Tajlandia nazywana Syjamem, to państwo leżące w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Birmą, Laosem i Kambodżą. Jej górzyste tereny północy pokryte są ryżowymi tarasami natomiast południe okalają piaszczyste białe plaże. Najchętniej odwiedzanym miejscem jest Bangkok, jednocześnie stolica Tajlandii. Buddyjskie świątynie, bogactwo barw, obfitość targów, salony masażu i SPA, tajemniczy świat Khmerów, wyśmienita tajska kuchnia, przepych królewskich budowli, monumentalne posągi Buddy, kraina tysiąca uśmiechów, dżungla i deszczowe lasy oraz wielkomiejski zgiełk a zarazem spokój przyciągają w swoje klimaty rządnych egzotycznych widoków.

 

W naszym serwisie tanich biletów lotniczych, znajdziecie informacje o najważniejszych portach lotniczych Tajlandii. Zapraszamy zatem w to egzotyczne miejsce za pośrednictwem linii lotniczych Thai Airways, Air France, British Airways, KLM, Lufthansa, LOT, także Aeroflot. Doskonałym połączeniem cieszą się lotniska w Bangkoku. Pierwsze to Bangkok-Suvarnabhumi oraz Bangkok-Don Muang. Posiadają one połączenie z lokalnymi lotniskami w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu. Swoje loty do Bangkoku oferują lotniska w Poznaniu, Gdańsku czy Bydgoszczy. Kolejnym portem lotniczym w Tajlandii obsługującym rocznie około 2 mln pasażerów jest port Cziang Mai. Swoje loty kierują tam rejsowe linie Bangkok Airways, Thai Airways, Aeroflot, Finnair a także SAS z portu lotniczego w Warszawie. Kolejnym portem wybieranym przez pasażerów jest port Phuket położony w północnej części Tajlandii na wyspie. Portami wylotowymi są lotniska w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu czy Wrocławiu. Zachęcamy zatem do wyszukiwana najlepszych połączeń. Nasz system został stworzony własne w tym celu. Zapraszamy.

Komentarze
i oceny

Tajlandia

4,5 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-06-2015

    Wiele słyszałam o Bangkoku że to bardzo egzotyczne miasto Aniołów. ma swoje lotnisko port lotniczy Suvarnabhumi które jest jakies 30km od miasta.

  • 27-02-2012

    O podróży do Tajlandii marzyłem od zawsze, w kwietniu się wybieram i mam nadzieje że będzie to niesamowita przygoda, zakupiłem bilet liniami Finnair, nie mogę się doczekać...

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena