Wylot

Październik 2019

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2019

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-10-01 - 2020-03-25
Promocja aktualna: do 2019-10-21

Lot na trasie Katowice - Agadir, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Al Massira Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Katowic do Maroka Agadir. Linie lotnicze Wizzair oferują swoim pasażerom przeloty w każdy czwartek. Wylot z Katowic o godz 15:35, przylot do Agadir o godz 19:30. Lot powrotny z Maroka do Katowic wg rozkładu planowany jest raz w tygodniu w czwartek o godz 20:10-01:55. W sezonie letnim 2019 loty z Katowic do Agadir zostają zawieszone. Promocyjne ceny biletów lotniczych do Agadir z Katowic - rezerwacja online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Agadir

Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Agadir:
Katowice (KTW) -> Dortmund (DTM) -> Wiedeń (VIE) -> Agadir (AGA)
Katowice (KTW) -> Dortmund (DTM) -> Wiedeń (VIE) -> Mediolan (BGY) -> Agadir (AGA)
Katowice (KTW) -> Londyn (STN) -> Mediolan (BGY) -> Agadir (AGA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Agadir - Katowice:
Agadir (AGA) -> Mediolan (BGY) -> Katowice (KTW)
Agadir (AGA) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN) -> Dortmund (DTM) -> Katowice (KTW)
Agadir (AGA) -> Mediolan (BGY) -> Londyn (STN) -> Katowice (KTW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Agadir z Warszawy (426.00zł taniej o 32%), Wrocławia (559.00zł taniej o 10%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Agadir

Informacje o lotach Katowice - Agadir. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-10-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Agadir (AGA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6915

    2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-29 19:35 Dortmund (DTM)

  • W6

    W62842

    2019-11-30 08:15 Dortmund (DTM) 2019-11-30 09:50 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE130

    2019-11-30 13:10 Wiedeń (VIE) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 356 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2019-11-28 06:45 Katowice (KTW) 2019-11-29 10:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 27h 55m / 3 przesiadki

  • FR

    FR6892

    2019-11-28 06:45 Katowice (KTW) 2019-11-28 08:20 Dortmund (DTM)

  • W6

    W62842

    2019-11-28 12:45 Dortmund (DTM) 2019-11-28 14:15 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE318

    2019-11-28 18:45 Wiedeń (VIE) 2019-11-28 20:05 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3273

    2019-11-29 07:00 Mediolan (BGY) 2019-11-29 10:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 440 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2019-12-01 14:40 Katowice (KTW) 2019-12-02 19:00 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 28h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8267

    2019-12-01 14:40 Katowice (KTW) 2019-12-01 16:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2019-12-02 08:05 Londyn (STN) 2019-12-02 11:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3273

    2019-12-02 15:20 Mediolan (BGY) 2019-12-02 19:00 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 446 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2019-12-02 15:05 Katowice (KTW) 2019-12-03 17:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8267

    2019-12-02 15:05 Katowice (KTW) 2019-12-02 16:30 Londyn (STN)

  • OE

    OE327

    2019-12-02 19:35 Londyn (STN) 2019-12-02 22:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE130

    2019-12-03 13:25 Wiedeń (VIE) 2019-12-03 17:55 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 457 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2019-11-30 12:50 Katowice (KTW) 2019-12-01 16:55 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 28h 5m / 3 przesiadki

  • W6

    W61131

    2019-11-30 12:50 Katowice (KTW) 2019-11-30 14:35 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5831

    2019-11-30 18:35 Mediolan (BGY) 2019-11-30 20:15 Bordeaux (BOD)

  • FR

    FR5221

    2019-12-01 07:55 Bordeaux (BOD) 2019-12-01 09:55 Fez (FEZ)

  • 3O

    3O706

    2019-12-01 15:35 Fez (FEZ) 2019-12-01 16:55 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 463 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2019-11-28 14:35 Katowice (KTW) 2019-11-29 10:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 20h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8267

    2019-11-28 14:35 Katowice (KTW) 2019-11-28 16:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR4198

    2019-11-28 20:05 Londyn (STN) 2019-11-28 23:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3273

    2019-11-29 07:00 Mediolan (BGY) 2019-11-29 10:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 468 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6915

    2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-29 19:35 Dortmund (DTM)

  • W6

    W62842

    2019-11-30 08:15 Dortmund (DTM) 2019-11-30 09:50 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE130

    2019-11-30 13:10 Wiedeń (VIE) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-06 11:05 Katowice (KTW) 2019-12-07 12:25 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 24h 20m / 3 przesiadki

  • FR

    FR3274

    2019-12-06 11:05 Agadir (AGA) 2019-12-06 14:45 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2019-12-06 21:40 Mediolan (BGY) 2019-12-06 23:45 Gdańsk (GDN)

  • W6

    W61661

    2019-12-07 06:40 Gdańsk (GDN) 2019-12-07 08:20 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR6893

    2019-12-07 09:50 Dortmund (DTM) 2019-12-07 11:25 Katowice (KTW)

Cena 473 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6915

    2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-29 19:35 Dortmund (DTM)

  • W6

    W62842

    2019-11-30 08:15 Dortmund (DTM) 2019-11-30 09:50 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE130

    2019-11-30 13:10 Wiedeń (VIE) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 15:10 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 18h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4191

    2019-12-10 06:30 Mediolan (BGY) 2019-12-10 07:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8266

    2019-12-10 11:00 Londyn (STN) 2019-12-10 14:10 Katowice (KTW)

Cena 479 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6915

    2019-11-29 18:00 Katowice (KTW) 2019-11-29 19:35 Dortmund (DTM)

  • W6

    W62842

    2019-11-30 08:15 Dortmund (DTM) 2019-11-30 09:50 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE130

    2019-11-30 13:10 Wiedeń (VIE) 2019-11-30 17:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-10 20:05 Katowice (KTW) 2019-12-11 15:10 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 18h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3034

    2019-12-10 20:05 Agadir (AGA) 2019-12-10 22:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8266

    2019-12-11 11:00 Londyn (STN) 2019-12-11 14:10 Katowice (KTW)

Cena 496 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2019-12-02 18:30 Katowice (KTW) 2019-12-03 19:40 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 25h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8277

    2019-12-02 18:30 Katowice (KTW) 2019-12-02 19:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR3033

    2019-12-03 14:50 Londyn (STN) 2019-12-03 19:40 Agadir (AGA)

Podróż do Agadir

2019-12-09 19:25 Katowice (KTW) 2019-12-10 17:45 Agadir (AGA)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3274

    2019-12-09 19:25 Agadir (AGA) 2019-12-09 23:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2019-12-10 15:05 Mediolan (BGY) 2019-12-10 16:45 Katowice (KTW)

Cena 501 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-06-2019

    Może tanie linie przeliczyły się co do kierunku i nie miały zbyt wielu chętnych, albo za drogie opłaty lotniskowe?

  • 28-11-2018

    Co to za epizod z tym Agadirem? Bardzo krótko latał, co jest przyczyną zawieszenia?

  • 30-08-2018

    JAK NA RAZIE NIE MA OFICJALNYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH LOTÓW DO MAROKA. POCZEKAMY MOŻE PO WAKACJACH TEMAT RUSZY NA NOWO.

  • 02-03-2018

    Agadir lata do 22 marca, a co potem z tymi lotami? Od kiedy kolejne wznowienie?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena