com/ceny-w-maroku/ możecie sobie poczytać wszystko o cenach. Polecam: "Walutą w Maroku są dirhamy (dh). 1 euro to około 10,43 dirhama (dane na grudzień 2015). Do Maroka najlepiej zabrać euro. Pieniądze w Maroku można wymieniać w kantorach, bankach oraz na poczcie."

  • 09-01-2018

    Sam przelot jest tani, nie wiem jakie ceny tam obowiązują, czy jedzenie i hotel jest drogi, jak wszystko sie podliczy to wyjdzie pewnie niezła sumka. W Polsce nie jest tanio, a co dopiero tam w Marakeszu.

  • 15-12-2017

    Jak na ciężką sytuację finansową w kraju, gdzie ludzie nie zarabiają dużych pieniędzy, to przyznam że loty do Maroka z Krakowa wcale nie należą do drogich. Za 400 zł macie zapewniony weekend, czy to jest drogo? Nie sądzę !

  • 01-12-2017

    Loty na krotki czas pewnie nie wymagają wcześniejszego załatwiania wiz, to dobra wiadomość. Do Marrakeszu raczej większość lata turystycznie.

  • 20-11-2017

    Od 1 stycznia 2005 r. Polacy nie muszą posiadać wizy do Maroka, jeśli planowany przez nich pobyt na terenie tego kraju nie przekracza 90 dni. Macie odpowiedź zatem. Wystarczy sam paszport.

  • 16-10-2017

    Czy na podróz do Marakeszu potrzebne są jakieś dodatkowe dokumenty- pozwolenia, wizy, czy standardowo paszport sam wystarczy

  • 22-09-2017

    W grudniu Marrakesz ma dobre ceny, a i pogoda znośna, bo 18-20 stopni. Nie męczy tak jak w miesiącach wakacyjnych.

  • 19-09-2017

    Nie sądziłem że jest bezpośredni lot z Krakowa do Marakeszu. Tanie linie wymyślają egzotyczne loty w coraz większym tempie. Oby ta tendencja długo się utrzymywała.

  • 27-06-2017

    Najlepsze jest to że z lotniska Marrakesz do centrum jest jedynie 15 minut drogi.

  • 27-04-2017

    Lubimy takie egzotyczne loty, szczególnie jeśli są bardzo tanie :) czekam na dobre ceny.

  • 06-04-2017

    Marrakesz to rewelacyjny kierunek. Lot tylko 4 godziny w dodatku bezpośrednio z Balic, co za czasy. Extra extra extra. Sezon zaczyna się od listopada tak na full. Przełom października i listopada właściwie.

  • 09-02-2017

    Jeśli lubicie piasek w zębach, upały i ciągły hałas a także niesamowity ścisk na ulicach wybierzcie się do Maroka.

  • 08-02-2017

    No chwile poczekamy aż te loty ruszą ale na ten kierunek warto czekać ale bilety kupić już teraz, przynajmniej na nich zaoszczędzisz bo w Maroko ceny są bardzo wysokie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena