Wylot

Luty 2020

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Powrót

Luty 2020

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-02-14 - 2020-10-31
Promocja aktualna: do 2020-02-23

Lot na trasie Berlin - Kefalonia, Wylot lotnisko : Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Kefalonia Airport Linie lotnicze Ryanair .

Kefalinia grecka wyspa na Morzy Jońskim, największa z Wysp Jońskich. 9 km od stolicy wyspy Argostoli znajduję się międzynarodowy port lotniczy Kefalina (EFL). W sezonie letnim 2020 linie lotnicze Easy Jet oferują bezpośrednie loty z berlińskiego lotniska Tegel do Kefaliny. Loty realizowane od kwietnia dwa razy w tygodniu. Wylot z Berlina w poniedziałki w godz12:50. lądowanie w Grecji w godz 16:35, loty w piątki w godz 12:10-15:55. Loty z Kefaliny do Berlina w poniedziałki w godz 17:15-19:00 i w piątki w godz 16:35-18:20. Od 24 czerwca linie Easy Jet wprowadzają dodatkowe połączenie na tej trasie w środy i soboty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów.


Informacja o locie: Berlin - Kefalonia

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Kefalonia:
Berlin (TXL) -> Kraków (KRK) -> Ateny (ATH) -> Zakintos (ZTH) -> Kefalonia (EFL)
Berlin (TXL) -> Ateny (ATH) -> Kefalonia (EFL)
Berlin (TXL) -> Ateny (ATH) -> Zakintos (ZTH) -> Kefalonia (EFL)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kefalonia - Berlin:
Kefalonia (EFL) -> Ateny (ATH) -> Heraklion (HER) -> Berlin (TXL)
Kefalonia (EFL) -> Ateny (ATH) -> Kraków (KRK) -> Berlin (TXL)
Kefalonia (EFL) -> Ateny (ATH) -> Budapeszt (BUD) -> Berlin (TXL)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Berlina do Grecja

Informacje o lotach Berlin - Kefalonia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-02-19 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Berlin (TXL) - Kefalonia (EFL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2020-03-18 06:00 Berlin (TXL) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    FR2697

    2020-03-18 06:00 Berlin (TXL) 2020-03-18 07:15 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2611

    2020-03-18 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-18 14:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2020-03-19 08:00 Ateny (ATH) 2020-03-19 09:00 Zakintos (ZTH)

  • GQ

    GQ41

    2020-03-19 09:25 Zakintos (ZTH) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-30 12:55 Berlin (TXL) 2020-03-31 00:00 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ261

    2020-03-30 12:55 Kefalonia (EFL) 2020-03-30 13:55 Ateny (ATH)

  • V7

    V74254

    2020-03-30 16:00 Ateny (ATH) 2020-03-30 17:00 Heraklion (HER)

  • FR

    FR31

    2020-03-30 20:45 Heraklion (HER) 2020-03-30 23:00 Berlin (TXL)

Cena 731 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-18 08:25 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 23h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U25937

    2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-17 11:35 Ateny (ATH)

  • OA

    OA292

    2020-03-18 07:25 Ateny (ATH) 2020-03-18 08:25 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-27 15:45 Berlin (TXL) 2020-03-28 11:30 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 2 przesiadki

  • OA

    OA297

    2020-03-27 15:45 Kefalonia (EFL) 2020-03-27 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2610

    2020-03-28 06:20 Ateny (ATH) 2020-03-28 07:45 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2696

    2020-03-28 09:15 Kraków (KRK) 2020-03-28 10:30 Berlin (TXL)

Cena 742 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-03-18 16:50 Berlin (TXL) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • A3

    A3823

    2020-03-18 16:50 Berlin (TXL) 2020-03-18 20:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2020-03-19 08:00 Ateny (ATH) 2020-03-19 09:00 Zakintos (ZTH)

  • GQ

    GQ41

    2020-03-19 09:25 Zakintos (ZTH) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-27 15:45 Berlin (TXL) 2020-03-28 11:30 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 2 przesiadki

  • OA

    OA297

    2020-03-27 15:45 Kefalonia (EFL) 2020-03-27 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2610

    2020-03-28 06:20 Ateny (ATH) 2020-03-28 07:45 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2696

    2020-03-28 09:15 Kraków (KRK) 2020-03-28 10:30 Berlin (TXL)

Cena 785 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-18 08:25 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 23h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U25937

    2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-17 11:35 Ateny (ATH)

  • OA

    OA292

    2020-03-18 07:25 Ateny (ATH) 2020-03-18 08:25 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-27 15:45 Berlin (TXL) 2020-03-28 10:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 19h 5m / 2 przesiadki

  • OA

    OA297

    2020-03-27 15:45 Kefalonia (EFL) 2020-03-27 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1242

    2020-03-27 22:45 Ateny (ATH) 2020-03-27 23:50 Budapeszt (BUD)

  • U2

    U25652

    2020-03-28 08:20 Budapeszt (BUD) 2020-03-28 09:50 Berlin (TXL)

Cena 785 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-18 11:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 27h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    U25937

    2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-17 11:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ260

    2020-03-18 10:40 Ateny (ATH) 2020-03-18 11:40 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-30 12:55 Berlin (TXL) 2020-03-31 00:00 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ261

    2020-03-30 12:55 Kefalonia (EFL) 2020-03-30 13:55 Ateny (ATH)

  • V7

    V74254

    2020-03-30 16:00 Ateny (ATH) 2020-03-30 17:00 Heraklion (HER)

  • FR

    FR31

    2020-03-30 20:45 Heraklion (HER) 2020-03-30 23:00 Berlin (TXL)

Cena 809 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-18 08:25 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 23h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    U25937

    2020-03-17 07:40 Berlin (TXL) 2020-03-17 11:35 Ateny (ATH)

  • OA

    OA292

    2020-03-18 07:25 Ateny (ATH) 2020-03-18 08:25 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-30 12:55 Berlin (TXL) 2020-03-31 00:00 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ261

    2020-03-30 12:55 Kefalonia (EFL) 2020-03-30 13:55 Ateny (ATH)

  • V7

    V74254

    2020-03-30 16:00 Ateny (ATH) 2020-03-30 17:00 Heraklion (HER)

  • FR

    FR31

    2020-03-30 20:45 Heraklion (HER) 2020-03-30 23:00 Berlin (TXL)

Cena 811 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2020-03-18 06:00 Berlin (TXL) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    FR2697

    2020-03-18 06:00 Berlin (TXL) 2020-03-18 07:15 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2611

    2020-03-18 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-18 14:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2020-03-19 08:00 Ateny (ATH) 2020-03-19 09:00 Zakintos (ZTH)

  • GQ

    GQ41

    2020-03-19 09:25 Zakintos (ZTH) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-30 15:45 Berlin (TXL) 2020-03-31 00:00 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 2 przesiadki

  • OA

    OA293

    2020-03-30 15:45 Kefalonia (EFL) 2020-03-30 16:40 Ateny (ATH)

  • OA

    OA318

    2020-03-30 17:20 Ateny (ATH) 2020-03-30 18:10 Heraklion (HER)

  • FR

    FR31

    2020-03-30 20:45 Heraklion (HER) 2020-03-30 23:00 Berlin (TXL)

Cena 824 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2020-03-18 16:50 Berlin (TXL) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • A3

    A3823

    2020-03-18 16:50 Berlin (TXL) 2020-03-18 20:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2020-03-19 08:00 Ateny (ATH) 2020-03-19 09:00 Zakintos (ZTH)

  • GQ

    GQ41

    2020-03-19 09:25 Zakintos (ZTH) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-30 15:45 Berlin (TXL) 2020-03-31 16:25 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 1 przesiadka

  • OA

    OA293

    2020-03-30 15:45 Kefalonia (EFL) 2020-03-30 16:40 Ateny (ATH)

  • U2

    U25938

    2020-03-31 13:20 Ateny (ATH) 2020-03-31 15:25 Berlin (TXL)

Cena 823 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-03-18 16:50 Berlin (TXL) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 2 przesiadki

  • A3

    A3823

    2020-03-18 16:50 Berlin (TXL) 2020-03-18 20:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2020-03-19 08:00 Ateny (ATH) 2020-03-19 09:00 Zakintos (ZTH)

  • GQ

    GQ41

    2020-03-19 09:25 Zakintos (ZTH) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-27 15:45 Berlin (TXL) 2020-03-28 10:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 19h 5m / 2 przesiadki

  • OA

    OA297

    2020-03-27 15:45 Kefalonia (EFL) 2020-03-27 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1242

    2020-03-27 22:45 Ateny (ATH) 2020-03-27 23:50 Budapeszt (BUD)

  • U2

    U25652

    2020-03-28 08:20 Budapeszt (BUD) 2020-03-28 09:50 Berlin (TXL)

Cena 828 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-03-18 06:00 Berlin (TXL) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 3 przesiadki

  • FR

    FR2697

    2020-03-18 06:00 Berlin (TXL) 2020-03-18 07:15 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2611

    2020-03-18 11:20 Kraków (KRK) 2020-03-18 14:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2020-03-19 08:00 Ateny (ATH) 2020-03-19 09:00 Zakintos (ZTH)

  • GQ

    GQ41

    2020-03-19 09:25 Zakintos (ZTH) 2020-03-19 09:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2020-03-25 12:10 Berlin (TXL) 2020-03-25 21:35 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ261

    2020-03-25 12:10 Kefalonia (EFL) 2020-03-25 13:10 Ateny (ATH)

  • U2

    U25938

    2020-03-25 18:20 Ateny (ATH) 2020-03-25 20:35 Berlin (TXL)

Cena 829 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena