Miasto w Szwecji, położone w pobliżu ujścia rzeki Gota, na Półwyspie Scania na zachodnim wybrzeżu. Miasto muzeów i zabytków, drugie co do wielkości w kraju. Oferuje wiele pięknych miejsc, przyciąga turystów licznymi bulwarami i kawiarniami. To znane centrum sportowe i kulturalne.

Najdogodniejsze bezpośrednie loty do Goteborga polecają tanie linie Wizzair. W okresie letnim z Gdańska proponują loty trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Połączenia z Warszawy do Goteborga tanimi liniami Wizzair odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych do Goteborga.

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2019-08-12 17:00 Wrocław (WRO) 2019-08-12 18:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • W6

    W61873

    2019-08-12 17:00 Wrocław (WRO) 2019-08-12 18:35 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2019-08-19 19:05 Wrocław (WRO) 2019-08-19 21:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61874

    2019-08-19 19:05 Göteborg (GOT) 2019-08-19 20:35 Wrocław (WRO)

Cena 141 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-08-14 17:20 Gdańsk (GDN) 2019-08-14 18:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61735

    2019-08-14 17:20 Gdańsk (GDN) 2019-08-14 18:35 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2019-08-21 19:05 Gdańsk (GDN) 2019-08-21 21:20 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61736

    2019-08-21 19:05 Göteborg (GOT) 2019-08-21 20:20 Gdańsk (GDN)

Cena 141 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2019-08-07 20:45 Warszawa (WMI) 2019-08-07 22:15 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR547

    2019-08-07 20:45 Warszawa (WMI) 2019-08-07 22:15 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2019-08-21 22:40 Warszawa (WMI) 2019-08-22 01:15 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR546

    2019-08-21 22:40 Göteborg (GOT) 2019-08-22 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 96 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-08-10 07:05 Kraków (KRK) 2019-08-10 09:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4010

    2019-08-10 07:05 Kraków (KRK) 2019-08-10 09:00 Göteborg (GOT)

Podróż do Göteborg

2019-08-17 09:25 Kraków (KRK) 2019-08-17 12:15 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4011

    2019-08-17 09:25 Göteborg (GOT) 2019-08-17 11:15 Kraków (KRK)

Cena 254 zł

Komentarze
i oceny

Goteborg

4,5 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-06-2015

    Z tego co się zorientowałam to jedynie Warszawa lata z Polski nic innego bezpośredniego, z Katowic czasem nie było dawniej lotów???? może i były ale to juz przeszłość.

  • 28-02-2012

    Do Szwecji latam tanimi liniami z Warszawy i cieszę się, bo ceny są naprawdę dobre, a loty bezpośrednie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena