Położone w południowo-wschodniej Azji nad rzeką Chao Praya. Jako stolica Tajlandii i największe miasto jest najczęściej odwiedzanym miastem przez turystów z całego świata żądnych egzotycznych wrażeń. Nazywany Wenecją Wschodu, liczy niecałe 250 lat. Tysiące straganów, pływający targ w pobliżu miasta, liczne złote posągi Buddy, soczysta zieleń i tropikalne deszcze tworzą niepowtarzalny urok tego miejsca.

 

Najłatwiej do Bangkoku dostać się samolotem. Oferujemy Państwu możliwośc rezerwacji tanich biletów lotniczych do Bangkoku. Obecnie miasto dysponuje dwoma lotniskami. Jednym z największych portów lotniczych jest Bangkok-Suvarnabhumi, położony 25 km na wschód od centrum miasta, obsługujący loty międzynarodowe oraz część lotów lokalnych. Korzystają z jego usług linie LOT, Finnair, Lufthansa, KLM, Aeroflot, British Airways czy Aerosvit proponując podróżnym loty z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy a także Wrocławia. Drugim lotniskiem mniej znanym, nazywanym potocznie „starym lotniskiem” jest port lotniczy Don Muang, obsługujący głównie loty lokalne oraz czartery. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów w naszym serwisie. Wybierz się do Azji za pośrednictwem naszego serwisu tanich biletów lotniczych.

Komentarze
i oceny

Bangkok

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

 • 31-10-2014

  Znalazłam połączenie do Bangkoku liniami ukraińskimi, trochę mam obawy ale cena jest najlepsza, czy ktoś już korzystał z tego połączenia przez Kijów?

 • 09-04-2012

  Co myślicie o liniach lotniczych Aeroflot, z tego co widzę mają dobre ceny lotów do Bangkoku ?

 • 23-02-2012

  Ja leciałem z Krakowa przez Frankfurt do Bangkoku Lufthansą. Tylko jedna przesiadka. Fajne linie.

 • 06-02-2012

  Moim zdaniem najlepsze połączenie to Warszawa - Bangkok z 1 przesiadką w Moskwie liniami Aeroflot. Polecam. Szybko, przyjemnie i w dobrych cenach.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena