Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-15 - 2019-10-20
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Warszawa - Marrakesz, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Menara Linie lotnicze Wizzair .

Marrakesz to liczące blisko milion mieszkańców miasto położone w zachodniej części Maroka u podnóża Atlasu Wysokiego, jest największą atrakcja kraju. Najbardziej kolorowe miasto Maroka, tętniące życiem, przyciąga co roku rzesze turystów spragnionych orientalnych smaków, kolorów, zapachów. Marrakesz uważany jest za najbardziej "afrykańskie" miasto Maroka.

Tanie linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z Warszawy do Marrakeszu (RAK). Połączenia dostępne są w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 dwa razy w tygodniu, wylot z warszawskiego lotniska Chopin w każdą środę i niedziele o godz 07:20, planowany przylot do Marrakesz o godzinie 11:20. Loty w relacji Marrakesz-Warszawa także 2 razy w tygodniu, w środy i w niedziele w godzinach 12:00-17:50. Bilety w promocyjnych cenach dostępne w sprzedaży już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacji biletów do Maroka. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.02.2019
  • 18.02.2019

Pozostałe tanie loty do Marrakesz

Tanie Loty z Warszawy do Maroko

Informacje o lotach Warszawa - Marrakesz. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-11 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Marrakesz (RAK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 07:45 Warsaw (WMI) 2019-04-02 23:15 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 5380

    2019-04-02 07:45 Memmingen (FMM) 2019-04-02 12:20 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 2405

    2019-04-02 16:15 London (STN) 2019-04-02 16:55 Memmingen (FMM)

  • FR

    1 . FR 2283

    2019-04-02 19:00 Warsaw (WMI) 2019-04-02 22:15 London (STN)

Cena 584 zł

Lot 2

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 02:50 Warsaw (WMI) 2019-04-02 22:15 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 2 przesiadki

  • UX

    1 . UX 1424

    2019-04-02 02:50 Madrid (MAD) 2019-04-02 05:45 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 5462

    2019-04-02 08:10 City of Brussels (CRL) 2019-04-02 10:30 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 1055

    2019-04-02 19:20 Warsaw (WMI) 2019-04-02 21:15 City of Brussels (CRL)

Cena 563 zł

Lot 3

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 12:55 Warsaw (WMI) 2019-04-03 10:50 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 19h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4009

    2019-04-02 12:55 Seville (SVQ) 2019-04-02 15:15 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 6445

    2019-04-02 18:20 City of Brussels (CRL) 2019-04-02 21:00 Seville (SVQ)

  • FR

    1 . FR 1057

    2019-04-03 07:55 Warsaw (WMI) 2019-04-03 09:50 City of Brussels (CRL)

Cena 585 zł

Lot 4

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 20:35 Warsaw (WMI) 2019-04-03 18:35 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 20h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 5294

    2019-04-02 20:35 Bordeaux (BOD) 2019-04-03 00:10 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 3087

    2019-04-03 09:00 Manchester (MAN) 2019-04-03 09:50 Bordeaux (BOD)

  • FR

    1 . FR 2666

    2019-04-03 14:10 Warsaw (WMI) 2019-04-03 17:35 Manchester (MAN)

Cena 605 zł

Lot 5

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 02:50 Warsaw (WMI) 2019-04-03 01:15 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 20h 25m / 2 przesiadki

  • UX

    1 . UX 1424

    2019-04-02 02:50 Madrid (MAD) 2019-04-02 05:45 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 5462

    2019-04-02 08:10 City of Brussels (CRL) 2019-04-02 10:30 Madrid (MAD)

  • W6

    1 . W6 1382

    2019-04-02 22:15 Warsaw (WAW) 2019-04-03 00:15 City of Brussels (CRL)

Cena 588 zł

Lot 6

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 19:30 Warsaw (WMI) 2019-04-03 19:50 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 22h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2217

    2019-04-02 19:30 Valencia (VLC) 2019-04-02 22:30 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 8322

    2019-04-03 12:15 London (STN) 2019-04-03 13:45 Valencia (VLC)

  • FR

    1 . FR 2669

    2019-04-03 15:35 Warsaw (WMI) 2019-04-03 18:50 London (STN)

Cena 542 zł

Lot 7

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:50 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1022

    2019-03-26 06:50 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 19:30 Warsaw (WMI) 2019-04-03 19:50 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 22h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2217

    2019-04-02 19:30 Valencia (VLC) 2019-04-02 22:30 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 8322

    2019-04-03 12:15 London (STN) 2019-04-03 13:45 Valencia (VLC)

  • FR

    1 . FR 2669

    2019-04-03 15:35 Warsaw (WMI) 2019-04-03 18:50 London (STN)

Cena 596 zł

Lot 8

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 12:55 Warsaw (WMI) 2019-04-03 13:30 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 22h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4009

    2019-04-02 12:55 Seville (SVQ) 2019-04-02 15:15 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 9667

    2019-04-02 21:55 Rome (FCO) 2019-04-03 00:30 Seville (SVQ)

  • W6

    1 . W6 1444

    2019-04-03 10:00 Warsaw (WAW) 2019-04-03 12:30 Rome (FCO)

Cena 605 zł

Lot 9

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 7022

    2019-03-26 06:30 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 33

    2019-03-26 11:55 Oslo (TRF) 2019-03-26 12:55 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 19:30 Warsaw (WMI) 2019-04-03 20:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 22h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2217

    2019-04-02 19:30 Valencia (VLC) 2019-04-02 22:30 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 9100

    2019-04-03 07:30 Paris (BVA) 2019-04-03 09:40 Valencia (VLC)

  • FR

    1 . FR 4055

    2019-04-03 17:10 Warsaw (WMI) 2019-04-03 19:20 Paris (BVA)

Cena 521 zł

Lot 10

Podróż z Warsaw

2019-03-26 06:50 Warsaw (WMI) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1022

    2019-03-26 06:50 Warsaw (WMI) 2019-03-26 08:30 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5996

    2019-03-26 15:05 London (STN) 2019-03-26 18:35 Madrid (MAD)

  • FR

    1 . FR 7752

    2019-03-26 21:15 Madrid (MAD) 2019-03-26 23:20 Marrakesh (RAK)

Podróż do Marrakesh

2019-04-02 19:30 Warsaw (WMI) 2019-04-03 20:20 Marrakesh (RAK)
Całkowity czas podróży : 22h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2217

    2019-04-02 19:30 Valencia (VLC) 2019-04-02 22:30 Marrakesh (RAK)

  • FR

    1 . FR 9100

    2019-04-03 07:30 Paris (BVA) 2019-04-03 09:40 Valencia (VLC)

  • FR

    1 . FR 4055

    2019-04-03 17:10 Warsaw (WMI) 2019-04-03 19:20 Paris (BVA)

Cena 574 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-11-2018

    Przełom listopada i powrót w grudniu ma do Maroka niskie ceny, więc i termin dobry i tanie bilety.

  • 16-10-2018

    Najlepsza pora żeby wybrać się do Maroka jest od marca do maja, lub od września do połowy listopada, wtedy temperatury są do15 stopni, fajnie się zwiedza.

  • 17-08-2018

    Tak rozbieżnych opinii na temat Marrakeszu nie słyszałam o żadnym innym mieście - jedno zachwalają inni mówia że porażka...nie pozostaje nic innego niż przekonać się samej

  • 02-07-2018

    Loty do Maroka może i kuszą ale zastanawiam się, czy nie lepiej uderzyć tam po sezonie, teraz pewnie jest strasznie gorąco i zamiast czerpać radość ze zwiedzania będzie to bolesne rozczarowanie z powodu upałów.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena