Wylot

Czerwiec 2021

260 zł Maj
142 zł Czerwiec
186 zł Lipiec
344 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19 859zł
20
21
22
23
24
25
26 525zł
27
28
29
30
31

Powrót

Czerwiec 2021

155 zł Maj
142 zł Czerwiec
255 zł Lipiec
462 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19 566zł
20
21
22
23
24
25
26 692zł
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-02 - 2022-10-23
Promocja aktualna: do 2022-05-18

Lot na trasie Poznań - Podgorica, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Podgorica Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Czwartek) od 2021-06-24.

Nowe, bezpośrednie loty z Poznania do Podgoricy na lotnisko Podgorica Airport (TGD) położone w Golubovcach, 12km na południe od centrum miasta oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 24 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w czwartki. Wyloty z Poznania realizowane są o godz 17:40, planowane lądowanie w Podgoricy o godz 19:50. Powrotne loty relacji Podgorica-Poznań także raz w tygodniu (czwartki) o godz 08:40-10:50. Zarezerwuj promocyjne loty do Czarnogóry. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Podgorica

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Podgorica były oglądane 337 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Poznań - Podgorica rezerwowano:
średnio 203 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
114.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
317.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
350.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
350.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Podgorica:
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Podgorica (TGD)
Poznań (POZ) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK) -> Podgorica (TGD)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Podgorica - Poznań:
Podgorica (TGD) -> Warszawa (WAW) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Grudzień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Podgorica z Katowic (299.00zł drożej o 162%), Warszawy (239.00zł drożej o 109%), Wrocławia (120.00zł drożej o 5%), Poznania (122.00zł drożej o 7%), Krakowa (138.00zł drożej o 21%), Berlina (104.00zł taniej o 9%)

Pozostałe tanie loty do Podgorica

Tanie Loty z Poznania do Czarnogóra

Informacje o lotach Poznań - Podgorica. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-17 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Podgorica (TGD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61579

    2022-06-28 11:50 Warszawa (WAW) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-04 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-05 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-04 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-04 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-04 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-05 00:35 Poznań (POZ)

Cena 931 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61579

    2022-06-28 11:50 Warszawa (WAW) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-07 14:15 Poznań (POZ) 2022-07-08 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 10h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO584

    2022-07-07 14:15 Podgorica (TGD) 2022-07-07 16:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-07 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-08 00:35 Poznań (POZ)

Cena 931 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61579

    2022-06-28 11:50 Warszawa (WAW) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-05 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-06 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-05 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-05 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-05 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-06 00:35 Poznań (POZ)

Cena 934 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2022-06-29 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-29 13:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-29 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-29 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO583

    2022-06-29 11:35 Warszawa (WAW) 2022-06-29 13:35 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-06 14:15 Poznań (POZ) 2022-07-06 19:30 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    LO584

    2022-07-06 14:15 Podgorica (TGD) 2022-07-06 16:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3947

    2022-07-06 17:35 Warszawa (WAW) 2022-07-06 18:30 Poznań (POZ)

Cena 947 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2022-06-29 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-29 13:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-29 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-29 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO583

    2022-06-29 11:35 Warszawa (WAW) 2022-06-29 13:35 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-05 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-06 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-05 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-05 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-05 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-06 00:35 Poznań (POZ)

Cena 947 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2022-06-30 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-30 13:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-30 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-30 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO583

    2022-06-30 11:35 Warszawa (WAW) 2022-06-30 13:35 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-05 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-06 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-05 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-05 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-05 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-06 00:35 Poznań (POZ)

Cena 947 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2022-06-23 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-23 13:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-23 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-23 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61579

    2022-06-23 11:50 Warszawa (WAW) 2022-06-23 13:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-06-30 09:25 Poznań (POZ) 2022-06-30 19:30 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61580

    2022-06-30 09:25 Podgorica (TGD) 2022-06-30 11:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3947

    2022-06-30 17:35 Warszawa (WAW) 2022-06-30 18:30 Poznań (POZ)

Cena 962 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 14:10 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3942

    2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3903

    2022-06-28 08:15 Warszawa (WAW) 2022-06-28 09:10 Kraków (KRK)

  • FR

    FR2878

    2022-06-28 12:30 Kraków (KRK) 2022-06-28 14:10 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-01 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-02 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-01 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-01 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-01 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-02 00:35 Poznań (POZ)

Cena 977 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-28 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-28 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61579

    2022-06-28 11:50 Warszawa (WAW) 2022-06-28 13:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-01 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-02 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-01 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-01 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-01 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-02 00:35 Poznań (POZ)

Cena 985 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2022-06-30 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-30 13:45 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3942

    2022-06-30 06:40 Poznań (POZ) 2022-06-30 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61579

    2022-06-30 11:50 Warszawa (WAW) 2022-06-30 13:45 Podgorica (TGD)

Podróż do Podgorica

2022-07-04 17:50 Poznań (POZ) 2022-07-05 01:35 Podgorica (TGD)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    LO586

    2022-07-04 17:50 Podgorica (TGD) 2022-07-04 19:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3941

    2022-07-04 23:35 Warszawa (WAW) 2022-07-05 00:35 Poznań (POZ)

Cena 987 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena