Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-03 - 2019-03-21
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Katowice - Podgorica, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Podgorica Airport Linie lotnicze Wizzair .

Loty z Katowic do Podgoricy (TGD), portu lotniczego znajdującego się około 12km na południe od centrum miasta w Czarnogórze oferują węgierskie tanie linie Wizzair. Bezpośrednie połączenia w sezonie letnim 2018 dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Katowic o godz 16:35, lądowanie w Podgoricy o godz 18:30. Powrotne loty z Czarnogóry (Podgorica) do Katowic także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach nocnych o 23:55-01:40. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 loty zostają zawieszone, ponowne wznowienie lotów od 18 czerwca 2019. Zarezerwuj promocyjne loty z Katowic do Podgoricy online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 20.10.2018
  • 19.10.2018

Pozostałe tanie loty do Podgorica

Informacje o lotach Katowice - Podgorica. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-03 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Podgorica (TGD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 12:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 12:25 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3881

    2018-12-11 10:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 11:25 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3880

    2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 12:25 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3881

    2018-12-11 10:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 11:25 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 12:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 15:30 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3883

    2018-12-11 13:40 Katowice (KTW) 2018-12-11 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3880

    2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 15:30 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 21h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3883

    2018-12-11 13:40 Katowice (KTW) 2018-12-11 14:30 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 12:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 18:40 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 25h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3885

    2018-12-11 16:50 Katowice (KTW) 2018-12-11 17:40 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3880

    2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 18:40 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 25h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3885

    2018-12-11 16:50 Katowice (KTW) 2018-12-11 17:40 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3882

    2018-12-03 12:05 Katowice (KTW) 2018-12-03 12:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 00:40 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3879

    2018-12-10 22:50 Katowice (KTW) 2018-12-10 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3880

    2018-12-03 05:30 Katowice (KTW) 2018-12-03 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1 . LO 585

    2018-12-03 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-03 15:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2018-12-10 16:35 Katowice (KTW) 2018-12-11 00:40 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 586

    2018-12-10 16:35 Warszawa (WAW) 2018-12-10 18:35 Podgorica (TGD)

  • LO

    1 . LO 3879

    2018-12-10 22:50 Katowice (KTW) 2018-12-10 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 872 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-04-2018

    Podgorica dopiero rusza od czerwca, nie można tych lotów przyśpieszyć na maj??? Na pewno będzie duże zainteresowanie.

  • 05-02-2018

    NIE NARZEKAĆ NA CENY TYLKO CIESZYĆ SIĘ ŻE MACIE BEZPOŚREDNIE LOTY, NIE PRZESIADACIE SIĘ, KOMFORT NIEBYWAŁY - ZAZDROSZCZĘ PYRZOWICE MAJĄ SZCZĘŚCIE DO TEGO LOTU.

  • 12-01-2018

    Katowice mają farta, Podgoricę nie każdy ma w ofercie, koniec lipca za 600 zł, to cenowo na razie niezbyt promocyjnie, ale może jeszcze spadną te loty. Może na przełomie marca i kwietnia coś się znajdzie tańszego.

  • 28-12-2017

    Tanie linie rozkręcają się w dobrych ofertach, niedługo zdominują loty. Pozdrawiamy i chwalimy waszych marketingowców za pomysły.

  • 18-12-2017

    PODGORICA TO REWELACYJNY KIERUNEK.

  • 07-12-2017

    Czarnogóra w repertuarze tanich linii? To niebywała okazja żeby w końcu tam polecieć, a nie ciągle jeździć.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena