Wylot

Październik 2021

528 zł Październik
115 zł Listopad
78 zł Grudzień
188 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 528zł

Powrót

Październik 2021

148 zł Październik
72 zł Listopad
143 zł Grudzień
210 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 148zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-31 - 2022-03-31
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Kraków - Agadir, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Sus-Masa-Dara Linie lotnicze Ryanair .

Agadir to miasto położne w południowym Maroku, nad Oceanem Atlantyckim. Piękne plaże, ocean, górskie krajobrazy- wszystko to przyciąga turystów przez cały rok i sprawia że Agadir jest najpopularniejszym kurortem w Maroku. 22 km od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Agadir- All Massira, połączenia na ten port na sezon jesienno- zimowy 2021/2022 oferują linie lotnicze Ryanair. Loty starują od 31 października, realizowane są raz w tygodniu. Wylot z krakowskiego lotniska Balice odbywa się w każdą niedziele o godz 14:05, planowany przylot do Agadir o godzinie 17:45. Loty z Maroka do Krakowa realizowane także w niedziele, wylot o godz 18:10, planowany przylot do Krakwa o godz 23:50. Bilety dostępne w sprzedaży przez 7 dni w tygodniu, zapraszamy do zakupu.


Informacja o locie: Kraków - Agadir

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Agadir były oglądane 476 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Kraków do Agadir
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Agadir rezerwowano:
średnio 42 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
78.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
444.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
444.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
444.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Agadir:
Kraków (KRK) -> Monachium (MUC) -> Agadir (AGA)
Kraków (KRK) -> Paryż (CDG) -> Agadir (AGA)
Kraków (KRK) -> Amsterdam (AMS) -> Genewa (GVA) -> Agadir (AGA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Agadir - Kraków:
Agadir (AGA) -> Monachium (MUC) -> Kraków (KRK)
Agadir (AGA) -> Monachium (MUC) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Kraków (KRK)
Agadir (AGA) -> Genewa (GVA) -> Barcelona (BCN) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Grudzień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Agadir z Warszawy (426.00zł drożej o 446%), Katowic (619.00zł drożej o 693%), Wrocławia (559.00zł drożej o 616%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Agadir

Tanie Loty z Krakowa do Maroko

Informacje o lotach Kraków - Agadir. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Agadir (AGA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-12-12 06:25 Kraków (KRK) 2021-12-12 13:05 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1625

    2021-12-12 06:25 Kraków (KRK) 2021-12-12 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH684

    2021-12-12 09:10 Monachium (MUC) 2021-12-12 13:05 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-19 14:05 Kraków (KRK) 2021-12-20 00:15 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 9h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    LH685

    2021-12-19 14:05 Agadir (AGA) 2021-12-19 17:55 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1624

    2021-12-19 21:55 Monachium (MUC) 2021-12-19 23:15 Kraków (KRK)

Cena 773 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-12-12 06:25 Kraków (KRK) 2021-12-12 13:05 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1625

    2021-12-12 06:25 Kraków (KRK) 2021-12-12 07:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH684

    2021-12-12 09:10 Monachium (MUC) 2021-12-12 13:05 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-19 14:05 Kraków (KRK) 2021-12-20 00:10 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 2 przesiadki

  • LH

    LH685

    2021-12-19 14:05 Agadir (AGA) 2021-12-19 17:55 Monachium (MUC)

  • LH

    LH111

    2021-12-19 19:00 Monachium (MUC) 2021-12-19 20:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1370

    2021-12-19 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-12-19 23:10 Kraków (KRK)

Cena 896 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-12-10 19:55 Kraków (KRK) 2021-12-11 10:20 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U23818

    2021-12-10 19:55 Kraków (KRK) 2021-12-10 22:15 Paryż (CDG)

  • VY

    VY8108

    2021-12-11 06:55 Paryż (ORY) 2021-12-11 10:20 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-19 19:20 Kraków (KRK) 2021-12-20 13:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 2 przesiadki

  • U2

    U21510

    2021-12-19 19:20 Agadir (AGA) 2021-12-19 22:50 Genewa (GVA)

  • U2

    U21407

    2021-12-20 06:40 Genewa (GVA) 2021-12-20 08:05 Barcelona (BCN)

  • W6

    W65048

    2021-12-20 10:10 Barcelona (BCN) 2021-12-20 12:55 Kraków (KRK)

Cena 951 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2021-12-16 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-16 18:25 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1992

    2021-12-16 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-16 08:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1927

    2021-12-16 09:30 Amsterdam (AMS) 2021-12-16 11:00 Genewa (GVA)

  • U2

    U21509

    2021-12-16 14:55 Genewa (GVA) 2021-12-16 18:25 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-19 19:20 Kraków (KRK) 2021-12-20 13:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 2 przesiadki

  • U2

    U21510

    2021-12-19 19:20 Agadir (AGA) 2021-12-19 22:50 Genewa (GVA)

  • U2

    U21407

    2021-12-20 06:40 Genewa (GVA) 2021-12-20 08:05 Barcelona (BCN)

  • W6

    W65048

    2021-12-20 10:10 Barcelona (BCN) 2021-12-20 12:55 Kraków (KRK)

Cena 1017 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-12-12 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-12 18:30 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1992

    2021-12-12 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-12 08:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1927

    2021-12-12 09:30 Amsterdam (AMS) 2021-12-12 11:00 Genewa (GVA)

  • U2

    U21509

    2021-12-12 15:00 Genewa (GVA) 2021-12-12 18:30 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-19 19:20 Kraków (KRK) 2021-12-20 13:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 2 przesiadki

  • U2

    U21510

    2021-12-19 19:20 Agadir (AGA) 2021-12-19 22:50 Genewa (GVA)

  • U2

    U21407

    2021-12-20 06:40 Genewa (GVA) 2021-12-20 08:05 Barcelona (BCN)

  • W6

    W65048

    2021-12-20 10:10 Barcelona (BCN) 2021-12-20 12:55 Kraków (KRK)

Cena 1017 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2021-12-09 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-09 18:25 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1992

    2021-12-09 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-09 08:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1927

    2021-12-09 09:30 Amsterdam (AMS) 2021-12-09 11:00 Genewa (GVA)

  • U2

    U21509

    2021-12-09 14:55 Genewa (GVA) 2021-12-09 18:25 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-19 19:20 Kraków (KRK) 2021-12-20 13:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 2 przesiadki

  • U2

    U21510

    2021-12-19 19:20 Agadir (AGA) 2021-12-19 22:50 Genewa (GVA)

  • U2

    U21407

    2021-12-20 06:40 Genewa (GVA) 2021-12-20 08:05 Barcelona (BCN)

  • W6

    W65048

    2021-12-20 10:10 Barcelona (BCN) 2021-12-20 12:55 Kraków (KRK)

Cena 1068 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2021-12-16 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-16 18:25 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1992

    2021-12-16 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-16 08:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1927

    2021-12-16 09:30 Amsterdam (AMS) 2021-12-16 11:00 Genewa (GVA)

  • U2

    U21509

    2021-12-16 14:55 Genewa (GVA) 2021-12-16 18:25 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-22 11:05 Kraków (KRK) 2021-12-23 00:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 2 przesiadki

  • VY

    VY8109

    2021-12-22 11:05 Agadir (AGA) 2021-12-22 14:35 Paryż (ORY)

  • LO

    LO336

    2021-12-22 19:45 Paryż (CDG) 2021-12-22 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2021-12-22 23:00 Warszawa (WAW) 2021-12-22 23:55 Kraków (KRK)

Cena 1218 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2021-12-12 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-12 18:30 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1992

    2021-12-12 06:00 Kraków (KRK) 2021-12-12 08:00 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1927

    2021-12-12 09:30 Amsterdam (AMS) 2021-12-12 11:00 Genewa (GVA)

  • U2

    U21509

    2021-12-12 15:00 Genewa (GVA) 2021-12-12 18:30 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-22 11:05 Kraków (KRK) 2021-12-23 00:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 2 przesiadki

  • VY

    VY8109

    2021-12-22 11:05 Agadir (AGA) 2021-12-22 14:35 Paryż (ORY)

  • LO

    LO336

    2021-12-22 19:45 Paryż (CDG) 2021-12-22 22:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2021-12-22 23:00 Warszawa (WAW) 2021-12-22 23:55 Kraków (KRK)

Cena 1218 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2021-12-13 21:45 Kraków (KRK) 2021-12-14 12:05 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U22112

    2021-12-13 21:45 Kraków (KRK) 2021-12-13 23:15 Londyn (LTN)

  • U2

    U22213

    2021-12-14 07:10 Londyn (LTN) 2021-12-14 12:05 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-16 13:00 Kraków (KRK) 2021-12-17 00:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U28150

    2021-12-16 13:00 Agadir (AGA) 2021-12-16 15:45 Londyn (LGW)

  • W6

    W65004

    2021-12-16 20:25 Londyn (LTN) 2021-12-16 23:45 Kraków (KRK)

Cena 1279 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2021-12-10 19:55 Kraków (KRK) 2021-12-11 10:20 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U23818

    2021-12-10 19:55 Kraków (KRK) 2021-12-10 22:15 Paryż (CDG)

  • VY

    VY8108

    2021-12-11 06:55 Paryż (ORY) 2021-12-11 10:20 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2021-12-16 13:00 Kraków (KRK) 2021-12-17 00:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U28150

    2021-12-16 13:00 Agadir (AGA) 2021-12-16 15:45 Londyn (LGW)

  • W6

    W65004

    2021-12-16 20:25 Londyn (LTN) 2021-12-16 23:45 Kraków (KRK)

Cena 1284 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena