Wylot

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-15 - 2021-09-30
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Kraków - Budapeszt, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Budapest Airport Linie lotnicze Ryanair .

Loty z Krakowa do Budapesztu liniami Ryanair


Informacja o locie: Kraków - Budapeszt

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Budapeszt były oglądane 468 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Budapeszt:
Kraków (KRK) -> Londyn (LTN) -> Budapeszt (BUD)
Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Budapeszt (BUD)
Kraków (KRK) -> Göteborg (GOT) -> Budapeszt (BUD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Budapeszt - Kraków:
Budapeszt (BUD) -> Londyn (LTN) -> Kraków (KRK)
Budapeszt (BUD) -> Londyn (STN) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Budapeszt z Warszawy (79.00zł taniej o 74%), Poznania (104.00zł taniej o 66%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Budapeszt

Informacje o lotach Kraków - Budapeszt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Budapeszt (BUD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2021-09-08 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-09 02:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2021-09-08 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-08 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62208

    2021-09-08 22:55 Londyn (LTN) 2021-09-09 02:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-17 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-17 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-17 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-17 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-17 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-17 14:05 Kraków (KRK)

Cena 224 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2021-09-08 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-09 02:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2021-09-08 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-08 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62208

    2021-09-08 22:55 Londyn (LTN) 2021-09-09 02:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-13 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-13 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-13 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-13 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-13 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-13 14:05 Kraków (KRK)

Cena 234 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2021-09-08 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-09 02:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2021-09-08 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-08 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62208

    2021-09-08 22:55 Londyn (LTN) 2021-09-09 02:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-15 07:35 Kraków (KRK) 2021-09-15 16:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8354

    2021-09-15 07:35 Budapeszt (BUD) 2021-09-15 09:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2432

    2021-09-15 12:10 Londyn (STN) 2021-09-15 15:25 Kraków (KRK)

Cena 238 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2021-09-08 15:50 Kraków (KRK) 2021-09-08 22:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2021-09-08 15:50 Kraków (KRK) 2021-09-08 17:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR8371

    2021-09-08 19:00 Londyn (STN) 2021-09-08 22:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-17 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-17 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-17 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-17 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-17 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-17 14:05 Kraków (KRK)

Cena 251 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2021-09-08 15:50 Kraków (KRK) 2021-09-08 22:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2021-09-08 15:50 Kraków (KRK) 2021-09-08 17:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR8371

    2021-09-08 19:00 Londyn (STN) 2021-09-08 22:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-15 07:35 Kraków (KRK) 2021-09-15 16:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8354

    2021-09-15 07:35 Budapeszt (BUD) 2021-09-15 09:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2432

    2021-09-15 12:10 Londyn (STN) 2021-09-15 15:25 Kraków (KRK)

Cena 248 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-09-07 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-08 02:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2021-09-07 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-07 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62208

    2021-09-07 22:55 Londyn (LTN) 2021-09-08 02:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-17 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-17 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-17 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-17 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-17 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-17 14:05 Kraków (KRK)

Cena 247 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2021-09-08 15:50 Kraków (KRK) 2021-09-08 22:20 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2021-09-08 15:50 Kraków (KRK) 2021-09-08 17:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR8371

    2021-09-08 19:00 Londyn (STN) 2021-09-08 22:20 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-13 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-13 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-13 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-13 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-13 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-13 14:05 Kraków (KRK)

Cena 260 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2021-09-07 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-08 02:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2021-09-07 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-07 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62208

    2021-09-07 22:55 Londyn (LTN) 2021-09-08 02:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-13 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-13 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-13 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-13 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-13 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-13 14:05 Kraków (KRK)

Cena 257 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-09-07 08:30 Kraków (KRK) 2021-09-07 16:30 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4010

    2021-09-07 08:30 Kraków (KRK) 2021-09-07 10:15 Göteborg (GOT)

  • FR

    FR6749

    2021-09-07 14:30 Göteborg (GOT) 2021-09-07 16:30 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-17 07:20 Kraków (KRK) 2021-09-17 15:05 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W62201

    2021-09-17 07:20 Budapeszt (BUD) 2021-09-17 09:00 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1813

    2021-09-17 10:50 Londyn (LTN) 2021-09-17 14:05 Kraków (KRK)

Cena 257 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-09-07 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-08 02:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W65003

    2021-09-07 18:45 Kraków (KRK) 2021-09-07 20:20 Londyn (LTN)

  • W6

    W62208

    2021-09-07 22:55 Londyn (LTN) 2021-09-08 02:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2021-09-15 07:35 Kraków (KRK) 2021-09-15 16:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8354

    2021-09-15 07:35 Budapeszt (BUD) 2021-09-15 09:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2432

    2021-09-15 12:10 Londyn (STN) 2021-09-15 15:25 Kraków (KRK)

Cena 261 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-03-2013

    Połączenie na 5 z +

  • 18-09-2012

    BUDAPESZT jest piękny, szczególnie nocą, uwielbiam to miasto, a Ryanair ma bardzo dobre ceny z Krakowa. Sprawdziłam.

  • 13-08-2012

    Kupiłem bilet na 21 sierpnia - DOBRA CENA

  • 17-07-2012

    Świetne ceny szczególnie pod koniec sierpnia, tylko lecieć i zwiedzać Węgry. polecam wszystkim mały wypadzik tak na 3-4 dni. Polecam Ryanaira bo jest najtańszy.

  • 30-05-2012

    Ceny rewelacyjne szczególnie w czerwcu. Czas lotu krótki, nie opłaca się szukać autokaru. Zaoszczędzicie czas i pieniądze. Świetne połączenie. Polecam.

  • 17-05-2012

    Korzystam z linii Ryanair. Lot na trasie Kraków - Budapeszt zawsze o czasie i w bardzo przyzwoitych cenach !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena