Wylot

Grudzień 2019

48 zł Grudzień
48 zł Styczeń
48 zł Luty
65 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9 180zł
10
11
12
13 103zł
14
15
16 48zł
17
18
19
20 172zł
21
22
23 151zł
24
25
26
27 147zł
28
29
30 253zł
31

Powrót

Grudzień 2019

55 zł Grudzień
55 zł Styczeń
55 zł Luty
69 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9 340zł
10
11
12
13 55zł
14
15
16 170zł
17
18
19
20 55zł
21
22
23 112zł
24
25
26
27 93zł
28
29
30 196zł
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-11-01 - 2020-03-30
Promocja aktualna: do 2019-12-10

Lot na trasie Poznań - Budapeszt, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Liszt Ferenc Linie lotnicze Ryanair .

Budapeszt to największe miasto i stolica Węgier. Położony nad Dunajem w północnej części kraju, jest jednym z najważniejszych miast Środkowej Europy, jest głównym ośrodkiem kulturalnym, naukowym i turystycznym na Węgrzech. 16 km na wschód od miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Budapeszt (BUD) największy w kraju, obsługuje zarówno regularne jaki i tanie linie lotnicze. Linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Poznania do Budapesztu od 31 października. W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 loty realizowane są dwa razy w tygodniu. Wylot z Poznania w każdy poniedziałek i w piątek o godz 12:00, planowany przylot do Budapesztu o godz 13:25. Loty powrotne na trasie Budapeszt-Poznań także w poniedziałki i piątki w godz 13:50-15:15. Zapraszamy do zakupi biletów.


Informacja o locie: Poznań - Budapeszt

Średni czas lotu Poznań - Budapeszt:
1h 25m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Budapeszt rezerwowano:
średnio 27 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
236.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
219.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
190.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Budapeszt:
Poznań (POZ) -> Mediolan (BGY) -> Budapeszt (BUD)
Poznań (POZ) -> Londyn (STN) -> Budapeszt (BUD)
Wysoki sezon przypada na Maj (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Budapeszt z Warszawy (136.00zł drożej o 183%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Budapeszt

Informacje o lotach Poznań - Budapeszt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-08 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Budapeszt (BUD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-24 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-24 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-24 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-24 15:15 Poznań (POZ)

Cena 97 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-24 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-24 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-24 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-24 15:15 Poznań (POZ)

Cena 97 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-24 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-24 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-24 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-24 15:15 Poznań (POZ)

Cena 97 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-24 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-24 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-24 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-24 15:15 Poznań (POZ)

Cena 97 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-31 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-31 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-31 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-31 15:15 Poznań (POZ)

Cena 117 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-27 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-27 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-27 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-27 15:15 Poznań (POZ)

Cena 117 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-20 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-20 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-27 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-27 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-27 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-27 15:15 Poznań (POZ)

Cena 117 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Poznań

2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-17 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-17 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-31 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-31 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-31 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-31 15:15 Poznań (POZ)

Cena 117 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2020-01-24 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-24 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-24 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-24 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-31 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-31 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-31 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-31 15:15 Poznań (POZ)

Cena 161 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2020-01-24 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-24 13:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6679

    2020-01-24 12:00 Poznań (POZ) 2020-01-24 13:25 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-27 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-27 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-27 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-27 15:15 Poznań (POZ)

Cena 161 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2020-01-18 17:25 Poznań (POZ) 2020-01-19 08:40 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2020-01-18 17:25 Poznań (POZ) 2020-01-18 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8412

    2020-01-19 07:05 Mediolan (BGY) 2020-01-19 08:40 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-24 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-24 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-24 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-24 15:15 Poznań (POZ)

Cena 165 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2020-01-21 07:00 Poznań (POZ) 2020-01-21 21:00 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2020-01-21 07:00 Poznań (POZ) 2020-01-21 08:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR8371

    2020-01-21 17:35 Londyn (STN) 2020-01-21 21:00 Budapeszt (BUD)

Podróż do Budapeszt

2020-01-24 13:50 Poznań (POZ) 2020-01-24 16:15 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6680

    2020-01-24 13:50 Budapeszt (BUD) 2020-01-24 15:15 Poznań (POZ)

Cena 173 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-11-2019

    Ale teraz to w pełni można z niego korzystać. Loty do Budapesztu dwa razy w tygodniu, to nawet można zorganizować wycieczkę kilkudniową i zamiast busem, wybrać samolot. Póki ceny są zachęcające trzeba się zająć wykupem miejsc.

  • 30-07-2019

    TERAZ W WAKACJE LOTY DO BUDAPESZTU BYŁYBY REWELACYJNE, CZEMU NIE WYMYŚLILI TEGO POŁĄCZENIA Z POZNANIA JUŻ W KWIETNIU?

  • 16-04-2019

    Kierunek fajny, szkoda ze dopiero na jesień ruszy

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena