Wylot

Październik 2022

894 zł Październik
253 zł Listopad
320 zł Grudzień
216 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6 894zł
7
8
9 939zł
10
11
12
13 1418zł
14
15
16 931zł
17
18
19
20 1278zł
21
22
23 1334zł
24
25
26
27 1334zł
28
29
30
31 1025zł

Powrót

Październik 2022

433 zł Październik
467 zł Listopad
224 zł Grudzień
276 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6 1416zł
7
8
9 564zł
10
11
12
13 433zł
14
15
16 802zł
17
18
19
20 549zł
21
22
23 477zł
24
25
26
27 1756zł
28
29
30
31 844zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-29
Promocja aktualna: do 2022-10-05

Lot na trasie Berlin - Marrakesz, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Marrakesz-Tansift-Al-Hauz Linie lotnicze Ryanair .

Marrakeszt - miasto położone w zachodnim Maroku w podnóża Atlasu Wysokiego. Miasto obsługuje port lotniczy Marrakeszt Menara (RAK). W sezonie letnim 2022 bezpośrednie loty na ten port z berlińskiego lotniska Brandenburg oferują linie lotnicze Ryanair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Berlina w czwartki w godz 12:30, lądowanie o godz 15:50, loty w niedziele w godz 06:30-08:50. Loty na trasie Marrakeszt- Berlin również w czwartki w godz 06:45-12:05 oraz w niedziele w godz 09:15-15:35. Loty z Berlina do Marrakesztu w promocyjnych cenach.


Informacja o locie: Berlin - Marrakesz

Ile trwa lot Berlin - Marrakesz:
3h 20m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Marrakesz obecnie mają 125 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Berlin do Marrakesz
w obencym miesiącu jest(są) 2 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Marrakesz:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Marrakesz rezerwowano:
średnio 157 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
191.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
597.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
590.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
611.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Marrakesz:
Berlin (BER) -> Marsylia (MRS) -> Marrakesz (RAK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Marrakesz - Berlin:
Marrakesz (RAK) -> Mediolan (MXP) -> Berlin (BER)
Marrakesz (RAK) -> Amsterdam (AMS) -> Berlin (BER)
Marrakesz (RAK) -> Barcelona (BCN) -> Berlin (BER)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Marrakesz z Krakowa (223.00zł drożej o 16%), Warszawy (269.00zł drożej o 40%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Marrakesz

Oferty lotów z Berlin - Marrakesz. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-04 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Marrakesz (RAK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-03 07:40 Berlin (BER) 2022-12-03 14:00 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-03 07:40 Marrakesz (RAK) 2022-12-03 13:00 Berlin (BER)

Cena 729 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-01 07:45 Berlin (BER) 2022-12-01 14:05 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-01 07:45 Marrakesz (RAK) 2022-12-01 13:05 Berlin (BER)

Cena 672 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-01 07:45 Berlin (BER) 2022-12-01 14:05 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-01 07:45 Marrakesz (RAK) 2022-12-01 13:05 Berlin (BER)

Cena 672 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 17:25 Berlin (BER) 2022-11-26 23:40 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3388

    2022-11-26 17:25 Berlin (BER) 2022-11-26 19:30 Marsylia (MRS)

  • FR

    FR5152

    2022-11-26 21:55 Marsylia (MRS) 2022-11-26 23:40 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-01 07:45 Berlin (BER) 2022-12-01 14:05 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-01 07:45 Marrakesz (RAK) 2022-12-01 13:05 Berlin (BER)

Cena 672 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-04 10:25 Berlin (BER) 2022-12-04 19:40 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    U22592

    2022-12-04 10:25 Marrakesz (RAK) 2022-12-04 13:50 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR9

    2022-12-04 16:55 Mediolan (MXP) 2022-12-04 18:40 Berlin (BER)

Cena 692 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-03 07:40 Berlin (BER) 2022-12-03 14:00 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-03 07:40 Marrakesz (RAK) 2022-12-03 13:00 Berlin (BER)

Cena 729 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 17:25 Berlin (BER) 2022-11-26 23:40 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3388

    2022-11-26 17:25 Berlin (BER) 2022-11-26 19:30 Marsylia (MRS)

  • FR

    FR5152

    2022-11-26 21:55 Marsylia (MRS) 2022-11-26 23:40 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-03 07:40 Berlin (BER) 2022-12-03 14:00 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-03 07:40 Marrakesz (RAK) 2022-12-03 13:00 Berlin (BER)

Cena 731 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-05 12:50 Berlin (BER) 2022-12-05 22:30 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    U27950

    2022-12-05 12:50 Marrakesz (RAK) 2022-12-05 16:50 Amsterdam (AMS)

  • U2

    U25108

    2022-12-05 20:05 Amsterdam (AMS) 2022-12-05 21:30 Berlin (BER)

Cena 759 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-11-29 12:30 Berlin (BER) 2022-11-29 21:50 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3138

    2022-11-29 12:30 Marrakesz (RAK) 2022-11-29 15:55 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY1882

    2022-11-29 18:10 Barcelona (BCN) 2022-11-29 20:50 Berlin (BER)

Cena 776 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2022-11-21 12:20 Berlin (BER) 2022-11-21 15:40 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-21 12:20 Berlin (BER) 2022-11-21 15:40 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-01 07:45 Berlin (BER) 2022-12-01 14:05 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-01 07:45 Marrakesz (RAK) 2022-12-01 13:05 Berlin (BER)

Cena 777 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-11-24 13:30 Berlin (BER) 2022-11-24 16:50 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-24 13:30 Berlin (BER) 2022-11-24 16:50 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-01 07:45 Berlin (BER) 2022-12-01 14:05 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5475

    2022-12-01 07:45 Marrakesz (RAK) 2022-12-01 13:05 Berlin (BER)

Cena 782 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5474

    2022-11-26 13:25 Berlin (BER) 2022-11-26 16:45 Marrakesz (RAK)

Podróż do Marrakesz

2022-12-01 16:20 Berlin (BER) 2022-12-01 23:50 Marrakesz (RAK)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    U21690

    2022-12-01 16:20 Marrakesz (RAK) 2022-12-01 19:20 Nicea (NCE)

  • U2

    U25152

    2022-12-01 20:45 Nicea (NCE) 2022-12-01 22:50 Berlin (BER)

Cena 787 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena