Największe miasto nad rzeką Ren w Nadrenii-Westfalii położone na zachodzie Niemiec pomiędzy Bonn i Dusseldorfem. Znane jako duży ośrodek przemysłowy, jego nazwa oznacza osadę rolniczą. Miasto posiada cenne zabytki, muzea, średniowieczne romańskie kościoły, nadreńskie plaże, jarmarki oraz najstarszą fabrykę perfum. Zachwyca i ciekawi, przyciąga turystów z różnych stron świata.

 

Bezpośrednie tanie loty oferują tanie linie Wizzair. Z lotniska w Katowicach dostępne są połączenia trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty, natomiast z Krakowa do Kolonii/Bonn tanie linie Wizzair proponują loty dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Z Warszawy i Krakowa swoje loty polecają linie Austrian, KLM czy Air France.

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-11-23 14:25 Gdańsk (GDN) 2019-11-23 16:10 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    W61671

    2019-11-23 14:25 Gdańsk (GDN) 2019-11-23 16:10 Kolonia (CGN)

Podróż do Kolonia

2019-11-30 16:40 Gdańsk (GDN) 2019-11-30 19:15 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W61672

    2019-11-30 16:40 Kolonia (CGN) 2019-11-30 18:15 Gdańsk (GDN)

Cena 371 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2019-12-12 18:40 Katowice (KTW) 2019-12-12 20:25 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6868

    2019-12-12 18:40 Katowice (KTW) 2019-12-12 20:25 Kolonia (CGN)

Podróż do Kolonia

2019-12-17 12:55 Katowice (KTW) 2019-12-17 15:40 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6869

    2019-12-17 12:55 Kolonia (CGN) 2019-12-17 14:40 Katowice (KTW)

Cena 98 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2019-12-02 21:55 Warszawa (WMI) 2019-12-02 23:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1405

    2019-12-02 21:55 Warszawa (WMI) 2019-12-02 23:50 Kolonia (CGN)

Podróż do Kolonia

2019-12-09 19:45 Warszawa (WMI) 2019-12-09 22:30 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1404

    2019-12-09 19:45 Kolonia (CGN) 2019-12-09 21:30 Warszawa (WMI)

Cena 170 zł

Komentarze
i oceny

Kolonia

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-04-2012

    Najlepsze ceny i bezpośrednio polecam tanie linie Wizzair. Mieszkam na śląsku, latam z Katowic. Najlepsze połączenie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena