Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-01 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Budapeszt, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Ferihegy Int. Apt Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Budapesztu. Wyloty z lotniska Warszawa Okęcie w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 realizowane są cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Z Warszawy wylecimy o godz 07:10, planowany przylot do Budapesztu o 08:20. Loty powrotne także 4 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, wylot z Budapesztu o godz 08:50, planowane lądowanie w Warszawie o godzinie 10:00. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Warszawa - Budapeszt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Budapeszt (BUD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 11:00 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2467

    2018-01-10 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 10:00 Budapeszt (BUD)

Cena 348 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 12:45 Warszawa (WAW) 2018-01-11 00:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8411

    2018-01-10 12:45 Mediolan (BGY) 2018-01-10 14:20 Budapeszt (BUD)

  • FR

    1. FR 3898

    2018-01-10 21:10 Warszawa (WMI) 2018-01-10 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 491 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 06:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8415

    2018-01-10 06:50 Bruksela (CRL) 2018-01-10 09:00 Budapeszt (BUD)

  • FR

    1. FR 1055

    2018-01-10 18:15 Warszawa (WMI) 2018-01-10 20:15 Bruksela (CRL)

Cena 415 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 06:15 Warszawa (WAW) 2018-01-10 20:55 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2271

    2018-01-10 06:15 Eindhoven (EIN) 2018-01-10 08:20 Budapeszt (BUD)

  • FR

    1. FR 4021

    2018-01-10 18:05 Warszawa (WMI) 2018-01-10 19:55 Eindhoven (EIN)

Cena 453 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 06:15 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 14h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2281

    2018-01-10 06:15 Bruksela (CRL) 2018-01-10 08:20 Budapeszt (BUD)

  • FR

    1. FR 1055

    2018-01-10 18:15 Warszawa (WMI) 2018-01-10 20:15 Bruksela (CRL)

Cena 398 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-03 20:20 Warszawa (WMI) 2018-01-04 11:00 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4022

    2018-01-03 20:20 Warszawa (WMI) 2018-01-03 22:25 Eindhoven (EIN)

  • W6

    1. W6 2272

    2018-01-04 09:05 Eindhoven (EIN) 2018-01-04 11:00 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 08:50 Warszawa (WMI) 2018-01-10 11:00 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2467

    2018-01-10 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 10:00 Budapeszt (BUD)

Cena 511 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 18:15 Warszawa (WAW) 2018-01-11 10:00 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 14h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2283

    2018-01-10 18:15 Bruksela (CRL) 2018-01-10 20:20 Budapeszt (BUD)

  • FR

    1. FR 1057

    2018-01-11 07:00 Warszawa (WMI) 2018-01-11 09:00 Bruksela (CRL)

Cena 388 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 06:50 Warszawa (WAW) 2018-01-11 00:10 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8415

    2018-01-10 06:50 Bruksela (CRL) 2018-01-10 09:00 Budapeszt (BUD)

  • W6

    1. W6 1382

    2018-01-10 21:15 Warszawa (WAW) 2018-01-10 23:10 Bruksela (CRL)

Cena 439 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2468

    2018-01-03 07:10 Warszawa (WAW) 2018-01-03 08:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 06:15 Warszawa (WAW) 2018-01-11 00:10 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2281

    2018-01-10 06:15 Bruksela (CRL) 2018-01-10 08:20 Budapeszt (BUD)

  • W6

    1. W6 1382

    2018-01-10 21:15 Warszawa (WAW) 2018-01-10 23:10 Bruksela (CRL)

Cena 422 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-03 20:20 Warszawa (WMI) 2018-01-04 20:45 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 24h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4022

    2018-01-03 20:20 Warszawa (WMI) 2018-01-03 22:25 Eindhoven (EIN)

  • W6

    1. W6 2274

    2018-01-04 18:50 Eindhoven (EIN) 2018-01-04 20:45 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2018-01-10 08:50 Warszawa (WMI) 2018-01-10 11:00 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 2467

    2018-01-10 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 10:00 Budapeszt (BUD)

Cena 462 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 31-07-2017

    Czy loty do Budapesztu będą dostępne cały rok?

  • 10-07-2017

    Budapeszt w sierpniu bardzo przystępnie.

  • 30-01-2017

    W tym roku królowała Polska na tzw domówkach. A tak serio Budapeszt bardzo fajne miasto, a Wizzair ma tanie loty.

  • 22-12-2016

    Sylwester w Budapeszcie to dobry patent na brak pomysłu. Tanie hotele, miasto piękne, kupujcie.

  • 19-10-2016

    Budapeszt jest piękny za dnie, a nocą to już szczególnie. Wybierzcie się koniecznie.

  • 07-09-2016

    BUDAPESZT LATA CAŁY ROK - ZDĄŻĘ ZATEM ZAŁAPAĆ SIĘ NA JAKIŚ DOBRY TERMIN. KAŻDY POLECA TO MIASTO JAKO FAJNY WYPAD WEEKENDOWY.

  • 22-08-2016

    Budapeszt odwiedzam regularnie - kocham to miasto.

  • 16-08-2016

    jedno z moich ulubionych miejsc, choć zawsze jechałąm tam samochodem, teraz chetnie polece

  • 14-07-2016

    Też mi się marzy Balaton, dawno temu miałam okazje tam wstąpić przejeżdżając na Chorwację i chętnie pobyłabym tam kilka dni a jak system pokazuje codziennie jakiś wylot to nie ma lepszej opcji.

  • 24-06-2016

    W Budapeszcie jeszcze nie miałem okazji być, ale polecacie, same pozytywne opinie. Samolot + dowód i w drogę.

  • 13-05-2016

    TEREN CZYSTY - BUDAPESZT CZEKA

  • 21-04-2016

    MOI ZNAJOMI WŁAŚNIE TAKIMI LINIAMI LATAJĄ DO STOLIC EUROPEJSKICH I ZWIEDZAJĄ TANIM KOSZTEM WIELE MIAST. TERAZ WIDZĘ ŻE JEST TO MOŻLIWE.

  • 30-03-2016

    Bardzo dobre i szybkie loty na trasie Warszawa Okęcie - Budapeszt ! Najlepszy sposób szybkiej dostawy na miejsce.

  • 14-01-2016

    Budapeszt oblegali jeszcze niedawno uchodźcy, szczególnie wszystkie Dworce, ale mam nadzieję, że trochę juz tam przywrócili porządek. Chętnie polecę jak ktoś napisze że juz teren czysty.

  • 05-11-2015

    Fajnie że zostawili na zimę loty do Budapesztu. Piękne miasto. Miałam okazję przejeżdżać:) Ale wolałabym pozwiedzać a jest co a w dodatku nie wiem czy to śledzicie ceny w grudniu zaczynają sie od 59pln. To taniej niż autobusem.

  • 22-10-2015

    Dobre, większość zawsze ma wąty jeśli chodzi o dojazd więc wszystkim się nie dogodzi. Jedni korzystają z tego co jest a pozostała część populacji to zgnusniali zanudzeni na śmierć lenie. Miłej podróży dla wszystkich.

  • 07-05-2015

    W Budapeszcie można pożyczyć sobie rower i przy okazji pozwiedzać trasę z lotniska do centrum ;)

  • 23-04-2015

    Przecież lotnisko jest jakieś 20km od centrum, więc to nie jest daleko. To jakieś 30 minut samochodem, nie przesadzajcie z tym dojazdem. Spod terminala jeździ autobus do centrum każdy dojedzie.

  • 11-02-2015

    Wylot rozumiem z Okęcia a nie Modlina, bo to lotnisko to średni pomysł zważywszy na dojazd. kiedyś tam kogoś podwoziłem i nie było to niestety blisko od centrum :/ A nie ma tam busów????

  • 30-01-2015

    Byłam w Budapeszcie, bardzoo ładne miasto do zwiedzania, wspomnienia do dzisiaj pozostały. A teraz rzut beretem i można polecieć, trzeba korzystac póki promocje dają.

  • 14-11-2014

    Zawsze chciałam pozwiedzać Budapeszt i właśnie znalazłam bezpośredni lot liniami Wizzair za niecałe 120 PLN. Moje marzenie juz niedługo się ziści, po 30 listopada wrócę tu i opisze Wam jak przebiegł mój lot. Nikt nie ma żadnych opowieści do pozostawienia na tej trasie????

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena