Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-12 - 2019-10-28
Promocja aktualna: do 2019-04-30

Lot na trasie Wrocław - Podgorica, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Montenegro Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Podgoricy w Czarnogórze liniami Ryanair w sezonie letnim 2019 odbywają się raz w tygodniu we wtorki. Wyloty z Wrocławia o godz 17:55, lądowanie w porcie Podgorica (TGD), który znajduje się w Golubovcach 12 km na południe od centrum miasta, o godz 19:45. Czas lotu 01h50min. Połączenia powrotne z Czarnogóry do Wrocławia także raz w tygodniu (wtorki) o godz 20:10-22:00. Zarezerwuj promocyjne loty do Czarnogóry online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Podgorica

Średni czas lotu Wrocław - Podgorica:
1h 50m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Podgorica rezerwowano:
średnio 60 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
342.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Podgorica:
Wrocław (WRO) -> Bolonia (BLQ) -> Podgorica (TGD)
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Berlin (SXF) -> Podgorica (TGD)
Wrocław (WRO) -> Bruksela (CRL) -> Podgorica (TGD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Podgorica - Wrocław:
Podgorica (TGD) -> Bruksela (CRL) -> Wrocław (WRO)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 24.04.2019
  • 23.04.2019

Pozostałe tanie loty do Podgorica

Informacje o lotach Wrocław - Podgorica. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-04-24 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Podgorica (TGD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-18 18:55 Wrocław (WRO) 2019-06-18 20:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5120

    2019-06-18 18:55 Wrocław (WRO) 2019-06-18 20:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 483 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-16 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-17 18:40 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 22h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4318

    2019-06-16 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-16 21:50 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR5166

    2019-06-17 17:10 Bolonia (BLQ) 2019-06-17 18:40 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 366 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-18 18:55 Wrocław (WRO) 2019-06-18 20:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5120

    2019-06-18 18:55 Wrocław (WRO) 2019-06-18 20:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 483 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-12 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-13 19:25 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 23h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8408

    2019-06-12 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-12 21:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR8542

    2019-06-13 07:35 Londyn (STN) 2019-06-13 10:35 Berlin (SXF)

  • FR

    FR1578

    2019-06-13 17:20 Berlin (SXF) 2019-06-13 19:25 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 510 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-12 13:50 Wrocław (WRO) 2019-06-13 16:15 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 26h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8373

    2019-06-12 13:50 Wrocław (WRO) 2019-06-12 15:30 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6041

    2019-06-13 13:55 Bruksela (CRL) 2019-06-13 16:15 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 511 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-18 15:45 Wrocław (WRO) 2019-06-19 19:05 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 27h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61859

    2019-06-18 15:45 Wrocław (WRO) 2019-06-18 17:45 Bari (BRI)

  • FR

    FR2771

    2019-06-18 22:30 Bari (BRI) 2019-06-19 00:10 Mediolan (MXP)

  • W6

    W64902

    2019-06-19 17:20 Mediolan (MXP) 2019-06-19 19:05 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 511 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-18 23:50 Wrocław (WRO) 2019-06-19 19:05 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 19h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8406

    2019-06-18 23:50 Wrocław (WRO) 2019-06-19 00:59 Londyn (STN)

  • FR

    FR8729

    2019-06-19 09:45 Londyn (STN) 2019-06-19 12:40 Mediolan (MXP)

  • W6

    W64902

    2019-06-19 17:20 Mediolan (MXP) 2019-06-19 19:05 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 517 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-15 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-16 11:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8408

    2019-06-15 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-15 21:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR7961

    2019-06-16 07:45 Londyn (STN) 2019-06-16 11:35 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 539 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-18 18:55 Wrocław (WRO) 2019-06-18 20:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5120

    2019-06-18 18:55 Wrocław (WRO) 2019-06-18 20:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-20 16:40 Wrocław (WRO) 2019-06-21 14:25 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 20h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6042

    2019-06-20 16:40 Podgorica (TGD) 2019-06-20 19:10 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR8372

    2019-06-21 11:45 Bruksela (CRL) 2019-06-21 13:25 Wrocław (WRO)

Cena 537 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-15 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-16 19:05 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8408

    2019-06-15 20:05 Wrocław (WRO) 2019-06-15 21:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR8729

    2019-06-16 09:45 Londyn (STN) 2019-06-16 12:40 Mediolan (MXP)

  • W6

    W64902

    2019-06-16 17:20 Mediolan (MXP) 2019-06-16 19:05 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 537 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2019-06-18 16:20 Wrocław (WRO) 2019-06-19 19:05 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 26h 45m / 3 przesiadki

  • W6

    W61825

    2019-06-18 16:20 Wrocław (WRO) 2019-06-18 18:00 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR9274

    2019-06-18 22:15 Eindhoven (EIN) 2019-06-18 22:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR8729

    2019-06-19 09:45 Londyn (STN) 2019-06-19 12:40 Mediolan (MXP)

  • W6

    W64902

    2019-06-19 17:20 Mediolan (MXP) 2019-06-19 19:05 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2019-06-25 21:10 Wrocław (WRO) 2019-06-26 00:00 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5121

    2019-06-25 21:10 Podgorica (TGD) 2019-06-25 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 539 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 07-03-2019

    PODGORICA OD KWIETNIA LATA RAZ W TYGODNIU, JUŻ PRAWIE POŁOWA MARCA I ZLECI. KTO TAKŻE NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ TYCH POŁĄCZEŃ?

  • 28-01-2019

    Ale po co narzekać, jest tyle innych lotów że na pewno znajdziesz coś dla siebie, dla mnie Podgorica to strzał w 10, jest to dodatkowy lot a nie kosztem innego wiec jak dla mnie to sprawa jasna im więcej lotów tym lepiej

  • 19-12-2018

    TAK WŁAŚNIE MYŚLĘ CO KIEROWAŁO LOTEM ŻE AKURAT UDOSTĘPNIŁ PODGORICĘ? MOGLI WYBRAĆ COŚ CIEKAWSZEGO. PO CO TO KOMU.

  • 17-10-2018

    No to nie pozostaje nic innego jak przeczekać zimę i poszukać fajne loty na wiosne

  • 27-09-2018

    Podgorica lata do października, a nowe loty od kwietnia 2019. A pomiędzy cisza w eterze. kolejny kierunek sezonowy.

  • 13-07-2018

    Sama stolica bardzo słabo wygląda na żywo, nie ma po co tam lecieć, no chyba że tylko tam wylądować w drodze do Albanii, nie ma nic co można w Podgoricy zwiedzić.

  • 19-06-2018

    Przecież już latają, we wtorki raz w tygodniu. Podgorica to był naprawdę dobry strzał w kierunek

  • 20-02-2018

    Od kiedy ruszają loty do Podgoricy? Czy już coś wiadomo?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena